| Τιμή | By E-mail/Whatsapp |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 7-15 working days |
| Μάρκα | YHY |
| Τόπος προέλευσης | Guangzhou, Κίνα |
| Certification | CE Rohs |
| Αριθμός μοντέλου | Yhy-01.152 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Bubble Pack + Cardboard + Stretch Film + Ξύλινη κουτί |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα προμήθειας | 500 σύνολα/μήνα |
| Brand Name | YHY | Αριθμός μοντέλου | Yhy-01.152 |
| Certification | CE Rohs | Τόπος προέλευσης | Guangzhou, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 | Price | By E-mail/Whatsapp |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, MoneyGram | Ικανότητα προμήθειας | 500 σύνολα/μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 7-15 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Bubble Pack + Cardboard + Stretch Film + Ξύλινη κουτί |
| Εγγύηση | 12 μήνες, τεχνική υποστήριξη για τη διάρκεια ζωής του μηχανήματος | Υπηρεσία μετά την πώληση | 24 ώρες/7 ημέρες από τους τεχνικούς |
| Παίκτες | 2 | Εφαρμογή | Πάρκο ψυχαγωγίας, εμπορικό κέντρο, ζώνη VR, εσωτερική παιδική χαρά |
Πιο καυτή πώληση 2 θέσεις VR Θέατρο VR Παιδιά Rides Roller Coaster 9d VR Cinema
Εισαγωγή του προϊόντος:
Πώς
να
παίξετε:
Οδηγός
βήμα
προς
βήμα
1Διάλεξε
το
παιχνίδι
σου.
2Κρατήστε
τη
ζώνη
σας.
Αυτό
εξασφαλίζει
τη
μέγιστη
ασφάλεια
καθ'
όλη
τη
διάρκεια
της
εμπειρίας
VR,
ειδικά
κατά
τη
διάρκεια
δυναμικών
εφέ
κίνησης.
3.
Βάλτε
και
ρυθμίστε
τα
γυαλιά
VR
Φορέστε
τα
γυαλιά
VR,
στη
συνέχεια
ρυθμίστε
τη
θέση
του
λουλουδιού
και
της
φακού
μέχρι
να
έχετε
μια
καθαρή,
ασαφή
θέα
και
μια
άνετη
τοποθέτηση.
4Ξεκινήστε
την
εμπειρία
σας.
Μόλις
η
συσκευή
ενεργοποιηθεί,
θα
προσομοιώσει
ρεαλιστικά
εφέ
κίνησης
(όπως
δονήσεις
και
κλίση)
που
συγχρονίζονται
με
το
παιχνίδι
σας.Παρέχει
μια
πλήρως
εμπειρία
πολυαισθητηρίου.
Παράμετρος προϊόντος
| Ονομασία προϊόντος | Κινηματογράφος VR YHY Green Frog 2 θέσεις |
| Παίκτης | 2 |
| Μέγεθος | L250*W140*H245cm |
| Βάρος | 400 κιλά |
| Μέγιστο φορτίο | 300 κιλά |
| Εικόνα | 42 ίντσες |
| Κινηματογραφική ταινία/παιχνίδι | 21 αγώνες |
| Η επίδραση των αισθήσεων | Επιπτώσεις του ανέμου, δονήσεις του ισχίου |
| Πίνακας ελέγχου | Εικονική οθόνη 10' |
| Δομή | Σίδηρο, ακρυλικό, φωτισμός, υαλοπλαστική |
| VR γυαλί*8 | Πίκο 4 Ultra Enterprise |
| Γυαλί VR *2 | Πίκο Νίο 3 |
| Τετάρτη | 220V |
| Συχνότητα | 50-60 Hz |
| Βάτ | 2.5kw |
| Μέγεθος ξύλινου κουτιού | 258*150*195cm/ 7.55cbm |
| Βάρος συσκευασίας | 580 κιλά |
Συσκευασία του προϊόντος
Καλωσορίζουμε θερμά τους πελάτες από όλο τον κόσμο να επισκεφθούν το εργοστάσιο και την εταιρεία μας.
Ανακαλύψτε τις δυνατότητες καινοτομίας μας στην Ε&Α καθώς παραμένουμε αφοσιωμένοι στη δημιουργία κορυφαίων προϊόντων για τους μακροπρόθεσμους συνεργάτες μας.
YHY & Πελάτες


Γενικά ερωτήματα: