| Τιμή | By E-mail/Whatsapp |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 7-15 working days |
| Μάρκα | YHY |
| Τόπος καταγωγής | ΓΚΟΥΑΝΚΤΖΟΥ, ΚΙΝΑ |
| Certification | CE Rohs |
| Αριθμός μοντέλου | YHY-01.144 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πακέτο φυσαλίδων + χαρτόνι + Stretch φιλμ + Ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 500 σετ/μήνα |
| Brand Name | YHY | Αριθμός μοντέλου | YHY-01.144 |
| Certification | CE Rohs | Τόπος καταγωγής | ΓΚΟΥΑΝΚΤΖΟΥ, ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 | Price | By E-mail/Whatsapp |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα Προμήθειας | 500 σετ/μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 7-15 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πακέτο φυσαλίδων + χαρτόνι + Stretch φιλμ + Ξύλινο κουτί |
| Βόλτα | 220V, αν διαφορετική τάση, παρακαλώ να μας ενημερώσετε | Βάτ | 1,5 kw |
| Δομή | Δομή από κράμα αλουμινίου (ζώνη με λέιζερ), Μέρη από ανοξείδωτο χάλυβα, Εγκατάσταση σιδηρουργικών υλ | Εγγύηση | Ένα έτος σε κύρια εξαρτήματα και τεχνική υποστήριξη για τη διάρκεια ζωής του μηχανήματος |
Προσομοιωτής Αγώνων AR Πολλαπλών Χρηστών YHY VR με Προσαρμοσμένες Πίστες Αγώνων για Ρεαλιστικό Ανταγωνισμό
Εισαγωγή Παραγωγής:
Ευέλικτες Λύσεις Επιχειρησιακής Λειτουργίας: Σχεδιασμένο με γνώμονα την εμπορική χρηστικότητα, υποστηρίζει ευέλικτη κλιμάκωση μονάδων AR Racing Simulator. Μπορείτε εύκολα να αυξήσετε ή να μειώσετε τον αριθμό των συσκευών ανάλογα με την κίνηση του χώρου, τις κορυφές των εορτών και τις προωθητικές εκδηλώσεις, βελτιστοποιώντας την επιχειρησιακή αποδοτικότητα. Παρέχει επίσης ευέλικτες λύσεις για την οργάνωση δραστηριοτήτων και διαγωνισμών με θέμα τους αγώνες, βοηθώντας σας να αυξήσετε την αλληλεπίδραση στο χώρο και να μεγιστοποιήσετε τα έσοδα.
Παράμετροι Προϊόντος:
| Όνομα προϊόντος | Προσομοιωτής Αγώνων AR Πολλαπλών Χρηστών YHY VR με Προσαρμοσμένες Πίστες Αγώνων για Ρεαλιστικό Ανταγωνισμό |
| Αριθμός Μοντέλου | YHY-01.144 |
| Τάση | 220V/110V, παρακαλούμε ενημερώστε κατά την ερώτηση |
| Watt | 1.5kW |
| Μέγεθος καρέκλας: | Μ152*Π89*Υ152cm |
| Μέγεθος αυτοκινήτου RC: | Μ45*Π22*Υ18cm |
| Οθόνη | Οθόνη 42 ιντσών + βάση |
| Βάρος μηχανήματος | 118kg |
| Μέγιστο Φορτίο | 100kg |
| Ήχος | 3D Surround Sound |
| Μετάδοση εικόνας | DJI O4PRO |
| Πλατφόρμα κίνησης | Αποκλειστικά αναπτυγμένη πλατφόρμα κίνησης 3DOF της YHY. |
| Τιμόνι | Προσαρμοσμένο τιμόνι άμεσης κίνησης & πεντάλ της YHY |
| Αυτοκίνητο RC *1 | Κλίμακα 1:10, Μέγεθος ελαστικού: διάμετρος 75mm*πλάτος 30mm, Μεταξόνιο: 257mm, Μετατρόχιο: 190mm, Λειτουργία κίνησης: 4WD |
| Δομή | Δομή από κράμα αλουμινίου (Συγκόλληση με λέιζερ), Εξαρτήματα από ανοξείδωτο χάλυβα, Σιδηρικά, Ακρυλικό, Φωτισμός |
| Εγγύηση | Εγγύηση 365 ημερών και τεχνική υποστήριξη για όλη τη διάρκεια ζωής του μηχανήματος |
| Υπηρεσία | 24 ώρες/7 ημέρες |
| Περίσταση | εσωτερική παιδική χαρά, εκδήλωση, κινητό φορτηγό, εσωτερικό εμπορικό πάρκο ψυχαγωγίας, εμπορικό κέντρο, πάρκο περιπέτειας, αθλητικό πάρκο, λούνα παρκ, ζώνη VR |
Guangzhou Yihuanyuan Electronic Technology Co., Ltd
Γιατί
να
μας
επιλέξετε;
1.
