| Τιμή | USD 550-750USD piece |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 working days |
| Μάρκα | hongchuangwei |
| Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | CW435 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινες περιπτώσεις |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100 κομμάτια ανά ημέρα |
| Brand Name | hongchuangwei | Πρότυπος αριθμός | CW435 |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 | Price | USD 550-750USD piece |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100 κομμάτια ανά ημέρα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινες περιπτώσεις |
| Τάση κίνησης | Μηχανή συνεχούς ρεύματος 24V/20W | Μέγεθος (προσαρμοσμένο προαιρετικό) | L168*H1050mmv |
| Λιμένας επικοινωνίας | Επικοινωνία RS485/RS232 | κινητήρα | Μηχανή χωρίς βούρτσα |
| Ώρα ανοίγματος και κλεισίματος της πύλης | Ρυθμίσιμο | Ανοιχτή κατεύθυνση | Ατομικό και Διπλό (προαιρετικό) |
| Καθαρό βάρος | 50 κιλά | Κατευθύνσεις | Μονοκατευθυνόμενη / δικατευθυνόμενη |
Υπερύθριες αμφίδρομες συσκευές αναγνώρισης προσώπου
χρησιμοποιεί τσιπ STC CPU, μηχανοκίνητο κινητήρα, 8 ζεύγη αισθητήρων ανίχνευσης υπέρυθρου, μακρά διάρκεια ζωής και υψηλή σταθερότητα, υψηλή απόδοση και αντι-απόρροια, υποστηρίζει διάφορους αναγνώστες καρτών IC/ID, αναγνώστες barcode,Δελτία ταυτότητας ΔιαβάτεςΧρησιμοποιείται ευρέως στον έλεγχο εισόδου και εξόδου των επιχειρηματικών κέντρων CBD, των κυβερνητικών και επιχειρηματικών κτιρίων γραφείων,κατοικίες υψηλού επιπέδου, νηπιαγωγεία κλπ.
Πλήρεις κατηγορίες προϊόντων, με περισσότερα από 200 προϊόντα με ανεξάρτητα δικαιώματα ιδιοκτησίας ευρεσιτεχνίας.Πύλες πλήρους ύψους, συρόμενες πύλες, πύλες ταχύτητας, πύλες διαφήμισης κλπ.κλπ.Ταυτόχρονα, υπάρχει επίσης μια θυγατρική εταιρεία που είναι υπεύθυνη για την ανάπτυξη και την παραγωγή εξοπλισμού συστήματος αναγνώρισης προσώπου και πινακίδας κυκλοφορίας,παροχή υπηρεσιών από ένα σταθμό για τη διαχείριση πεζοδρομικών διαδρόμων και τη διαχείριση εξοπλισμού χώρου στάθμευσηςΣταθμοί χρέωσης ταχείας κυκλοφορίας, εμπορικές πλατείες, κατοικημένες περιοχές, σταθμοί, τελωνειακοί έλεγχοι και άλλα οχήματα και προσωπικό.
| Τεχνική παράμετρος | |
| Αριθμός προϊόντος | CW435 |
| Τετάρτη | Δυναμικό ρεύματος άνω των 5 kV |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C-70°C |
| Σχετική υγρασία | ≤ 90% Καμία συμπύκνωση |
| Μηχανή | Μηχανή χωρίς βούρτσα |
| Κατηγορία ισχύος | 60W |
| Σήμα ελέγχου εισόδου | Αξία του σιδηροδρομικού συστήματος, RS232 |
| Ταχύτητα κυκλοφορίας | 30~60 άτομα/λεπτο |
| Υπερκόκκινη ακτίνα | 8 ζευγάρια |
| Αριθμός λειτουργιών χωρίς προβλήματα | 2 εκατομμύρια φορές |
| Μέση διάρκεια ζωής | 3 εκατομμύρια φορές |
| πλάτος καναλιού | 600 mm~1190 mm |
| Υλικό πτέρυγας πόρτας | Τυποποιημένο ακρυλικό βραχίονα κλίσης 602X530X10 (το βραχίονα κλίσης από ανοξείδωτο χάλυβα μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Μέγεθος προϊόντος | L 1540 mm x W 200 mm x H 990 mm |
| Φάραμ καναλιού | Εθνικό πρότυπο 1.0~1.3mm 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Βάρος συσκευασίας | Περίπου 65KG (μόνο πλευρικό δρόμο) |



