| Τιμή | $5000-$150000 |
| MOQ | 1unit |
| Ωρα παράδοσης | 30days |
| Μάρκα | WINLEY |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | UL/cUL,CE,ISO |
| Αριθμός μοντέλου | ZGS-300/13.2 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 σετ/μήνα |
| Brand Name | WINLEY | Αριθμός μοντέλου | ZGS-300/13.2 |
| Certification | UL/cUL,CE,ISO | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 μονάδα | Price | $5000-$150000 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 σετ/μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 30 Ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| τύπος | Τοποθετημένο σε μαξιλαράκι, Διαμερισματικού Τύπου | Ονομαστική χωρητικότητα | 300 KVA |
| Πρωτεύουσα τάση | 13200Y/7620 | δευτερεύουσα τάση | 480Y/277 |
| Ομάδα φορέα: | YNyn0 | Υλικό δεξαμενής | 304 SS |
| Διαστάσεις | 60-Π x 72-Β x 67-Υ | Πρότυπο(α) απόδοσης | Πληροί τα πρότυπα DOE 2016, πληροί τα πρότυπα CSA Πληροί τα πρότυπα ANSI/IEEE |
Μετασχηματιστής Τριφασικός Επί Βάσης 300kVA 13200V σε 480V 304 SS Με Προστασία Υπέρτασης Ρεύματος OCP Συμμορφώνεται με τα Πρότυπα DOE 2016, Συμμορφώνεται με τα Πρότυπα CSA Συμμορφώνεται με τα Πρότυπα ANSI/IEEE
Αυτός ο τριφασικός μετασχηματιστής επί βάσης 300KVA με υγρή ψύξη έχει σχεδιαστεί σε πλήρη συμμόρφωση με τα Βορειοαμερικανικά πρότυπα ANSI/IEEE, NEMA και CSAπληρώντας πλήρως τις τοπικές αυστηρές απαιτήσεις ασφάλειας και προστασίας δικτύου με ολοκληρωμένο σχεδιασμό προσανατολισμένο στην ασφάλεια σε κάθε λεπτομέρεια.
Ο διακόπτης φορτίου 2 θέσεων με συνεχή ονομαστική τιμή 200A παρέχει αξιόπιστη προστασία μεταγωγής και απομόνωσης. Η πλευρά ΧΧ είναι εφοδιασμένη με διακόπτη απομόνωσης ονομαστικής τιμής 400A με εξωτερικό χειριστήριο, διατηρώντας θέση τοποθέτησης ασφάλειας για δευτερεύουσα προστασία υπέρτασης ρεύματος.
Οι τυπικές ράβδοι γείωσης NEMA είναι εξοπλισμένες τόσο στα ερμάρια ΥΨ όσο και στα ερμάρια ΧΧ, με ειδικούς χάλκινους ιμάντες γείωσης και καλώδιο γείωσης 4/0 AWG, επιτυγχάνοντας αξιόπιστη γείωση συστήματος και μηδενικό κίνδυνο ασφάλειας δυναμικού.
Διαθέτει περίβλημα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες NEMA 3R και πλήρως σφραγισμένη δομή δεξαμενής, σε συνδυασμό με ανθεκτική στην υπεριώδη ακτινοβολία επίστρωση εποξειδικής ρητίνης, προσφέροντας εξαιρετική αντοχή στο νερό, τη σκόνη, τη διάβρωση και τη γήρανση, προσαρμοζόμενη σε σκληρές περιβαλλοντικές θερμοκρασίες από -40°C έως +40°C και διασφαλίζοντας σταθερή ασφαλή λειτουργία όλο το χρόνο.
Κύρια δεδομένα
| Φάση: | Τριφασική |
| Χωρητικότητα: | 300 KVA |
| Ομάδα Διανυσμάτων: | YNyn0 |
| Πρωτεύον Τάση: | 13200Y/7620 |
| Κλάση Πρωτεύοντος Τάσης: | Κλάση 15 kV |
| Πρωτεύον Φασικό: | Γειωμένο Δέλτα |
| Πρωτεύον BIL: | 125 KV |
| Δευτερεύον Τάση: | 480Y/277 |
| Κλάση Δευτερεύοντος Τάσης: | Κλάση 1.2 kV |
| Δευτερεύον Φασικό: | Δέλτα-N |
| Δευτερεύον BIL: | 30 KV |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| Αύξηση Θερμοκρασίας: | 65°C |
| Βαθμός Μόνωσης: | Μόνωση Κλάσης E - 120°C, 248°F |
| Κλάση Ψύξης: | ONAN; Αυτόψυξη |
| Πρωτεύον Προστασία Υπέρτασης Ρεύματος (OCP): | Ασφάλειες Εκκένωσης Τύπου Bayonet σε σειρά με Συνδέσμους Απομόνωσης |
| Δευτερεύον Προστασία Υπέρτασης Ρεύματος (OCP): | Περιλαμβάνεται, διακόπτης απομόνωσης με εξωτερικό χειριστήριο, ονομαστικό ρεύμα 400 A. Περιλαμβάνεται θέση τοποθέτησης για ασφάλεια. |
Τεχνικά σχέδια
Γιατί να μας επιλέξετε
1.
