| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 100 set |
| Ωρα παράδοσης | 1-2 working days |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | ISO/TS16949/SGS/CE |
| Αριθμός μοντέλου | 45x57x11mm |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ουδέτερη συσκευασία, συσκευασία blister card |
| Όροι πληρωμής | L/C,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 600, 000 PCS μηνιαία |
| Certification | ISO/TS16949/SGS/CE | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 100 σετ | Όροι πληρωμής | L/C,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 600, 000 PCS μηνιαία | Χρόνος Παράδοσης | 1-2 εργάσιμες ημέρες |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ουδέτερη συσκευασία, συσκευασία blister card | Αριθμός μοντέλου | 45x57x11mm |
| Προϊόν | Λαστιχένια τσιμούχα λαδιού μπροστινού πιρουνιού | Υλικό | NBR |
| Τύπος | TC | MOQ | 100 σετ |
| Μέγεθος | 45*57*11 | Χρώμα | Μαύρος |
Μοτοσικλέτα 45*57*11mm Καουτσούκ μπροστινό πιρούνι λαδιού και σφραγίδα σκόνης
ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ
Σφραγίδα λαδιού μπροστινού πιρουνιού μοτοσυκλέτας
Η
τσιμούχα
λαδιού
του
πιρουνιού
είναι
μια
ελαστική
τσιμούχα
που
έχει
σχεδιαστεί
για
να
αποτρέπει
τη
διαρροή
λαδιού
από
το
πιρούνι
καθώς
το
έμβολο
κινείται
πάνω-κάτω.
Με
αυτόν
τον
τρόπο,
το
λάδι
παραμένει
μέσα
στο
πιρούνι,
διασφαλίζοντας
τη
σωστή
λίπανση
των
κινούμενων
μερών
και
αποτρέποντας
την
πρόωρη
φθορά
τους.
Επιπλέον,
η
τσιμούχα
λαδιού
του
πιρουνιού
έχει
επίσης
σημαντική
λειτουργία
στην
αποτροπή
της
εισόδου
σκόνης,
νερού
και
υπολειμμάτων
στο
πιρούνι,
τα
οποία
θα
μπορούσαν
να
προκαλέσουν
ζημιά
στο
έμβολο
και
τον
κύλινδρο.
Τύποι σφραγίδων μοτοσικλέτας
1, Τσιμούχα στροφαλοφόρου
Ένας από τους πιο συνηθισμένους τύπους στεγανοποιητικών μοτοσικλετών είναι η τσιμούχα στροφαλοφόρου άξονα. Αυτά τα στεγανοποιητικά, που βρίσκονται στα άκρα του στροφαλοφόρου άξονα, εμποδίζουν τη διαρροή λαδιού από τον κινητήρα και τη μόλυνση άλλων εξαρτημάτων.
2, σφραγίδες μετάδοσης
Οι τσιμούχες του κιβωτίου ταχυτήτων είναι μια άλλη βασική κατηγορία σφραγίδων μοτοσυκλέτας. Είναι υπεύθυνοι για τη διατήρηση του λαδιού του κιβωτίου ταχυτήτων κλεισμένο μέσα στο κιβώτιο ταχυτήτων, αποτρέποντας οποιαδήποτε διαρροή που μπορεί να συμβεί λόγω φθαρμένων ή κατεστραμμένων στεγανοποιήσεων. Η διατήρηση της ακεραιότητας αυτών των στεγανοποιήσεων είναι ζωτικής σημασίας για τη διασφάλιση της ομαλής αλλαγής ταχυτήτων και την αποφυγή οποιασδήποτε ζημιάς στο σύστημα μετάδοσης.
3,Τσιμούχες τροχών
Οι στεγανοποιήσεις των τροχών είναι ζωτικής σημασίας για την αποφυγή διαφυγής λιπαντικών όπως γράσου και ρύπων, όπως βρωμιάς ή νερού, από την είσοδο στα ρουλεμάν των τροχών. Διευκολύνουν την ομαλή περιστροφή των τροχών, εξασφαλίζοντας βέλτιστη απόδοση και ασφάλεια.
4, Σφραγίδες πιρουνιού
Τα στεγανοποιητικά πιρουνιού βρίσκονται στην μπροστινή ανάρτηση των μοτοσυκλετών και είναι υπεύθυνα για την αποφυγή διαρροής λαδιού πιρουνιού. Αυτές οι τσιμούχες εξασφαλίζουν μια ομαλή και ελεγχόμενη δράση ανάρτησης κατά την οδήγηση, ενισχύοντας τη συνολική σταθερότητα και απόδοση της μοτοσυκλέτας.
