| Τιμή | By E-mail/Whatsapp |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 7-15 working days |
| Μάρκα | YHY |
| Τόπος καταγωγής | Guangzhou, Κίνα |
| Certification | CE Rohs |
| Αριθμός μοντέλου | Yhy-01,120 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πακέτο φυσαλίδων + χαρτόνι + Stretch φιλμ + Ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 500 σετ/μήνα |
| Brand Name | YHY | Αριθμός μοντέλου | Yhy-01,120 |
| Certification | CE Rohs | Τόπος καταγωγής | Guangzhou, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 | Price | By E-mail/Whatsapp |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα Προμήθειας | 500 σετ/μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 7-15 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πακέτο φυσαλίδων + χαρτόνι + Stretch φιλμ + Ξύλινο κουτί |
| Βόλτα | 220V | Βάτ | 7kW |
| Συχνότητα | 50-60Hz | Εξουσία | 500W |
| Ποσότητα παιχνιδιών | 179 | Δομή | Σίδηρος, ακρυλικός, φωτισμός, Fiberglasses |
Εισαγωγή της παραγωγής:
1Εντυπωσιακό
σχέδιο
που
μοιάζει
με
πολεμικό
αυτοκίνητο
με
συναρπαστικά
εφέ
κίνησης.
2Υποστηρίζει
πολλαπλό
παιχνίδι,
αυξάνοντας
τα
έσοδα
μέχρι
εννέα
φορές.
3Διαδραστικά
παιχνίδια
πυροβολισμού
με
έλεγχο
gamepad
για
επιπλέον
διασκέδαση.
4-
Εύκολη
σκάλα
για
εύκολη
πρόσβαση.
5Περιλαμβάνει
182
ταινίες
και
18
διαδραστικά
παιχνίδια
πυροβολισμού.
6-
Βελτιωμένη
τεχνολογία
με
απαλό
και
ανθεκτικό
χάλυβα
πλαίσιο,
που
περιλαμβάνει
ψεκασμό
φύλλου
μετάλλου,
συγκόλληση
και
κοπή,
εξασφαλίζοντας
προσοχή
σε
κάθε
λεπτομέρεια.
Πληροφορίες για το προϊόν:
| Εγγύηση | 12 μήνες από την παραλαβή του κινηματογράφου Four Multiplayer, δια βίου συντήρηση |
| Υπηρεσία | 24 ώρες σε απευθείας σύνδεση, 24 ώρες μετά την πώληση σε όλο τον κόσμο |
| Επόμενο άρθρο | Κλειστό εμπορικό πάρκο διασκέδασης, εμπορικό κέντρο, πάρκο περιπέτειας, αθλητικό πάρκο, πάρκο διασκέδασης, ζώνη VR, εσωτερική παιδική χαρά, εκδήλωση, κινητό φορτηγό |
| Ονομασία προϊόντος | Νέο VR Cinema System Εικονική Πραγματικότητα 9d Cinema 9 Παίκτες 9d Vr Cinema Τιμή για το πάρκο διασκέδασης |
| Αριθμός μοντέλου | YHY-01.120 |
| Μέγεθος | Αριθμός των επιβατών |
| Βάρος | 700 κιλά |
| Μέγιστο φορτίο | 900 κιλά |
| μέγεθος ξύλινου κουτιού | 380*220*210cm, 258*68*60cm |
| Τετάρτη | 220V |
| Συχνότητα | 50-60 Hz |
| Βάτ | 7kw |
| Υπολογιστής | Ναι, συμπεριλαμβανομένου |
| VR Glass *9 | DPVR E3S 4K |
| Εικόνα | 19' Εικονίδιο ως ελεγκτής |
| Δομή | Σίδηρο, ακρυλικό, φωτισμός, υαλοπλαστική |
| Κινηματογραφική ταινία/παιχνίδι | 179 αγώνες |
Εταιρεία Guangzhou Yihuanyuan Electronic Technology Co., Ltd.
Η YHY VR, με πλήρη ονομασία Guangzhou Yihuanyuan Electronic Technology Co., Ltd, είναι ειδικός 9D VR και απευθείας εργοστάσιο παραγωγής με έδρα το Panyu της Κίνας.Ειδικευόμαστε σε εναλλασσόμενο εξοπλισμό ψυχαγωγίας Εικονικής Πραγματικότητας (VR)Περίπου το 95% των 360° VR προσομοιωτών περιστροφής στην αγορά αντλούν την αρχική τους ανάπτυξη από την εταιρεία μας,συμπεριλαμβανομένων των αποκλειστικών μοντέλων όπως το VR 360 King Kong, Super VR 720°, VR 1080 Iron Warrior, VR 360 Terminator, και Super No.1 (3-player 1080°) ̇ όλα αποκλειστικά για το εμπορικό μας σήμα σε αυτόν τον τομέα.
Καλωσορίζουμε θερμά τους πελάτες από όλο τον κόσμο να επισκεφθούν το εργοστάσιο και την εταιρεία μας,
Μπορείτε να δείτε την ικανότητα καινοτομίας Ε&Α,
Εμείςδεσμευόμαστε να παράγουμε προϊόντα κορυφαία στην αγορά για τον μακροπρόθεσμο συνεργάτη μας.
Γενικές ερωτήσεις
1Ποιά
είναι
η
ελάχιστη
παραγγελία
και
πόσο
θα
σας
πάρει
να
την
στείλετε;
Η
ελάχιστη
παραγγελία
είναι
1pc
ως
συνήθως,
θα
παραδώσουμε
σε
7
εργάσιμες
ημέρες
μετά
την
παραλαβή
της
κατάθεσης,
και
λαμβάνοντας
το
υπόλοιπο
τότε
μπορεί
να
οργανώσει
την
παράδοση.
2Τι
λες
για
την
αποστολή;
Α.
EXW
εμπορικός
όρος,
θα
πρέπει
να
οργανώσετε
την
αποστολή
και
να
πάρετε
τα
αγαθά
από
το
εργοστάσιό
μας.
Β.
CIF
εμπορικός
όρος,
θα
οργανώσουμε
την
αποστολή
και
φόρτωση
στο
λιμάνι
σας.
Γ.
Αεροπορική
ή
θαλάσσια
μεταφορά,
όλα
σύμφωνα
με
το
αίτημα
των
πελατών.
3Είστε
ο
κατασκευαστής
ή
ο
έμπορος;
Δεν
είμαστε
μόνο
κατασκευαστής
αλλά
και
έμπορος.
4Η
τάση
είναι
διαφορετική
στη
χώρα
μας.
Μην
ανησυχείς,
μπορούμε
να
το
φτιάξουμε
σε
110-220V
για
να
ανταποκρίνεται
στο
πρότυπό
σου.
5Ποιο
είναι
το
όρο
πληρωμής;
Δέχουμε
TT
((τραπεζική
μεταφορά)
στον
τραπεζικό
μας
λογαριασμό.
6Τι
είδους
ταινίες
κάνεις;
Τρομακτικό,
θρίλερ,
κινούμενα
σχέδια,
τρέξιμα,
ταινίες
αγώνων
αυτοκινήτων
κλπ.
Κατάλληλο
για
ενήλικες
και
παιδιά.
Περίπου
3-10
λεπτά
κάθε
ταινία.