| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 2 pieces |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 working days |
| Μάρκα | Hongchuangwei |
| Θέση προέλευσης | ShenZhen, ΚΙΝΑ |
| Certification | CE/ISO 9001 |
| Πρότυπος αριθμός | CW406 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100 κομμάτια ανά ημέρα |
| Brand Name | Hongchuangwei | Πρότυπος αριθμός | CW406 |
| Certification | CE/ISO 9001 | Θέση προέλευσης | ShenZhen, ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 2 τεμάχια | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100 κομμάτια ανά ημέρα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όνομα | Πύλη περιστροφικών πυλών ταλάντευσης | υλικό ντουλαπιού | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Υλικό πτέρυγας πόρτας | Ακρυλικά | Μέγεθος προϊόντος | 1540*200*990 mm |
| κινητήρας | Μηχανή χωρίς βούρτσα | Σήμα ελέγχου εισόδου | Αξία SWTCH, RS232 |
| Ταχύτητα κυκλοφορίας | 30~60 άτομα/λεπτο | Διάρκεια Ζωής | 5 εκατομμύριο φορές |
Πεζοπόρος διάδρομο swing gate αναγνώριση προσώπου πύλη χώρος γυμναστήριο χρήση
1Κύρια
λειτουργίες
και
χαρακτηριστικά
1)
Έχει
τις
λειτουργίες
αυτοελέγχου
ελαττωμάτων
και
συναγερμού,
η
οποία
είναι
βολική
για
τους
χρήστες
για
συντήρηση
και
χρήση.
2)
Μέσω
του
ενσωματωμένου
μικρού
κουμπιού
στο
κύριο
πίνακα
ελέγχου,
η
κατάσταση
λειτουργίας
της
προγραμματιζόμενης
συσκευής.
3)
Η
μηχανική
δομή
έχει
λειτουργίες
κατά
του
τσιμπήματος
και
κατά
της
σύγκρουσης.ο
κινητήρας
σταματά
αυτόματα
να
λειτουργεί
εντός
καθορισμένου
χρόνου,
και
επαναπροσδιορίζεται
μετά
την
προεπιλεγμένη
καθυστέρηση
(μέχρι
την
επαναπροσδιορισμό),
και
η
δύναμη
είναι
πολύ
μικρή
(≤2Kg)
·
4)
λειτουργία
αντι-σοκ,
το
βραχίονα
κλίσης
κλειδώνεται
αυτόματα
όταν
δεν
λαμβάνεται
σήμα
ανοίγματος
της
πύλης·
5)
Λειτουργία
συγχρονισμού
βραχίονα
κλίσης
(για
διπλό
εκκρεμές,
χωρισμένη
περίπτωση)
·
6)
Διαθέτει
λειτουργία
αυτόματης
επαναφοράς.
Αφού
ανοίξει
η
πύλη,
εάν
δεν
υπάρχει
διέλευση
εντός
του
καθορισμένου
χρόνου,
το
σύστημα
θα
ακυρώσει
αυτόματα
την
άδεια
του
χρήστη
να
περάσει
αυτή
τη
φορά.
7)
Μπορεί
να
ρυθμιστεί
κανονικά
ανοιχτή
ή
κανονικά
κλειστή
ώστε
να
ανταποκρίνεται
στις
απαιτήσεις
των
διαφόρων
χώρων.
8)
Αυτοματοποιημένη
επαναφορά
επαγωγής
ή
καθυστέρησης,
το
πρότυπο
είναι
5
δευτερόλεπτα
μετά
το
άνοιγμα
(προσαρμόσιμη)
αυτοματοποιημένη
επαναφορά.
9)
Το
βραχίονα
κλίσης
ανοίγει
αυτόματα
όταν
σβήνει
η
ισχύς
και
κλείνει
αυτόματα
όταν
ανάβει,
το
οποίο
πληροί
τις
απαιτήσεις
πυρασφάλειας
2Τεχνικές
παραμέτρους:
1.1
Κατασκευή:
θήκη
304/2.0
και
1.0
από
ανοξείδωτο
χάλυβα
1.2
Διαστάσεις:
μήκος
1400*
πλάτος
300*
ύψος
1000mm
1.3
Βάρος:
40-60
κιλά
1.4
μήκος
του
βραχίονα
κλίσης:
600
mm-1200
mm
(μπορεί
να
χρησιμοποιείται
μόνος
ή
σε
ζευγάρια,
συνιστάται
να
επιλέγεται
φράχτης
προστασίας)
1.5
Δυνατότητα
υποστήριξης
του
βραχίονα
κλίσης:
30
kg
1.6
Γωνία
μετάδοσης
του
βραχίονα
κλίσης:
180
μοίρες
1.7
Κατεύθυνση
κλίσης:
αμφίδρομη
1.8
Δυναμική
τροφοδοσία
λειτουργίας:
AC220
±
10%V/50
±
10%HZ
1.9
Κινητήρας
κίνησης:
κινητήρας
βούρτσας
συνεχούς
ρεύματος
(24V)
1.10
Εισερχόμενη
διεπαφή:
σήμα
στεγνής
επαφής
ή
σήμα
επιπέδου
12V
ή
σήμα
παλμού
12V
με
πλάτος
παλμού
≥
100
ms,
ρεύμα
κίνησης
≥
10mA
1.11
Διασύνδεση
επικοινωνίας:
