| Τιμή | Negotiation |
| MOQ | 2 sets |
| Ωρα παράδοσης | 10-15days after payment |
| Μάρκα | CSJY |
| Certification | CE ROHS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πακέτο |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 500 τμχ το μήνα |
| Brand Name | CSJY | Certification | CE ROHS |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 2 σετ | Price | Negotiation |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C | Δυνατότητα Προμήθειας | 500 τμχ το μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 10-15 ημέρες μετά την πληρωμή | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πακέτο |
Σερβοκινητήρας Χαμηλού Θορύβου για Τουρνικέ Εισόδου Κτιρίων Γραφείων
Αυτός ο σερβοκινητήρας υψηλής απόδοσης είναι ειδικά σχεδιασμένος για πόρτες τουρνικέ, φράγματα πύλης, ανοιγόμενες πόρτες και άλλα συστήματα ελέγχου πρόσβασης. Διαθέτει αθόρυβη λειτουργία, σταθερή λειτουργία και μεγάλη διάρκεια ζωής, καθιστώντας τον ιδανική λύση κίνησης για κτίρια γραφείων, εμπορικά κέντρα, κοινότητες και άλλους δημόσιους χώρους.
Με ακριβή έλεγχο, χαμηλό θόρυβο και υψηλή ροπή εξόδου, ο σερβοκινητήρας μας εξασφαλίζει ομαλή και αξιόπιστη λειτουργία του τουρνικέ, βελτιώνοντας αποτελεσματικά την εμπειρία χρήστη και τη σταθερότητα του εξοπλισμού. Κατάλληλος για συστήματα τροφοδοσίας 24V, υποστηρίζει μακροχρόνια συνεχή λειτουργία με χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και εύκολη εγκατάσταση.
Παρέχουμε
σταθερή
ποιότητα
και
προσαρμοσμένες
λύσεις
για
να
καλύψουμε
τις
διαφορετικές
ανάγκες
των
κατασκευαστών
τουρνικέ
και
των
ολοκληρωτών
συστημάτων.
| Ονομαστική Τάση | 24VDC |
| Ονομαστική Ισχύς | 60W |
| Ονομαστικό Ρεύμα | 3.6A |
| Ροπή Εξόδου | 5.6Nm |
| Ονομαστική Ταχύτητα Κινητήρα | 2000±5% |
| Πόλοι | 4 |
| Αναλογία Μείωσης | 26:1 |
Εταιρικό
προφίλ
Η
Shenzhen
Jiayu
Mechatronic
CO.,
Ltd,
είναι
μια
επιχείρηση
υψηλής
τεχνολογίας
με
πολλαπλές
πατέντες
εφευρέσεων
και
πνευματικά
δικαιώματα
λογισμικού,
όπως
η
τεχνολογία
σερβοκίνησης
και
ελέγχου
πύλης
καναλιού.
Η
Jiayu
δεσμεύεται
στην
Ε&Α,
παραγωγή,
πωλήσεις
και
προ-πωλήσεις
και
μετά-πωλήσεις
υπηρεσίες
του
βασικού
τμήματος
της
αυτόματης
κίνησης
ελέγχου
πύλης.
Είναι
κύριος
προμηθευτής
τμημάτων
στην
εγχώρια
βιομηχανία
ελέγχου
πύλης
και
παρέχει
επαγγελματικές
λύσεις
προϊόντων
για
τους
πελάτες.
Συχνές
Ερωτήσεις
1.
Είστε
εργοστάσιο
ή
έμπορος;
Είμαστε
εργοστάσιο
και
έχουμε
επαγγελματική
ομάδα
Ε&Α
όπως
παρουσιάζεται
στις
πληροφορίες
της
εταιρείας.
2.
Πώς
μπορούμε
να
εγγυηθούμε
την
ποιότητα;
Πάντα
ένα
δείγμα
προ-παραγωγής
πριν
από
τη
μαζική
παραγωγή.
Πάντα
τελική
επιθεώρηση
πριν
από
την
αποστολή.
3.
Τι
μπορείτε
να
αγοράσετε
από
εμάς;
Σερβοκινητήρας
ελέγχου
πρόσβασης,
κινητήρας
ταχύπλοης
πύλης,
ελεγκτής
τουρνικέ,
κινητήρας
ανοιγόμενης
πύλης,
ελεγκτής
πύλης
φραγής,
σερβοκινητήρας,
μηχανισμός.
4.
Γιατί
να
αγοράσετε
από
εμάς
και
όχι
από
άλλους
προμηθευτές;
Έχουμε
πολλαπλές
πατέντες
εφευρέσεων
και
πνευματικά
δικαιώματα
λογισμικού,
όπως
η
τεχνολογία
σερβοκίνησης
και
ελέγχου
πύλης
καναλιού.
Δεσμευόμαστε
στην
Ε&Α,
παραγωγή,
πωλήσεις
και
προ-πωλήσεις
και
μετά-πωλήσεις
υπηρεσίες
του
βασικού
τμήματος
της
αυτόματης
κίνησης
ελέγχου
πύλης.
5.
Ποια
είναι
η
υπηρεσία
μετά
την
πώληση;
Δωρεάν
συντήρηση
εντός
12
μηνών
εγγύησης,
σύμβουλος
εφ'
όρου
ζωής,
επαγγελματικές
λύσεις
στην
εγκατάσταση
και
συντήρηση.
6.
Έχετε
τις
σχετικές
πιστοποιήσεις;
Όλα
τα
προϊόντα
κατασκευάζονται
σύμφωνα
με
τις
απαιτήσεις
ISO9001,
CE.
7.
Τι
γίνεται
με
την
παράδοση;
-Δείγμα:
3-5
ημέρες
-Μαζική
παραγγελία:
15-30
ημέρες



