| Τιμή | price is negotiable |
| MOQ | 1 SET |
| Ωρα παράδοσης | 7-15 works day |
| Μάρκα | JIEJIABAIGU |
| Τόπος καταγωγής | Σαγκάη Κίνα |
| Certification | ISO9001:2015 |
| Αριθμός μοντέλου | CYAJ-101 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη θήκη |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 40 μονάδες το μήνα |
| Brand Name | JIEJIABAIGU | Αριθμός μοντέλου | CYAJ-101 |
| Certification | ISO9001:2015 | Τόπος καταγωγής | Σαγκάη Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 Σετ | Price | price is negotiable |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 40 μονάδες το μήνα | Χρόνος Παράδοσης | 7-15 ημέρα εργασιών |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη θήκη | Ελεγχος | LED PLC / PLC με οθόνη αφής 16p |
| Τύπος | Βόρειος πρέσος 750 kg μέγιστο | θερμότητα | Θάλαμος ατμού πάνω κάτω |
| Οδηγώ | συμπιεσμένος αέρας/κύλινδρος | Κενό | ενσωματωμένη επιλογή / σύστημα σωλήνων κενού |
| Πλαίσιο | ανώτερο πλαίσιο επιπλέον | ψεκασμός ατμού | βαλβίδα μεγάλου όγκου και ρυθμιζόμενη |
| Αίξ | 101 leger |
Παντελόνι πρέσα για παντελόνι, πρέσα κάθετη, μηχανή πρέσας, διαφορετικά είδη υφασμάτων
Η Shanghai Jiejia Garment Machinery Co., Ltd. ιδρύθηκε το 1998. Σε πάνω από 20 χρόνια, αναπτύξαμε 5 σειρές κύριων προϊόντων:
Εφαρμογή μηχανής
4.1 >Πρέσα υψηλής ποιότητας μάλλινων παντελονιών σε γραμμή τελικής πρέσας παντελονιού
4.2 >Πρέσα τελικού παντελονιού σκούρου χρώματος, ελαφρύ ύφασμα
4.3 >Πρέσα τελικού παντελονιού κλασικού σακακιού/μπλέιζερ
4.4 >Πρέσα τελικού παντελονιού επίσημου σακακιού/μπλέιζερ
Εργοστάσιο
Εργοστάσιο από: 1998
Πλήρης γκάμα εξοπλισμού σιδερώματος ενδυμάτων
Αξιόπιστη ποιότητα εξοπλισμού
Έγκαιρη παράδοση
I. Οδηγίες:
Το CYAJ-109 χρησιμοποιείται για την πρέσα παντελονιού σε γραμμή τελικής πρέσας παντελονιού.
Είναι σχεδιασμένα για διαφορετικά είδη υφασμάτων με πολλές διαφορετικές λειτουργίες
II. Αυτόματη πρέσα παντελονιού (πόδι)
| Μοντέλο | CYAJ-101 |
| Έλεγχος | Αυτόματο LED PLC / οθόνη αφής PLC |
| Συνολική πίεση | 750kg |
| Ατμός | 0.4-0.6MPa (18kg/h) είσοδος 1/2” |
| Συμπιεσμένος αέρας | 0.4-0.6MPa (25L/min) σωλήνας 8mm |
| Ηλεκτρική ισχύς | 220V/1ph/50HZ 80W |
| Κενό |
1.5kw επιπλέον αντλία κενού 2” ενσωματωμένη μονάδα: 0.75kw |
| Αποστραγγιζόμενο νερό | 1/2” |
| Διαστάσεις | 1200x1200x1650mm |
| Καθαρό βάρος | 470kg |
III. Χαρακτηριστικό
Ψαλιδωτό κλείσιμο & κάθετη πρέσα
Διπλός κύλινδρος: κλείσιμο + πρέσα
Μέγιστη πίεση: 750kg
Μεταλλική σιαγόνα κατάλληλη για πόδι παντελονιού
(προσαρμόσιμο)
Αυτόματο LED PLC / οθόνη αφής PLC
Σχεδιασμός συσκευής ασφαλείας 3 επιπέδων
Αποσβεστήρας κραδασμών μήκους 180mm (μεγάλη διάρκεια ζωής)
με πλαίσιο τεντώματος & κάλυμμα πλεκτού υφάσματος
κατά του γυαλίσματος
Σύστημα θέρμανσης ατμού
Ψεκασμός ατμού στην επάνω σιαγόνα
(θάλαμος ατμού παρέχει μεγάλη ποσότητα)
Ιαπωνική πρωτότυπη βαλβίδα ατμού