RS485
κλασική
απόσταση
επικοινωνίας
≤
1200
μέτρα
1.12
Ταχύτητα
κυκλοφορίας:
40
άτομα/min
(κανονικά
ανοιχτά),
25-30
άτομα/min
(κανονικά
κλειστά)
1.13
Χρόνος
ανοίγματος
και
κλεισίματος
πύλης:
1-2
δευτερόλεπτα
1.14
Χρόνος
που
απαιτείται
για
την
είσοδο
στην
κατάσταση
κυκλοφορίας
μετά
την
ανάφλεξη:
3
δευτερόλεπτα
1.15
Αυτοματοποιημένος
χρόνος
επαναφοράς
μετά
από
βλάβη:
10
δευτερόλεπτα
1.16
Περιβάλλον
εργασίας:
◇
Στο
εσωτερικό,
στο
εξωτερικό
(στη
σκιά)
◇
Θέρμανση:
-10°C
̇
50°C
◇
Σχετική
υγρασία:
≤
90%,
μη
συμπυκνωτική
◇
Κύρια
στήλη
1
◇
1
βραχίονα
κλίσης
◇
Πίνακας
ελέγχου
1
σύνολο
◇
Αντικατάσταση
τροφοδοσίας
1
◇
Μηχανή
1
◇
1
σύνολο
μερών
κίνησης
και
μετάδοσης
Τεχνική παράμετρος:
| Αριθμός προϊόντος | CW406 |
| Τετάρτη | Δυναμικό ρεύματος άνω των 5 kV |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C-70°C |
| Σχετική υγρασία | ≤ 90% Καμία συμπύκνωση |
| Μηχανή | Μηχανή χωρίς βούρτσα |
| Κατηγορία ισχύος | 60W |
| Σήμα ελέγχου εισόδου | Αξία του σιδηροδρομικού συστήματος, RS232 |
| Ταχύτητα κυκλοφορίας | 30~60 άτομα/λεπτο |
| Υπερκόκκινη ακτίνα | 8 ζευγάρια |
| Μέση διάρκεια ζωής | 5 εκατομμύρια φορές |
| πλάτος καναλιού | 600 mm~1190 mm |
| Υλικό πτέρυγας πόρτας | Τυποποιημένο ακρυλικό βραχίονα κλίσης 602X530X10 |
| Φάραμ καναλιού | Εθνικό πρότυπο 1.0~1.3mm 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Βάρος συσκευασίας | Περίπου 65KG (μόνο πλευρικό δρόμο) |
Βασικές λειτουργίες:
1Μόνο το εξουσιοδοτημένο προσωπικό μπορεί να περάσει, και ένας ηχητικός και οπτικός συναγερμός θα εκδοθεί όταν το μη εξουσιοδοτημένο προσωπικό εισβάλλει.
2.Μπορούν να επιλεγούν ευέλικτα οι λειτουργίες πάντα ανοιχτή και πάντα κλειστή και μπορεί να χρησιμοποιηθεί διμερή διέλευση.Η ταχύτητα ανοίγματος και κλεισίματος της πτέρυγας της πόρτας μπορεί επίσης να ρυθμιστεί σύμφωνα με τη ροή των ανθρώπων για τη βελτίωση της απόδοσης του εξοπλισμού.
3Αντι-ακολουθώντας τεχνολογία ελέγχου παρακολούθησης, αυστηρά αποτρέποντας το μη εξουσιοδοτημένο προσωπικό από το πέρασμα.
4.Δουλειά κατά του τσιμπήματος, όταν το βραχίονα κλίσης βρίσκεται σε διαδικασία επαναπροσαρμογής, θα αναπηδήσει αυτόματα ή ο κινητήρας θα σταματήσει αυτόματα να λειτουργεί εντός του καθορισμένου χρόνου,και ο συναγερμός ήχου και φωτός θα εκδοθεί ταυτόχρονα.
5.Δουλειά αντι-σοκ, όταν δεν λαμβάνεται το σήμα ανοίγματος της πόρτας, το βραχίονα κλίσης κλειδώνεται αυτόματα και το βραχίονα κλίσης μπορεί να ανοίξει με μέγιστη πρόσκρουση 120Nm.
6.Με λειτουργίες αυτοανίχνευσης, αυτοδιάγνωσης και αυτόματου συναγερμού. Συμπεριλαμβανομένου του συναγερμού παράνομης εισβολής, του συναγερμού κατά των τσιμπήσεων και του συναγερμού κατά της ακολούθησης.
7Λειτουργία διαχείρισης τηλεχειρισμού.
8.Μπορεί να τρέξει online ή offline.
9Δείκτης κατεύθυνσης διέλευσης με LED, που δείχνει την κατάσταση διέλευσης.
10Όταν κόψει το ρεύμα, το βραχίονα ανοίγει αυτόματα, το πέρασμα είναι σε ομαλή κατάσταση και το προσωπικό μπορεί να περάσει ελεύθερα για να αποφευχθεί ο πανικός.
11.Αυτόματη λειτουργία επαναφοράς: μετά το άνοιγμα της πόρτας, το σύστημα θα ακυρώσει αυτόματα την άδεια του χρήστη για αυτή την είσοδο, εάν ο χρήστης δεν περάσει εντός του καθορισμένου χρόνου,και μπορείτε να ρυθμίσετε το χρόνο που περνάει.



