| Τιμή | $1000-$10000 |
| MOQ | 1unit |
| Ωρα παράδοσης | 30days |
| Μάρκα | WINLEY |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | UL,cUL,ISO |
| Αριθμός μοντέλου | Δ-167/35 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | θήκη από κόντρα πλακέ |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 5000 σετ/μήνα |
| Brand Name | WINLEY | Αριθμός μοντέλου | Δ-167/35 |
| Certification | UL,cUL,ISO | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 μονάδα | Price | $1000-$10000 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα Προμήθειας | 5000 σετ/μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 30 ΗΜΕΡΕΣ | Λεπτομέρειες συσκευασίας | θήκη από κόντρα πλακέ |
| τύπος | Μετασχηματιστής διανομής υπερυψωτικών δαπανών | Φάση | Μονοφασικό |
| Ικανότητα | 167 KVA | Πρωτεύουσα τάση | 34500Y/19920 |
| Κατηγορία Ψύξης | ΟΝΑΝ; Αυτοψύχεται | δευτερεύουσα τάση | 120/240 V (LNL) |
| Υλικό περιέλιξης: | Χαλκός | Πρότυπο(α) απόδοσης | Πληροί τα πρότυπα DOE 2016 ANSI IEEE |
Μονοφασικός μετασχηματιστής 34500Y/19920 167 kVA 34500Y/19920 σε 120/240 V Τύπος λαδιού Οι μετασχηματιστές ισχύος πληρούν τα πρότυπα DOE 2016 ANSI IEEE UL/cUL
Γιατί να μας επιλέξετε
1.Οι μετασχηματιστές που είναι τοποθετημένοι σε πόλο που παράγονται από την Winley Electric είναι πιστοποιημένοι σύμφωνα με τα πρότυπα UL και cUL, με ονομαστικές ικανότητες που κυμαίνονται από 10 kVA έως 500 kVA. Τα προϊόντα μας πληρούν ή και υπερβαίνουν τα πρότυπα ANSI, IEEE, CSA, IEC 60076 και άλλα διεθνή πρότυπα.
2. Έχουμε μεγάλη εμπειρία στον κλάδο και παρέχουμε ολοκληρωμένη τεχνική υποστήριξη και υπηρεσίες. Μέσω του βελτιστοποιημένου ηλεκτρικού σχεδιασμού, τα προϊόντα μας παρέχουν ασφαλή, σταθερή και αποδοτική απόδοση, βοηθώντας τους πελάτες να μειώσουν το λειτουργικό κόστος.
3. Τα προϊόντα μας έχουν εξαχθεί ευρέως στη Βόρεια Αμερική, την Κεντρική και Νότια Αμερική, τη Νοτιοανατολική Ασία και άλλες περιοχές σε όλο τον κόσμο.
| Τύπος μετασχηματιστή | Μετασχηματιστής εναέριας διανομής, συμβατικού τύπου |
| Φάση | Μονοφασικό |
| Ικανότητα | 167 KVA |
| Πρωτεύουσα τάση | 34500Y/19920 |
| Πρωτογενές BIL | 200 kV |
| Δευτερεύουσα Τάση | 120/240 V (LNL) |
| Δευτερεύων Phasor | Διπλή περιελίξεις, Μονοφασική |
| Δευτεροβάθμια BIL | 30 KV |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Άνοδος θερμοκρασίας | 65°C |
| Αξιολόγηση μόνωσης | Μόνωση Κατηγορίας Ε - 120°C, 248°F |
| Κατηγορία Ψύξης | ΟΝΑΝ; Αυτοψύχεται |
| Αντίσταση (@ 85°C) | 4% |
| Πρότυπο(α) απόδοσης | Πληροί τα πρότυπα DOE 2016, πληροί τα πρότυπα ANSI/IEEE |
| Υλικό περιέλιξης | Χαλκός |
| Διαστάσεις* | 40,4''-Π x 35,6''-Β x 59,5''-Υ |
| Συνολικό βάρος (γεμάτο υγρό)* | 1830 λίβρες |
| Αποδοτικότητα | 99,10% |
| Χωρίς Απώλεια Φορτίου (σε Watt) | +/- 455W |
| Απώλεια πλήρους φορτίου (σε watt) | +/- 1.833W |
| Συνολική απώλεια φορτίου (σε watt) | +/- 2.288W |
Προδιαγραφές
|
Βαθμολογήθηκε Ικανότητα (kVA) |
Υψηλή
τάση (kV) |
Χωρίς
Απώλεια
Φορτίου (Δ) |
Απώλεια
σε
φορτίο (Δ) |
Υψος (mm) |
Βάθος (mm) |
Πλάτος (mm) |
Βάρος (kg) |
| 15 kVA |
34,5/19,92 13,8/7,96 13.2/7.6 12.47/7.2 ή άλλα |
50 | 195 | 840 | 740 | 610 | 294 |
| 25 kVA | 80 | 290 | 840 | 740 | 610 | 362 | |
| 37,5 kVA | 106 | 360 | 840 | 760 | 610 | 476 | |
| 50 kVA | 135 | 500 | 840 | 810 | 610 | 553 | |
| 75 kVA | 190 | 650 | 840 | 860 | 610 | 672 | |
| 100 kVA | 280 | 1010 | 910 | 1200 | 965 | 714 | |
| 167 kVA | 435 | 1530 | 1000 | 1200 | 965 | 913 | |
| 250 kVA | 550 | 2230 | 1250 | 1300 | 1430 | 1106 |
Πληροί/Υπερβαίνει τις αξιολογήσεις απόδοσης DOE 2016
Διαδικασία Παραγωγής



