| Τιμή | $5000-$150000 |
| MOQ | 1unit |
| Ωρα παράδοσης | 30days |
| Μάρκα | WINLEY |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | UL/cUL,CE,ISO |
| Αριθμός μοντέλου | ZGS-300/15 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 σετ/μήνα |
| Brand Name | WINLEY | Αριθμός μοντέλου | ZGS-300/15 |
| Certification | UL/cUL,CE,ISO | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 μονάδα | Price | $5000-$150000 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 σετ/μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 30 Ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Τύπος | Τοποθετημένο σε μαξιλαράκι, Διαμερισματικού Τύπου | Διαμόρφωση | Τοποθετημένο επίθεμα γεμάτο υγρό |
| Αρ. Φάσης | Τριφασική | Πρωτεύουσα τάση | 13200 V |
| δευτερεύουσα τάση | 240V/120 | Κατηγορία Ψύξης | ΟΝΑΝ; Αυτοψύχεται |
| Υλικό | Χαλκός | Πρότυπα | Πληροί τα πρότυπα DOE 2016, πληροί τα πρότυπα ANSI/IEEE |
| Πρωτογενές BIL | 125 KV | Δευτεροβάθμια BIL | 30 KV |
| Συχνότητα | 60 Hz | Άνοδος θερμοκρασίας | 65°C |
Φωτογραφία προϊόντος
Γιατί να μας επιλέξετε;
Η WINLEY προσφέρει ένα πλήρες φάσμαΤριφογενείς μετασχηματιστές με επένδυση σε πλακέτεςμε δυνατότητες από45 έως 5500 kVAκαι τάσεις έως και34.5kVΤα προϊόντα μας συμμορφώνονται πλήρως με τα διεθνή πρότυπα και τα ξεπερνούν.DOE 2016, IEEE/ANSI, CSA, IEC και NEMA.
Όλοι οι μετασχηματιστές WINLEY τριών φάσεων είναιΠιστοποιημένο UL/cUL(Αριθμός πιστοποιητικού: UL-US-2431836-0, UL-CA-2423202-0).Πιστοποίηση UL μέσω εξουσιοδότησης συνεργάτηνα ανταποκρίνονται στις ειδικές απαιτήσεις του έργου σας.
Τα προϊόντα μας εξάγονται ευρέωςΒόρεια Αμερική, Νότια Αμερική, Φιλιππίνες και άλλες περιοχέςΥποστηριζόμενοι από εκτεταμένη εμπειρία σχεδιασμού και κατασκευής, επαγγελματική υποστήριξη μετά την πώληση και αποτελεσματική παραγωγή, εγγυόμαστεΓρήγορη παράδοση μέσα σε 7~35 ημέρες.
Κύρια δεδομένα
| Τύπος μετασχηματιστή: | Εγκατασκευασμένο σε πλακέτα, τύπου διαμερίσματος |
| Φάση: | Τρία στάδια |
| Δυνατότητα: | 300 kVA |
| Ομάδα φορέα: | Δ0 |
| Αρχική τάση: | 13200V |
| Πρωτογενής BIL: | 125 KV |
|
Δευτερογενής τάση: |
240V/120 |
| Δευτερογενής BIL | 30 KV |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| Αύξηση θερμοκρασίας: | 65°C |
| Τάξη ψύξης: | ΟΝΑΝ; Αυτοψυγμένο |
| Πρότυπο αποδοτικότητας: | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα DOE 2016 και ANSI/IEEE |
| Υλικό περιστροφής: | Χάλυβα |
Τεχνικά σχέδια
Προδιαγραφές
|
Κατηγορία
ισχύος (KVA) |
Υψηλή
τάση (KV) |
Χαμηλή
τάση (V) |
Απώλεια
χωρίς
φορτίο (W) |
Απώλεια
επί
φορτίου (W) |
Υψόμετρο (μμ) |
Βαθμός (μμ) |
Διάμετρο (μμ) |
Βάρος (kg) |
Βάρος (Λιβρά) |
| 75KVA |
34.5KV 4.160KV 12.47KV 13.2KV 13.8KV 24.94GrdY/14.4 12.47 Γκάρντι/7.2 4.16GrdY/2.4 ή άλλα |
277V 347V 480V 600V 120/240V 208GrdY/120 415GrdY/240 480GrdY/277 600Y/347 |
180 | 1250 | 1430 | 910 | 1930 | 645 | 1422 |
| 150KVA | 280 | 2200 | 1530 | 980 | 1510 | 989 | 2180 | ||
| 300KVA | 480 | 3650 | 1680 | 1080 | 1660 | 1415 | 3119 | ||
| 500KVA | 680 | 5100 | 1790 | 1160 | 1810 | 1905 | 4200 | ||
| 750KVA | 980 | 7500 | 2030 | 1300 | 2030 | 2755 | 6074 | ||
| 1000KVA | 1150 | 10300 | 1854 | 1549 | 1651 | 3235 | 7132 | ||
| 1500KVA | 1640 | 14500 | 2150 | 1570 | 2210 | 5835 | 12864 | ||
| 2000KVA | 2160 | 20645 | 2220 | 1600 | 2380 | 6430 | 14175 | ||
| 2500KVA | 2680 | 23786 | 2330 | 1650 | 3070 | 8865 | 19544 | ||
| 3000KVA | 3300 | 30300 | 2460 | 1850 | 3260 | 11300 | 24912 | ||
| 3750KVA | 4125 | 37875 | 2680 | 2060 | 4080 | 14400 | 31746 |
Χαρακτηριστικά
Μετασχηματιστής DD0 υψηλής χωρητικότητας 300kVA
Τριφογενής σχεδίαση με τοποθέτηση σε πλακέτα με:Δορυφορική ομάδα Dd0, μειώνοντας από 13200V Delta πρωτογενή σε 240/120V Delta δευτερογενή με κεντρική βρύση, ιδανικό για τη Βόρεια Αμερική 120/240V διπλή τάση διανομή.
