| Τιμή | price is negotiable |
| MOQ | 2 SETS |
| Ωρα παράδοσης | 7-25 works day |
| Μάρκα | JIEJIABAIGU |
| Τόπος καταγωγής | Σαγκάη Κίνα |
| Certification | ISO9001:2015 |
| Αριθμός μοντέλου | CZKJ-136S |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη θήκη |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 20 μονάδες το μήνα |
| Brand Name | JIEJIABAIGU | Αριθμός μοντέλου | CZKJ-136S |
| Certification | ISO9001:2015 | Τόπος καταγωγής | Σαγκάη Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 2 σετ | Price | price is negotiable |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 20 μονάδες το μήνα | Χρόνος Παράδοσης | 7-25 εργάσιμες ημέρες |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη θήκη | Ελεγχος | αφή-το PLC |
| Τύπος | κατακόρυφος | θερμότητα | ατμού & κάθετη |
| Οδηγώ | συμπιεσμένος αέρας/κύλινδρος | Ηλεκτρική ισχύς | 220V/1Ph/50Hz |
| certification | ISO9001:2015 | Αίξ | Δύο δολάρια. |
| Μέγεθος | ρυθμιζόμενο πτερύγιο |
Ελέγχου οθόνης ακουστικής ακουστικής ακουστικής οθόνης (PLC)
Η εταιρεία Shanghai Jiejia Garment Machinery Co., Ltd.
Προδιαγραφές
Εμπορικό
πλυντήριο
ρούχων
1Εύκολη
λειτουργία,
εύκολη
χρήση
και
συντήρηση
2Φαρμακείο,
καλή
τιμή.
Ι.
Εργοστάσιο
Εργοστάσιο
από
το
1998
Πλήρης
γκάμα
εξοπλισμού
σιδέρωσης
ενδυμάτων
Αξιόπιστη
ποιότητα
εξοπλισμού
Παροχή
εγκαίρως
ΙΙ. Μηχανή αυτοματοποιημένου τύπωσης σακουλών (διπλή επένδυση)
| Σχήμα | CYKJ-136S |
| Έλεγχος | Αυτοματοποιημένος PLC με οθόνη αφής |
| Συνολική πίεση | 80 κιλά |
| Ατμός | 0.4-0.6MPa (15 kg/h) 1/2 ′′ |
| Συμπίεση αέρα | 0.4-0.6MPa (12L/min) 8 mm |
| Ηλεκτρική ενέργεια | 220V/1ph/50HZ |
| Κενό | 0.75kw πρόσθετη αντλία κενού 2 |
| Αποστραγγισμένο νερό | 1/2 |
| Διάσταση | 700x1100x1400 χιλιοστά |
| Καθαρό βάρος | 200 κιλά |
ΙΙΙ. Χαρακτηριστικό
CYKJ-136S Μηχανή πίεσης τσέπης
Χαρακτηριστικό
CYKJ:
Προαιρετική συσκευή:
| Μπακ Όχι. | 136S Κεφαλή τσέπης |
| Σύστημα ελέγχου | Εικονική οθόνη + PLC, |
| Συμπυκνωμένος αέρας | 00,4-0,6 MPa, κατανάλωση: ≤15L/min |
| Δύναμη | 220V/1p/50hz 0,1kw |
| Ατμός | 0.3-0.5MPa, κατανάλωση: 12 kg/ώρα |
| Απορρόφηση | ≥ 0,75 kw/ αναρρόφηση σωλήνα |
| Διάσταση | 700 × 1100 × 1400 mm |
| Βάρος | 200 κιλά |
IV. Μηχανή τύπωσης πλήρους τελικής φόρμας
| - Όχι, όχι. | Σχήμα | Περιγραφή της μηχανής | Μέγεθος: L x W x H mm |
| 1 | CXAJ-107 | Αριστερός εμπρόσθιος πιέστης | 1200x1200x1650 |
| 2 | CXAJ-108 | Αριστερή εμπρόσθια πίεση | 1200x1200x1650 |
| 3 | CXAJ-122 | Αριστερό πίσω πάτημα | 1200x1200x1650 |
| 4 | CXAJ-123 | Πίεσε δεξιά πίσω. | 1200x1200x1650 |
| 5 | CXAJ-126 | Δύο νάρθηκες | 900x1200x1650 |
| 6 | CXEJ-116.117 | Διπλός ώμος | 1000x1000x2150 |
| 7 | CXGJ-547 | Διοικητής κολάρου | 1100x1100x2150 |
| 8 | CZBJ-104 | Προς τα εμπρός μανίκι | 900x1200x1300 |
| 9 | CZBJ-105 | Κεφαλάκι μανίκι | 900x1200x1300 |
| 10 | CZBJ-114 | Τρύπα στο χέρι με μανίκι | 900x1200x1300 |
| 11 | CABJ-114-14 | Αποκλεισμός του μανίκου | 900x1200x1300 |
Η Shanghai Jiejia Garment Machinery Co., Ltd. καταχωρίστηκε το 1998.
Οποιοσδήποτε πελάτης θα μπορούσε να βρει ικανοποιημένη μηχανή και αποδεκτή τιμή για οικονομική τάξη ή υψηλή τάξη.
Η Jiejia θα μπορούσε να προμηθεύσει πλήρη λύση για όλα τα είδη ειδών ρούχων όπως: κοστούμια, παντελόνια, πουκάμισα, μπλουζάκια, πουλόβερ, παλτό και ούτω καθεξής.
V.
Ερωτήσεις
και
απαντήσεις
1Έχετε
άλλο
είδος
μηχανής;
Ναι.
Έχουμε
3
διαφορετικά
επίπεδα
μηχανής
για
αναφορά
σας.
2Έχετε
πελάτες
να
δείτε;
Ναι.
Παρακαλώ
επικοινωνήστε
μαζί
μας
για
να
βρείτε
ένα
κοντά
για
σας.
3-
Έχεις
βίντεο;
Ναι,
παρακαλώ
επικοινωνήστε
μαζί
μας.
4Είστε
εργοστάσιο;
Ναι,
κατασκευάζουμε
εδώ
και
20
χρόνια.
Πηγαίνετε
πίσω.
Μηχανή
αυτοαποτύπωσης
για
στολές
και
μπουφάν
με
ενδιάμεση
επένδυση