Η κάτω σιαγόνα έχει κενό
Διάσημα πνευματικά εξαρτήματα
IV. Πλήρης μηχανή πρέσας παντελονιού
| ΟΧΙ. | Μοντέλο | Περιγραφή μηχανής | Διαστάσεις: Μ x Π x Υ mm |
| 1 | CZBJ-109 | πρέσα χρησιμότητας | 900x1200x1300 |
| 2 | CZBJ-L220 | Πρέσα για γιακά και μανσέτες | 900x900x1650 |
| 3 | CZBJ-S108 | Πρέσα μπροστινού μέρους πουκαμίσου | 1200x1200x1350 |
| 4 | CZBJ-132 | Πρέσα πίσω μέρους πουκαμίσου | 1200x1200x1350 |
| 5 | CZBJ-12050 | Πρέσα μεγάλης σιαγόνας | 1200x1200x1300 |
| 6 | CZBJ-102 | Πρέσα μανιταριού | 900x1200x1300 |
| 7 | VTH-188A | Μανεκέν σακακιού | 900x1200x1350 |
| 8 | VTH-388A | Μανεκέν πουκαμίσου | 900x1200x1350 |
| 9 | VTH-588A | Μανεκέν σακακιού | 1200x1200x1300 |
| 10 | CZAJ-101 | Υψηλής πίεσης πόδι | 1200x1200x1350 |
| 11 | CZAJ-101R | Υψηλής πίεσης πόδι με ηλεκτρική θέρμανση | 1200x1200x1350 |
| 12 | CYAJ-101 | Κάθετη πρέσα πόδι | 1200x1200x1650 |
| 13 | CYAJ-101S | Κάθετη πρέσα διπλό πόδι | 3000x1600x1650 |
| 14 | VTH-288A | Μηχανή φουσκώματος παντελονιού / μανεκέν | 500x1200x2000 |
Πώς να επιλέξετε μηχανή σιδερώματος / πρέσας για παντελόνι:
τύποι
παντελονιών:
κανονικά
φορέματα
παντελονιών:
CZBJ-101
LEGER
+
CZBJ-102
WAIST
+
CZBJ-119
SIDE
SEAM
φορέματα
παντελονιών
μεσαίας
κατηγορίας:
CYAJ-101
LEGER
+ CZBJ-102
WAIST
+
CZBJ-119
SIDE
SEAM
φορέματα παντελονιών υψηλής κατηγορίας: CYAJ-101S LEGER + CYAJ-102 WAIST + CYAJ-119 SIDE SEAM
Τζιν / τσόχα / τζιν: CZAJ-101 LEGER + CZAJ-102 WAIST + CZAJ-119 SIDE SEAM
Τζιν / χωρίς τσαλακώματα: CZAJ-101R LEGGER + CZAJ-102R WAIST + CZAJ-119 SIDE SEAM
πλυντήριο: VTH-288A + CZBJ-102 WAIST
|
1.Ε
|
Πώς μπορώ να λάβω περισσότερες πληροφορίες
|
|
Α
|
Παρακαλούμε επικοινωνήστε με το E-mail μας ή τον τοπικό αντιπρόσωπο.
|
|
2.Ε
|
Έχετε άλλο τύπο μηχανής;
|
|
Α
|
Σίγουρα. Έχουμε 3 διαφορετικά επίπεδα μηχανών για αναφορά σας
|
|
3.Ε
|
Έχετε κάποιο εργοστάσιο πελάτη για να δείτε;
|
|
Α
|
Σίγουρα. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για να βρούμε ένα κοντινό για εσάς.
|
|
4.Ε
|
Έχετε βίντεο μηχανής;
|
|
Α
|
Σίγουρα. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας.
|
|
5.Ε
|
Είστε εργοστάσιο;
|
|
Α
|
Σίγουρα. Ξεκινήσαμε την κατασκευή το 1995
|
|
6.Ε
|
Τα ρούχα μας εξάγονται σε διάφορες χώρες. Έχετε κατάλληλη σιαγόνα;
|
|
Α
|
Σίγουρα. Έχουμε διαφορετικούς τύπους σειρών σιαγόνων για αναφορά σας.
|
|
7.Ε
|
Η παραγωγή του εργοστασίου μας δεν είναι μεγάλη, μπορώ να έχω κάποιες προτάσεις;
|
|
Α
|
Σίγουρα. Έχουμε μηχανή διπλής σιαγόνας για εργοστάσιο μικρής παραγωγής.
|
|
8.Ε
|
Έχετε αγγλικό εγχειρίδιο και οδηγίες εγκατάστασης;
|
|
Α
|
Σίγουρα s. Έχουμε τα πάντα.
|
|
9.Ε
|
Μπορείτε να παρέχετε προϊόντα OEM;
|
|
Α
|
Σίγουρα. Παρέχουμε μηχανές OEM για Ιταλούς, Άγγλους, Αμερικανούς πελάτες.
|
|
10.Ε
|
Μπορείτε να παρέχετε με μηχανή επίδειξης;
|
|
|
Μπορούμε να παρέχουμε με μηχανή επίδειξης με κάποιο κόστος.
|