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Προϊόν | Τσιμούχα λαδιού εμπρός πιρουνιού και σφραγίδες σκόνης |
| Υλικό | NBR/FKM |
| Τύπος | TC διπλό χείλος με ελατήριο |
| Μέγεθος | 45×57×11 mm (ID × OD × Πλάτος) |
| Ανοιξη | Ελατήριο καλτσοδέτας από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Θερμοκρασία | -30 έως 100 °C |
| MOQ | 100 ΣΕΤ |
| Ποιότητα | OEM |
| Συσκευασία | Συσκευασία OPP Bag/Blister Card |
Μέγεθος σφραγίδας μοτοσικλέτας
6,5-14,5-7
10-20-7
11.6-24-10
12-20-5
12-21-4
13.7-24-5
20-34-7
20-32-10/15
20-37-8
22-35-7
30-40,5-10,5
16-28-7
17-29-5
17-29-8
17-31-7
18,9-28-5
18.9-30-5
20-32-6
17-30-5
22-32-5,5
25-35-9/10
26-37-7
27-42-7
27-37-10.5
30-42-4,5
30-40,5-10,5
31-43-10.3
18-32-10/15
42-55-7
43-54-11
45-58-8,5/10,5
30-42-11
Τσιμούχες λαδιών για μοτοσυκλέτες
Παρέχουμε OEM και υψηλής ποιότητας σφραγίδες λαδιού για μοτοσυκλέτες, σκούτερ και ATV, UTV, συμπεριλαμβανομένων CD70, JH70, C100, CG125, CG150, CG200, CG250, T125, CBF125, CBF150, WAVE125, CB102, CB102, CB1010 CB250, CBX250, XR150, XR250, XR400, ECO 100, NXR150, WY125, WH150, BEAT FI, PCX-150, PCX-160, κ.λπ.
Ως κορυφαίος εξαγωγέας στην Κίνα για ανταλλακτικά μοτοσικλετών, βρισκόμαστε στον τομέα των ανταλλακτικών μοτοσικλετών για περισσότερα από 15 χρόνια. Έχουμε ένα ευρύ σύστημα εφοδιαστικής αλυσίδας για τις περισσότερες μοτοσυκλέτες μάρκας, συμπεριλαμβανομένωνHonda, Suzuki, Yamaha, Zongshen, Lifan, Loncin, QJMoto, Benelli, CFMOTO, Zotes, κ.λπ. Και έχουμε επίσης κανονικό απόθεμα για ευάλωτα ανταλλακτικάπου μπορεί να ικανοποιήσει τις απαιτήσεις του πελάτη.
FAQ
Q1: Πού είναι το εργοστάσιό σας;
Α: Το εργοστάσιό μας βρίσκεται στο Chongqing, το οποίο είναι η μεγαλύτερη βάση παραγωγής μοτοσυκλετών και ανταλλακτικών στην Κίνα.
Ε2. Μπορείτε να παρέχετε δείγματα για έλεγχο;
Α: Γενικά, μπορούμε να παρέχουμε δείγματα εάν έχουμε απόθεμα, ενώ οι πελάτες πρέπει να πληρώσουν το δείγμα και το κόστος ταχυμεταφορών. Θα επιστρέψουμε το κόστος του δείγματος όταν ο πελάτης κάνει επίσημη παραγγελία.
Ε2. Ποιοι είναι οι όροι συσκευασίας σας;
Α: Συνήθως συσκευάζουμε τα προϊόντα μας σε ουδέτερα κιβώτια και καφέ χαρτοκιβώτια ή συσκευασία της δικής μας επωνυμίας. Μπορούμε επίσης να συσκευάσουμε τα αγαθά με το σχέδιο συσκευασίας του ίδιου του πελάτη.
Ε4. Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;
Α: T/T 30% ως κατάθεση και 70% υπόλοιπο πριν από την παράδοση. Θα σας δείξουμε τις φωτογραφίες των προϊόντων και των πακέτων πριν πληρώσετε το υπόλοιπο.
Q5. Ποιοι είναι οι όροι παράδοσης;
Α: EXW, FOB, CIF
Ε6. Τι θα λέγατε για τον χρόνο παράδοσής σας;
Α: Ο χρόνος παράδοσης εξαρτάται από τα είδη και την ποσότητα των παραγγελιών σας. Γενικά, χρειάζονται 30 έως 45 ημέρες μετά τη λήψη της προκαταβολής σας.
Ε7. Μπορείτε να παράγετε σύμφωνα με τα δείγματα;
Α: Ναι, μπορούμε να παράγουμε εάν μπορείτε να παρέχετε δείγματα και έχουμε πολυετή εμπειρία σε υπηρεσίες OEM & ODM
Ε8. Ποιο είναι το ποιοτικό επίπεδο των προϊόντων σας;
Α: Παρέχουμε καλής ποιότητας και αυθεντικά προϊόντα στους πελάτες μας, έχουμε συνεργασία αγαθών με παγκοσμίου φήμης μάρκες όπως DID, NGK, FCC, GATES, BANDO, DENSO, CHOHO, NOK κ.λπ.



