| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 7-15 |
| Μάρκα | Hongchuangwei |
| Θέση προέλευσης | ShenZhen, ΚΙΝΑ |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | CW426 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινες περιπτώσεις |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100 κομμάτια ανά ημέρα |
| Brand Name | Hongchuangwei | Πρότυπος αριθμός | CW426 |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | ShenZhen, ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 1 | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100 κομμάτια ανά ημέρα |
| Χρόνος παράδοσης | 7-15 | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινες περιπτώσεις |
| υλικό ντουλαπιού | ΣΥ304 | Διάρκεια βραχίονα | 550 έως 1100 mm |
| Κατεύθυνση | μονο- ή αμφίδρομη (μπορεί να ρυθμιστεί) | Πακέτο | Καρτόνι ή ξύλινο κουτί |
| πιστοποιητικά | CE | Τροφοδοσία ρεύματος | AC100-240V |
| Κατευθύνσεις | Μονοκατευθυνόμενη / δικατευθυνόμενη |
Τραβήξτε κάρτα ταχύτητας δίπλωμα αναγνώρισης προσώπου μικρού κυλιόμενου κυλιόμενου
Προδιαγραφές:
1.
Μέγεθος
πλαισίου:
1200L*280W*980H/380L*280W*980H
(MM)
μπορεί
να
προσαρμοστεί
2Διάστημα
του
βραχίονα
κλίσης:
600
mm
(κανονικό),
το
οποίο
μπορεί
να
παρατεθεί
ή
να
συντομευθεί
κατάλληλα
3Μέθοδοι
ανάγνωσης
και
γραφής:
κάρτα
ταυτότητας,
κάρτα
IC,
μαγνητική
κάρτα,
μετρητής
γραμμικού
κώδικα
κλπ.
4Γωνία
μετάδοσης
του
βραχίονα
κλίσης:
180
μοίρες
5Υλικό
πλαισίου:
SUS304
ανοξείδωτο
χάλυβα
/
μπογιά
6Η
τάση
πρόσβασης:
AC220±10V,
50HZ
7-
κινητήρας
κίνησης:
κινητήρας
συνεχούς
ρεύματος
30W/24V
8Δείκτης
LED:
1-3
9Πλαίσιο
ανάγνωσης
κάρτας:
1-2
10-
Ταχύτητα
κυκλοφορίας:
40
άτομα/min
(κανονικά
ανοιχτά)
11Χρόνος
ανοίγματος
και
κλεισίματος
πύλης:
1-2
δευτερόλεπτα
12.
Χρόνος
που
απαιτείται
για
την
είσοδο
στην
κατάσταση
κυκλοφορίας
μετά
την
ενεργοποίηση:
3
δεύτερα
13.
Αυτοματοποιημένος
χρόνος
επαναφοράς
μετά
την
αποτυχία:
10
δευτερόλεπτα
14Περιβάλλον
εργασίας:
εσωτερικό
και
εξωτερικό
15Θερμοκρασία
λειτουργίας:
-40°C-80°C
16Προσαρμόζεται
στην
υγρασία:
5%-90%
λειτουργία:
1.
Ενσωματωμένο
σχεδιασμό
μητρικής
πλακέτας,
μια
ποικιλία
λειτουργικών
ενότητες
είναι
τέλεια
2.μπορεί
να
είναι
εκτός
σύνδεσης,
λειτουργία
δικτύου
3.
Αυτοαναφερόμενη
προειδοποίηση
βλάβης,
εύκολη
στη
συντήρηση
και
στη
χρήση
4Δείκτης
κυκλοφορίας,
δείκτης
καναλιού
(εξωτερική
υπερυψωμένη
φωτεινότητα)
5.
Συνήθως
ανοιχτό
κουμπί
(πατώντας
το
κουμπί
η
πύλη
είναι
πάντα
ανοιχτή
ή
κλειστή)
6.Αυτόματα
ανοίγει
όταν
σβήνει
το
ρεύμα,
κλείνει
αυτόματα
όταν
ανοίγει
το
ρεύμα
7Αυτοματοποιημένο
κλείσιμο/άνοιγμα
(προσαρμόσιμος
χρόνος)
8.
Ελέγχου
εισόδου
και
εξόδου
/
υπέρυθρης
επαγωγής
ελεύθερης
εισόδου
και
εξόδου,
αυθαίρετη
ρύθμιση
9-
Άδεια
κάρτας
για
μία/πολλαπλή
πρόσβαση
10Προκαλεί
ανωμαλή
εισβολή.
11Τετραπλάσια
προστασία
κατά
των
τσιμπήσεων
για
μηχανικές,
ηλεκτρονικές
και
γλιστρές
συσκευές
12.
αυτοδοκιμασία
γραμμής
13.
Διακόπτης
τηλεχειρισμού
για
να
ανταποκριθεί
σε
ειδικές
ανάγκες
και
απαιτήσεις
ασφάλειας
14.
Εξωτερική
ηλεκτρική
διεπαφή,
η
οποία
μπορεί
να
συνδεθεί
με
διάφορες
συσκευές
ανάγνωσης
και
γραφής,
η
οποία
είναι
βολική
για
την
ενσωμάτωση
του
συστήματος
15.
Λογιστική
λειτουργία
(προαιρετική)
16.
Διαφήμιση
φωτεινών
κουτιών
(προαιρετική)
17Διάφορα
στυλ
φέφερ
είναι
προαιρετικά.
| Τεχνική παράμετρος | |
| Αριθμός προϊόντος | CW426 |
| Τετάρτη | Δυναμικό άντλησης |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C-70°C |
| Σχετική υγρασία | 5% έως 90% |
| Κατηγορία ισχύος | 20W |
| Σήμα ελέγχου εισόδου | Ποσότητα διακόπτη (η τυποποιημένη διαμόρφωση δεν περιλαμβάνει RS232, 485) |
| Ταχύτητα κυκλοφορίας | 30 έως 40 άτομα/λεπτο |
| Υπερκόκκινη ακτίνα | 4 ζευγάρια |
| Αριθμός λειτουργιών χωρίς προβλήματα | 2 εκατομμύρια φορές |
| Μέση διάρκεια ζωής | 3 εκατομμύρια φορές |
| πλάτος καναλιού | 600~1400 mm |
| Υλικό βραχίονα κλίσης | φ35*304 σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 1400*280*990mm |
| Φάραμ καναλιού | 1.0 πάχους 304 ανοξείδωτου χάλυβα |
| Βάρος συσκευασίας | Περίπου 55 KG (μόνο πλευρικό δρόμο) |



