| Τιμή | $1000-$10000 |
| MOQ | 1unit |
| Ωρα παράδοσης | 30days |
| Μάρκα | WINLEY |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | CE,ISO |
| Αριθμός μοντέλου | Δ11-333/14.4-7.2 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | θήκη από κόντρα πλακέ |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 5000 σετ/μήνα |
| Brand Name | WINLEY | Αριθμός μοντέλου | Δ11-333/14.4-7.2 |
| Certification | CE,ISO | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 μονάδα | Price | $1000-$10000 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα Προμήθειας | 5000 σετ/μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 30 ΗΜΕΡΕΣ | Λεπτομέρειες συσκευασίας | θήκη από κόντρα πλακέ |
| τύπος | Μετασχηματιστής διανομής υπερυψωτικών δαπανών | Φάση | Μονοφασικό |
| Ικανότητα | 333 kVA | Πρωτεύουσα τάση | 24940GrdY/14400V & 12470GrdY/7200V |
| Κατηγορία Ψύξης | ΟΝΑΝ | δευτερεύουσα τάση | 480V |
| Υλικό περιέλιξης | Χαλκός | Πρότυπο(α) απόδοσης | Πληροί τα πρότυπα DOE 2016 ANSI IEEE |
333kVA Μετασχηματιστής εναέριας διανομής μονό φάσης 14,4-7,2kV έως 480V για τα συστήματα ηλεκτρικής ενέργειας της Βόρειας Αμερικής
Φωτογραφία προϊόντος
Κύρια δεδομένα
| Τύπος μετασχηματιστή | Μετασχηματιστής εναέριας διανομής, συμβατικού τύπου |
| Φάση | Μία φάση |
| Δυναμικότητα | 333 KVA |
| Πρωτογενής τάση | 24940GrdY/14400V & 12470GrdY/7200V |
| Δευτερογενής τάση | 480V |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Αύξηση της θερμοκρασίας | 65°C |
| Αξιολόγηση μόνωσης | Τάξη Α |
| Τάξη ψύξης | ΟΝΑΝ |
| Αντίσταση (@ 85°C) | 4.61% |
| Πρότυπο αποδοτικότητας | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα του Υπουργείου Περιβάλλοντος, Συμμορφώνεται με το CSA C802.1, ανταποκρίνεται στο ANSI C57.12.20 |
| Υλικό περιστροφής | Χάλυβα |
| Μέγεθος ((H×D×W) | 1700 × 1300 × 1900 mm |
| Συνολικό βάρος (γεμισμένο με υγρό) | 1634 κιλά |
| Αποτελεσματικότητα | 99.43% |
| Καμία απώλεια φορτίου | 460 W |
| Απόδοση πλήρους φόρτωσης (85°C)) | 2012.2 W |
Τεχνικά σχέδια
Τυπικά χαρακτηριστικά
Εφαρμογές
| Τομέας | Εφαρμογές |
| Οικιακό | Γειτονιές, οικιστικές συγκροτήσεις, διαμερίσματα |
| Γεωργική | Γεωργικές εκμεταλλεύσεις, συστήματα άρδευσης, ηλεκτροδότηση των αγροτικών περιοχών |
| Εμπορικά | Εμπορικά καταστήματα, γραφεία, κτίρια κοινότητας |
| Χρήσιμο | Δίκτυα διανομής, φωτισμός δρόμων, ηλεκτρική ενέργεια εξ αποστάσεως |
| Υποδομές | Κατασκευαστικές εγκαταστάσεις, προσωρινή ενέργεια |
Προδιαγραφές
|
Αξιολογημένη Δυναμικότητα (kVA) |
Υψηλή
τάση (kV) |
Καμία
απώλεια
φορτίου (W) |
Σε
φόρτο
Απώλεια (W) |
Υψόμετρο (μμ) |
Βαθμός (μμ) |
Διάμετρο (μμ) |
Βάρος (kg) |
| 15 kVA |
34.5/19.92 13.8/7.96 13.2/7.6 12.47/7.2 ή άλλα |
50 | 195 | 840 | 740 | 610 | 294 |
| 25 kVA | 80 | 290 | 840 | 740 | 610 | 362 | |
| 37.5 kVA | 106 | 360 | 840 | 760 | 610 | 476 | |
| 50 kVA | 135 | 500 | 840 | 810 | 610 | 553 | |
| 75 kVA | 190 | 650 | 840 | 860 | 610 | 672 | |
| 100 kVA | 280 | 1010 | 910 | 1200 | 965 | 714 | |
| 167 kVA | 435 | 1530 | 1000 | 1200 | 965 | 913 | |
| 250 kVA | 550 | 2230 | 1250 | 1300 | 1430 | 1106 |
Διαδικασία παραγωγής



