| Τιμή | USD300-680 per piece |
| MOQ | 2 |
| Ωρα παράδοσης | 7-15 working days |
| Μάρκα | Hongchuangwei |
| Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | Cw401-2 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινες περιπτώσεις |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100 κομμάτια ανά ημέρα |
| Brand Name | Hongchuangwei | Πρότυπος αριθμός | Cw401-2 |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 2 | Price | USD300-680 per piece |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100 κομμάτια ανά ημέρα |
| Χρόνος παράδοσης | 7-15 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινες περιπτώσεις |
| Εφαρμογή | σούπερ μάρκετ, μετρό, ξενοδοχείο, αεροδρόμιο, σπίτι | Διάμετρος εισόδου | 300-800 mm (προαιρετικά) |
| Περιβάλλον εργασίας | Εσωτερικός/υπαίθριος | Εγγύηση | 2 έτη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Βούρτσα, σκόνη, PPG, κλπ. | Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC100-240V |
| Κατευθύνσεις | Μονοκατευθυνόμενη / δικατευθυνόμενη |
Κίνα Μεγάλο γυριστήριο QR Code Reader Γυριστήριο Σούπερ μάρκετ Γυριστήριο
Το swing tursntile είναι ένα έξυπνο εξοπλισμό διαχείρισης καναλιών που αναπτύχθηκε και παράγεται από την εταιρεία μας για πολλά χρόνια.Ελέγχου μικροεπεξεργαστή και διάφορων τεχνολογιών ανάγνωσης και γραφήςΜε τη διαμόρφωση μιας ποικιλίας διαφορετικών συσκευών ανάγνωσης και γραφής, υιοθετώντας αξιόπιστες συσκευές προστασίας ασφάλειας, σύστημα συναγερμού σε πραγματικό χρόνο και διεπαφή ένδειξης κατεύθυνσης, ηΟ ευφυής έλεγχος και η διαχείριση του καναλιού μπορούν να πραγματοποιηθούν από κοινού σε συντονισμό.
✔304
Σώμα
από
ανοξείδωτο
χάλυβα∆
Αντικατάστατο
στη
διάβρωση,
αντοχή
σε
βαριές
εργασίες
✔Πρόσβαση
πολλαπλών
τρόπωνΥποστηρίζει
αναγνώριση
προσώπου,
δακτυλικά
αποτυπώματα,
κάρτα
RFID
και
QR
code
✔Υποαισθητήρας
υπερύθρου
κατά
τσιμπήματος∆
άμεση
ανίχνευση
για
αυξημένη
ασφάλεια
✔Μακρά
διάρκεια
ζωής-
Βιομηχανικός
κινητήρας
και
δομή,
10.000+
κύκλοι/ημέρα
✔Προσαρμόσιμες
λύσεις∆
Προσαρμοσμένα
μεγέθη,
λειτουργίες
και
συστήματα
γλώσσας
Ιδανικό για: Εταιρικά κτίρια, αεροδρόμια, μετρό, εργοστάσια, στάδια και περιοχές υψηλής ασφαλείας.
| Ονομασία προϊόντος | CW401-2 |
| Τετάρτη | Δυνατότητα ανάφλεξης |
| Υλικό | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Τελεία με βούρτσισμα |
| Δάχος | 1.5mm |
| Μέγεθος | 2000*600~900*1050mm |
| Ταχύτητα ανοίγματος | 0.5s |
| Διάμετρος διαδρόμου | 600 ~ 900 mm |
| Ζωή υπηρεσίας | 4 εκατομμύρια κύκλοι |
| Σχετική υγρασία | ≤ 90%, χωρίς συμπύκνωση |
| Σήμα ανοίγματος πύλης | αναμεταδότης |
| ρεύμα κίνησης | > 10mA |
| Περιβάλλον εργασίας | -40°C~+80°C |
| Εφαρμόσιμες τοποθεσίες | Κτίρια γραφείων, γραφικά σημεία, διαμερίσματα, σχολεία και άλλα |






