| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 2 |
| Ωρα παράδοσης | 7-15 working days |
| Μάρκα | Hongchuangwei |
| Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | CW422 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100 κομμάτια ανά ημέρα |
| Brand Name | Hongchuangwei | Πρότυπος αριθμός | CW422 |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 2 | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100 κομμάτια ανά ημέρα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Special Features | Built-in Siren | Chassis Size | 1600 length * 120 width * 965 height (MM) |
| SwingArm Length | 280-430mm | Power supply | 220Vac 50Hz or 110Vac 60Hz |
| drive current | >10mA | WWorking environments | Indoor, outdoor |
| Drive motor | DC brushless motor | Channel width | 600-900mm |
Αναγνωρισμός προσώπου ανιχνευτής θερμοκρασίας σώματος
Εγκατάσταση
και
θέση
σε
λειτουργία
Το
μεταλλικό
τριπόδι
με
ολοκληρωμένο
σχεδιασμό,
μόνο
10
λεπτά
για
να
ολοκληρωθεί
η
εγκατάσταση
ή
η
αποσυναρμολόγηση,
η
εγκατάσταση
και
η
θέση
σε
λειτουργία
ήταν
εξοπλισμένες
με
οδηγίες
λειτουργίας.
Χρήση
1-
χώροι
γραφείων:
εμπορικά
κτίρια,
κυβερνητικά
γραφεία
κλπ.
2Επιστημονική
μονάδα:
πανεπιστήμια,
ερευνητικά
ιδρύματα,
βιβλιοθήκες
κλπ.
3-
εμπορικές
εγκαταστάσεις
παροχής
υπηρεσιών:
σούπερ
μάρκετ,
εμπορικά
κέντρα,
ξενοδοχεία,
κλαμπ,
τράπεζες
κλπ.
4-
αναψυχή
και
ψυχαγωγία:
πάρκα,
γραφικές
περιοχές,
παιδικές
χαρές
κλπ.
5Τοποθεσίες
μεταφοράς:
λεωφορείο,
τρένο,
σταθμοί
μετρό,
αεροδρόμια
κλπ.
| Τεχνική παράμετρος | |
| Αριθμός προϊόντος | CW422 |
| Τετάρτη | Δυναμικό άντλησης |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C-70°C |
| Σχετική υγρασία | 5% έως 90% |
| Μηχανή | 40W συνεχής ρεύμα χωρίς βούρτσα |
| Κατηγορία ισχύος | 70W |
| Σήμα ελέγχου εισόδου | Ποσότητα διακόπτη (η τυποποιημένη διαμόρφωση δεν περιλαμβάνει RS232, 485) |
| Ταχύτητα κυκλοφορίας | 30 έως 40 άτομα/λεπτο |
| Υπερκόκκινη ακτίνα | 6 ζευγάρια |
| Αριθμός λειτουργιών χωρίς προβλήματα | 3 εκατομμύρια φορές |
| Μέση διάρκεια ζωής | 5 εκατομμύρια φορές |
| πλάτος καναλιού | 600 ~ 900 mm |
| Υλικό βραχίονα κλίσης | Ακρυλικό 10 mm |
| Μέγεθος προϊόντος | 1600*120*965mm ((μόνο κίνημα) |
| Φάραμ καναλιού | 1.2 πάχους 304 ανοξείδωτου χάλυβα |
| Βάρος συσκευασίας | Περίπου 55 KG (μόνο πλευρικό δρόμο) |



