| Τιμή | negotiated |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 4 weeks |
| Μάρκα | Launch |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | ce |
| Αριθμός μοντέλου | Εκκινήστε το X-431 PAD5 X-431 PAD V |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 500PCS / μήνα |
| Brand Name | Launch | Αριθμός μοντέλου | Εκκινήστε το X-431 PAD5 X-431 PAD V |
| Certification | ce | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 | Price | negotiated |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα Προμήθειας | 500PCS / μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 4 Εβδομάδες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
X-431 PAD5 X-431 PAD V Προηγμένος Διαγνωστικός Σαρωτής Αυτοκινήτων
Το X-431 PAD5 LINK είναι ένα επαγγελματικό διαγνωστικό εργαλείο υψηλής τεχνολογίας με προαιρετική βάση φόρτισης, που αναπτύχθηκε πρόσφατα με βάση το ανοιχτό σύστημα Android 7.1. Έρχεται με λειτουργίες βαθμονόμησης ADAS, 41 λειτουργίες σέρβις, υπηρεσίες TPMS και λειτουργίες άλλων επεκτάσιμων μονάδων. Η θήκη IP65 είναι αδιάβροχη και ανθεκτική στη σκόνη για να προστατεύει καλύτερα το εργαλείο σάρωσης για μεγαλύτερη χρήση. Όλα αυτά τα μοναδικά χαρακτηριστικά θα σας προσφέρουν μια πολυτελή εμπειρία διάγνωσης οχημάτων.
Χαρακτηριστικά
Προδιαγραφές
| X-431 PAD5 LINK | |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 11 |
| Οθόνη | 10.1", 1920*1200 οθόνη αναγνώσιμη στον ήλιο, γυαλί Gorilla |
| Επεξεργαστής | 2.0GHz, Octa-core |
| Μνήμη | 4GB |
| Αποθήκευση | 256GB |
| Μπαταρία | 9360 mAh |
| Κάμερα | Πίσω 13MP, Μπροστά 8MP |
| Σύνδεση VCI | 2.4GHz/5GHz διπλό WiFi |
| Διαστάσεις | 320*211*46 mm |
| Διεπαφή | TYPE A*1 & TYPE C*1 |
| SMARTLINK C V2.0 | |
| Οθόνη | 3.95'', 320*480 |
| Μνήμη | 256M |
| Αποθήκευση | 8GB |
| Απομακρυσμένη Επικοινωνία |
Τοπική
Διάγνωση:
WiFi/BT/USB Απομακρυσμένη Διάγνωση SmartLink: WiFi/Ethernet |
| Τάση Λειτουργίας | 9V DC ~ 36V DC |
| Διαστάσεις | 200*110*47 mm |