| Τιμή | By E-mail/Whatsapp |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 7-15 working days |
| Μάρκα | YHY |
| Τόπος καταγωγής | ΓΚΟΥΑΝΚΤΖΟΥ, ΚΙΝΑ |
| Certification | CE Rohs |
| Αριθμός μοντέλου | YHY-01.144 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πακέτο φυσαλίδων + χαρτόνι + Stretch φιλμ + Ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 500 σετ/μήνα |
| Brand Name | YHY | Αριθμός μοντέλου | YHY-01.144 |
| Certification | CE Rohs | Τόπος καταγωγής | ΓΚΟΥΑΝΚΤΖΟΥ, ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 | Price | By E-mail/Whatsapp |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα Προμήθειας | 500 σετ/μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 7-15 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πακέτο φυσαλίδων + χαρτόνι + Stretch φιλμ + Ξύλινο κουτί |
| Βόλτα | 220V, αν διαφορετική τάση, παρακαλώ να μας ενημερώσετε | Βάτ | 1,5 kw |
| Δομή | Δομή από κράμα αλουμινίου (ζώνη με λέιζερ), Μέρη από ανοξείδωτο χάλυβα, Εγκατάσταση σιδηρουργικών υλ | Εγγύηση | Ένα έτος σε κύρια εξαρτήματα και τεχνική υποστήριξη για τη διάρκεια ζωής του μηχανήματος |
YHY AR Πραγματικός προσομοιωτής αγώνων με οθόνη 42 ιντσών και εντυπωσιακό FPV για διασκέδαση πολλαπλών παικτών
Εισαγωγή της παραγωγής:
Καινοτόμο AR Multiplayer Gameplay: Υποστηρίζει τον πραγματικό χρόνο ποδοσφαιρικών αγώνων πολλαπλών παικτών σε διάφορες προσαρμοσμένες πίστες, σπάζοντας τους περιορισμούς των παραδοσιακών στατικών αγωνιστικών παιχνιδιών.Η τεχνολογία AR προσαρμόζεται απρόσκοπτα τόσο σε εσωτερικές όσο και σε εξωτερικές τοποθεσίες, προσφέροντας μια φρέσκια και ελκυστική διαδραστική εμπειρία που ξεχωρίζει από τα συμβατικά αξιοθέατα παιδιών, προσελκύοντας επαναλαμβανόμενες επισκέψεις από πελάτες όλων των ηλικιών.
Παράμετροι προϊόντος:
| Ονομασία προϊόντος | YHY AR Πραγματικός προσομοιωτής αγώνων με οθόνη 42 ιντσών και εντυπωσιακό FPV για διασκέδαση πολλαπλών παικτών |
| Αριθμός μοντέλου | YHY-01.144 |
| Τετάρτη | 220V,αν διαφέρει,παρακαλούμε ενημερώστε όταν παραγγείλετε |
| Βάτ | 1.5kW |
| Μέγεθος καρέκλας: | L152*W89*H152cm |
| Μέγεθος αυτοκινήτου RC: | L45*W22*H18cm |
| Εικόνα | 42 ιντσών οθόνη + στέκερ |
| Βάρος μηχανής | 118 κιλά |
| Μέγιστο φορτίο | 100 κιλά |
| Ακουστικό | 3D Surround Sound |
| Μεταφορά εικόνας | DJI O4PRO |
| Πλατφόρμα κίνησης | Η YHY αποκλειστικά ανέπτυξε την πλατφόρμα κίνησης 3DOF. Λειτουργία: ανατροφοδότηση δύναμης τροχού, ανατροφοδότηση στάσης σε πραγματικό χρόνο. |
| Στρολό | YHY προσαρμοσμένο άμεση κίνηση τιμόνι & πεντάλ, με ρυθμιζόμενο τηλεσκοπικό πεντάλ με αυτόματο κουμπί |
| Αμαξοστοιχία RC *1 | Κλίμακα 1:10, Μέγεθος ελαστικού: 75mm διάμετρος*30mm πλάτος, τροχοπέδη: 257mm, τροχιά: 190mm, λειτουργία οδήγησης: 4WD, λειτουργία μετάδοσης: κεντρικό διαφορικό, καθαρότητα εδάφους: 28mm, κινητήρας: 3650 brushless κινητήρα 3300KV, μπαταρία:3S 5200mah 35C πολυμερή μπαταρία λιθίουΚάμαρα 1. |
| Δομή | Δομή από κράμα αλουμινίου (ζώνη με λέιζερ), Μέρη από ανοξείδωτο χάλυβα, Εγκατάσταση σιδηρουργικών ειδών, Ακρυλικό, Φωτισμός |
| Εγγύηση | ένα έτος εγγύηση και τεχνική υποστήριξη για όλη τη διάρκεια ζωής της μηχανής |
| Υπηρεσία | 24 ώρες την ημέρα |
| Επόμενο άρθρο | Κλειστό εμπορικό πάρκο διασκέδασης, εμπορικό κέντρο, πάρκο περιπέτειας, αθλητικό πάρκο, πάρκο διασκέδασης, ζώνη VR, εσωτερική παιδική χαρά, εκδήλωση, κινητό φορτηγό |
Εταιρεία Guangzhou Yihuanyuan Electronic Technology Co., Ltd.
Ιδρύθηκε το 2016 και εδρεύει στη βάση της βιομηχανίας κινουμένων σχεδίων της επαρχίας Panyu, Guangzhou, η εταιρεία μας είναι ένας κορυφαίος παίκτης στον τομέα του εξοπλισμού VR, εστιάζοντας στην έρευνα και ανάπτυξη, την εφαρμογή, την καινοτομία,παραγωγή και πώληση λύσεων εικονικής πραγματικότηταςΜε εγκαταστάσεις παραγωγής μεγάλης κλίμακας και αίθουσες εκθέσεων, καθώς και μια ομάδα από δεκάδες έμπειρους εμπειρογνώμονες της βιομηχανίας Ε& D, ξεχωρίζουμε για το αυτο-αναπτυγμένο υλικό VR,αποκλειστικό περιεχόμενο VR με πνευματικά δικαιώματαΕίμαστε αφοσιωμένοι στην παροχή "αποτελεσματικών, βιώσιμων" επιχειρηματικών λύσεων VR από ένα σταθμό σε πελάτες σε διάφορους κλάδους.
Καλωσορίζουμε θερμά τους πελάτες από όλο τον κόσμο να επισκεφθούν το εργοστάσιο και την εταιρεία μας για να βιώσουν τις δυνατότητες καινοτομίας Ε&Α.
Είμαστε αφοσιωμένοι στη δημιουργία προϊόντων που οδηγούν στην αγορά και στην προώθηση μακροπρόθεσμων συνεργασιών με τους αξιόλογους συνεργάτες μας.
Συσκευασία του προϊόντος
Καλωσορίζουμε θερμά τους πελάτες από όλο τον κόσμο να επισκεφθούν το εργοστάσιο και την εταιρεία μας.
Ανακαλύψτε τις δυνατότητες καινοτομίας μας στην Ε&Α καθώς παραμένουμε αφοσιωμένοι στη δημιουργία πρωτοποριακών προϊόντων για τους μακροπρόθεσμους συνεργάτες μας.
YHY & Πελάτες


Γενικά ερωτήματα:
1-
Έχετε
κάποιο
πιστοποιητικό
για
το
VR;
Ναι,
η
VR
μας
έχει
CE,
ROHS,
SGS...Αν
χρειάζεστε
κάποια
πρόσθετα
πιστοποιητικά,
παρακαλώ
πείτε
στην
ομάδα
πωλήσεων
μας,
και
θα
σας
βοηθήσουμε
να
τα
πάρετε.
2Ποιά
είναι
η
ελάχιστη
παραγγελία
και
πόσο
θα
σας
πάρει
να
την
στείλετε;
Η
ελάχιστη
παραγγελία
είναι
1pc
ως
συνήθως,
θα
παραδώσουμε
σε
7
εργάσιμες
ημέρες
μετά
την
παραλαβή
της
κατάθεσης,
και
λαμβάνοντας
το
υπόλοιπο
τότε
μπορεί
να
κανονίσει
την
παράδοση.
3Πρέπει
να
εγκαταστήσουμε
την
πραγματική
πραγματικότητα
όταν
την
λάβουμε;
Έχουμε
ήδη
συναρμολογήσει
καλά
το
μηχάνημα
πριν
από
την
παράδοση,
η
οποία
δεν
χρειάζεται
την
εγκατάσταση,
σημαίνει
όταν
ο
πελάτης
λαμβάνει
τα
αγαθά,
απλά
ακολουθήστε
το
συνημμένο
εγχειρίδιο
χρήσης
μας,και
συνδέστε
το
ρεύμα
και
ανοίξτε
όλους
τους
υπολογιστές,
τότε
μπορεί
να
λειτουργήσει
ομαλά.
4Πότε
θα
αναβαθμίσεις
τα
παιχνίδια;
Θα
ενημερώνουμε
τα
παιχνίδια
κάθε
μήνα,
και
είναι
δωρεάν
για
εσάς.
5Η
τάση
είναι
διαφορετική
στη
χώρα
μας.
Μην
ανησυχείς,
μπορούμε
να
το
φτιάξουμε
σε
110-220V
για
να
ανταποκρίνεται
στο
πρότυπό
σου.
6Τι
λες
για
την
αποστολή;
Α.
EXW
εμπορικός
όρος,
θα
πρέπει
να
οργανώσετε
την
αποστολή
και
να
πάρετε
τα
αγαθά
από
το
εργοστάσιό
μας.
Β.
CIF
εμπορικός
όρος,
θα
οργανώσουμε
την
αποστολή
και
φόρτωση
στο
λιμάνι
σας.
Γ.
Αεροπορική
ή
θαλάσσια
μεταφορά,
όλα
σύμφωνα
με
το
αίτημα
των
πελατών.