Η
Winley
Electric
παράγει
μια
πλήρη
γκάμα
τριφασικών
μετασχηματιστών
επί
βάσης
με
χωρητικότητα
45kva-5500KVA
και
τάση
έως
34.5KV.
Τα
προϊόντα
πληρούν
ή
και
υπερβαίνουν
τα
πρότυπα
DOE
2016,
IEEE/ANSI,
CSA,
IEC,
NEMA,
κ.λπ.
2.
Ο
τριφασικός
μετασχηματιστής
επί
βάσης
που
παράγεται
από
την
WINLEY
έχει
λάβει
πιστοποίηση
UL/cUL
(Αριθμός
Πιστοποιητικού:
UL-US-2431836-0,
UL-CA-2423202-0)
και
μπορεί
να
υποβάλει
αίτηση
για
UL
(εξουσιοδότηση
συνεργάτη)
σύμφωνα
με
τις
απαιτήσεις
του
πελάτη.
3.
Τα
προϊόντα
μας
εξάγονται
σε
μεγάλες
ποσότητες
στη
Βόρεια
Αμερική,
τη
Νότια
Αμερική,
τις
Φιλιππίνες
και
άλλες
περιοχές.
Έχουμε
πλούσια
εμπειρία
στο
σχεδιασμό
και
την
παραγωγή,
επαγγελματική
και
αξιόπιστη
εξυπηρέτηση
μετά
την
πώληση
και
μπορούμε
να
παραδώσουμε
εμπορεύματα
γρήγορα
εντός
7-35
ημερών.
4.
Στην
Winley
Electric,
έχουμε
δημιουργήσει
μια
αποκλειστική
γραμμή
συναρμολόγησης
για
μετασχηματιστές
επί
βάσης.
Υποστηριζόμενοι
από
πλήρη
βασικό
εξοπλισμό,
σταθερή
αλυσίδα
εφοδιασμού
και
τυποποιημένες
διαδικασίες
παραγωγής,
μπορούμε
να
ολοκληρώνουμε
σταθερά
μαζικές
παραγγελίες
και
να
παραδίδουμε
εγκαίρως,
με
μηνιαία
παραγωγική
ικανότητα
άνω
των
500
μονάδων.
Sπροδιαγραφές
|
Ονομαστική
Ισχύς (KVA) |
Υψηλή
Τάση (KV) |
Χαμηλή
Τάση (V) |
Απώλειες
Χωρίς
Φορτίο (W) |
Απώλειες
Με
Φορτίο (W) |
Ύψος (mm) |
Βάθος (mm) |
Πλάτος (mm) |
Βάρος (kg) |
Βάρος (Lbs) |
| 75KVA |
34.5KV 4.160KV 12.47KV 13.2KV 13.8KV 24940GrdY/14400 1247Grdy/7200 4160GrdY/2400 ή άλλα |
277V 347V 480V 600V 120/240V 208GrdY/120 415GrdY/240 480GrdY/277 600Y/347 |
180 | 1250 | 1430 | 910 | 1930 | 645 | 1422 |
| 150KVA | 280 | 2200 | 1530 | 980 | 1510 | 989 | 2180 | ||
| 300KVA | 480 | 3650 | 1680 | 1080 | 1660 | 1415 | 3119 | ||
| 500KVA | 680 | 5100 | 1790 | 1160 | 1810 | 1905 | 4200 | ||
| 750KVA | 980 | 7500 | 2030 | 1300 | 2030 | 2755 | 6074 | ||
| 1000KVA | 1150 | 10300 | 1854 | 1549 | 1651 | 3235 | 7132 | ||
| 1500KVA | 1640 | 14500 | 2150 | 1570 | 2210 | 5835 | 12864 | ||
| 2000KVA | 2160 | 20645 | 2220 | 1600 | 2380 | 6430 | 14175 | ||
| 2500KVA | 2680 | 23786 | 2330 | 1650 | 3070 | 8865 | 19544 | ||
| 3000KVA | 3300 | 30300 | 2460 | 1850 | 3260 | 11300 | 24912 | ||
| 3735KVA | 4125 | 37875 | 2680 | 2060 | 4080 | 14400 | 31746 |
Διαδικασία παραγωγής
Συχνές Ερωτήσεις