Οι
κινήσεις
του
προσομοιωτή
ταιριάζουν
στενά
με
τις
κινήσεις
των
ταινιών,
προσφέροντας
μια
καθηλωτική
εμπειρία
που
θα
εκτιμήσετε
μόλις
τη
δοκιμάσετε.
2.
Κάθε
βασική
γραμμή
είναι
αριθμημένη
για
αποτελεσματική
εξυπηρέτηση
μετά
την
πώληση.
3.
Η
ανώτερη
ποιότητα
υλικού
εξασφαλίζει
την
ασφάλεια
των
παικτών,
όπως
η
χρήση
σιδήρου
βάσης
πάχους
2mm
σε
σύγκριση
με
1mm
των
άλλων.
4.
Εκτεταμένη
βιβλιοθήκη
παιχνιδιών/ταινιών,
συμπεριλαμβανομένων
αποκλειστικών
αγορών
για
τους
παίκτες.
5.
Επαγγελματίες
τεχνικοί,
που
συμμετέχουν
στην
έρευνα
και
ανάπτυξη,
παρέχουν
διαδικτυακή
υποστήριξη
μετά
την
πώληση
24/7.
Καλωσορίζουμε θερμά πελάτες από όλο τον κόσμο να επισκεφθούν το εργοστάσιο και την εταιρεία μας για να βιώσουν τις δυνατότητες καινοτομίας στην έρευνα και ανάπτυξη.
Είμαστε αφοσιωμένοι στη δημιουργία κορυφαίων προϊόντων στην αγορά και στην καλλιέργεια μακροχρόνιων συνεργασιών με τους πολύτιμους συνεργάτες μας.
Συσκευασία Προϊόντος
Καλωσορίζουμε θερμά πελάτες από όλο τον κόσμο να επισκεφθούν το εργοστάσιο και την εταιρεία μας.
Ανακαλύψτε τις δυνατότητες καινοτομίας στην έρευνα και ανάπτυξη, καθώς παραμένουμε αφοσιωμένοι στη δημιουργία κορυφαίων προϊόντων στην αγορά για τους μακροχρόνιους συνεργάτες μας.
YHY & Πελάτες


Συχνές Ερωτήσεις:
1.Έχετε
κάποιο
πιστοποιητικό
για
το
VR;
Ναι,
το
VR
μας
έχει
CE,
ROHS,
SGS...
Εάν
απαιτείτε
επιπλέον
πιστοποιητικά,
παρακαλούμε
ενημερώστε
την
ομάδα
πωλήσεών
μας
και
θα
σας
βοηθήσουμε
να
τα
αποκτήσετε.
2.
Χρειάζεται
να
εγκαταστήσουμε
το
VR
όταν
το
λάβουμε;
Έχουμε
ήδη
συναρμολογήσει
καλά
το
μηχάνημα
πριν
από
την
παράδοση,
οπότε
δεν
χρειάζεται
εγκατάσταση.
Αυτό
σημαίνει
ότι
όταν
ο
πελάτης
παραλάβει
τα
αγαθά,
απλώς
ακολουθήστε
το
συνημμένο
εγχειρίδιο
χρήσης,
συνδέστε
την
τροφοδοσία
και
ανοίξτε
όλους
τους
υπολογιστές,
και
μετά
μπορεί
να
λειτουργήσει
ομαλά.
3.
Πότε
θα
ενημερώνετε
τα
παιχνίδια;
Θα
χρεώνεστε
ή
θα
είναι
δωρεάν;
Θα
ενημερώνουμε
τα
παιχνίδια
κάθε
μήνα,
και
είναι
δωρεάν
για
εσάς.
4.
Η
τάση
είναι
διαφορετική
στη
χώρα
μας.
Τι
πρέπει
να
κάνουμε;
Μην
ανησυχείτε.
Μπορούμε
να
το
κάνουμε
σε
110V-220V
για
να
καλύψουμε
το
πρότυπό
σας.
5.
Τι
γίνεται
με
την
αποστολή;
Α.
Εμπορικός
όρος
EXW,
θα
πρέπει
να
κανονίσετε
την
αποστολή
και
να
παραλάβετε
τα
αγαθά
από
το
εργοστάσιό
μας.
Β.
Εμπορικός
όρος
CIF,
θα
κανονίσουμε
την
αποστολή
και
τη
φόρτωση
στο
λιμάνι
σας.
Γ.
Αεροπορική
ή
θαλάσσια
μεταφορά,
όλα
σύμφωνα
με
το
αίτημα
του
πελάτη.
6.
Ποια
είναι
η
ελάχιστη
παραγγελία
και
πόσο
καιρό
θα
αποστείλετε;
Η
ελάχιστη
παραγγελία
είναι
1
τεμάχιο
ως
συνήθως,
θα
παραδώσουμε
σε
7
εργάσιμες
ημέρες
μετά
την
παραλαβή
της
προκαταβολής,
και
μετά
την
παραλαβή
του
υπολοίπου
μπορούμε
να
κανονίσουμε
την
παράδοση.



