| Τιμή | USD250-300 per piece |
| MOQ | 20 |
| Ωρα παράδοσης | 4-7 working days |
| Μάρκα | Hongchuangwei |
| Θέση προέλευσης | Shenzhen, guangdong |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | CW228 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινες περιπτώσεις |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 1000 κομμάτια εβδομαδιαίος |
| Brand Name | Hongchuangwei | Πρότυπος αριθμός | CW228 |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | Shenzhen, guangdong |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 20 | Price | USD250-300 per piece |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 1000 κομμάτια εβδομαδιαίος |
| Χρόνος παράδοσης | 4-7 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινες περιπτώσεις |
| Χρώμα | Κόκκινο/ο Μαύρος | Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-240V |
| Ταχύτητα | 1.5s | Κατηγορία ισχύος | 100W |
| Πακέτο | Εμποτισμός από ξύλο | Διάρκεια ράβδου | 1-6 μέτρα |
| ταχύτητα στύλου | Κίνηση 2 δευτερολέπτων (1-3 δευτερολέπτων ρυθμιζόμενη) |
DC Brushless Boom αυτοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινητοκινη
| Τεχνική παράμετρος | |
| Σχήμα | CW228 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC220V±10%,50Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+70°C |
| Η υγρασία του περιβάλλοντος | 5% έως 95% |
| Κατεύθυνση | αριστερή και δεξιά κατεύθυνση |
| Μέγεθος του στύλου | ≤ 6m ίσος πόλος, ≤ 6m καμπύλος πόλος, ≤ 5,5m δύο πόλοι, ≤ 4,5m τρεις πόλοι |
| Μηχανή | Συμπιεστήρας που λειτουργεί με ασύγχρονο κινητήρα |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 8uF/450V |
| Μηχανοκίνητος ρυθμός | 80W,120W |
| Χρόνος άνοδος και πτώσης | 1s-3s |