Πλήρης συμμόρφωση της Βόρειας Αμερικής
Πιστοποιημένο UL/cUL, πλήρως σύμφωνα με τα πρότυπα ANSI/IEEE, DOE 2016 για την αποδοτικότητα και CSA για την επικύρωση ασφάλειας και απόδοσης σε επίπεδο κοινής ωφέλειας.
Σκληρή κατασκευή τύπου διαμερίσματος
Σχεδιασμός γεμάτος υγρό, τροφοδοσία με βρόχο, μοντάζ με νεκρό μέτωπο με ανθεκτικότητα σε καιρό NEMA 3R, κατασκευασμένο για να αντέχει σε σκληρά εξωτερικά περιβάλλοντα.
Αξιόπιστο σύστημα αυτοψύξης ONAN
Η αυτοψύξη ONAN (Oil Natural Air Natural) εξαλείφει τους εξωτερικούς ανεμιστήρες, μειώνοντας το κόστος συντήρησης και τον θόρυβο λειτουργίας για μακροχρόνια εξωτερική χρήση.
Ακριβής ρύθμιση τάσης
5 θέσεις αχρησιμοποιούμενος μετατροπέας βρύσης (2,5% εύρος βρύσης) για εύκολη ρύθμιση της τάσης επί τόπου, βελτιστοποιώντας την απόδοση σε διάφορες συνθήκες φορτίου.
Συνολικό σύστημα προστασίας
Οι ενσωματωμένοι στο εργοστάσιο συσσωρευτές 18 kV και οι ασφάλειες ξιφολόγχης παρέχουν αξιόπιστη προστασία από υπερστροφή και κεραυνό για την ασφάλεια του δικτύου.
Πρωταθλήματα σπείρωσης χαλκού
Οι τυλιγμοί χαλκού υψηλής καθαρότητας με σύνδεση Dd0 εξασφαλίζουν χαμηλή απώλεια, υψηλή απόδοση και σταθερή μετάδοση ισχύος για εφαρμογές βαρέων φορτίων.
Μονόκλιση από ορυκτά έλαια μη PCB
Το φιλικό προς το περιβάλλον μη-PCB ορυκτό λάδι παρέχει εξαιρετική θερμική σταθερότητα, αντοχή στη φωτιά και μακρά διάρκεια ζωής.
Εφαρμογή
Αυτός ο μετασχηματιστής τριών φάσεων 300kVA με βακτηριακή ομάδα Dd0 είναι σχεδιασμένος γιααξιόπιστη εξωτερική διανομή ενέργειαςστις Βόρειες Αμερικανικές υπηρεσίες, εμπορικά και βιομηχανικά συστήματα.
Κτίρια κατοικιών και πολυκατοικιών: Προαστιακές γειτονιές, συγκροτήματα διαμερισμάτων και οικιστικές κοινότητες που απαιτούν ηλεκτρική ενέργεια διπλής τάσης 120/240V.
Εμπορικές εγκαταστάσεις: Μικρά κέντρα λιανικής πώλησης, εμπορικά κέντρα, κτίρια γραφείων και εστιατόρια με μικτό φωτισμό 120V και φορτία εξοπλισμού 240V.
Βιομηχανικές δραστηριότητες: Ελαφριά εργοστάσια παραγωγής, εργαστήρια και εγκαταστάσεις επεξεργασίας με 240V τριστάσιο εξοπλισμό και 120V βοηθητική ισχύς.
Δικτυακά δίκτυα διανομής: Υψωμένα/υπόγεια συστήματα διανομής με κυκλική τροφοδοσία, έργα ηλεκτροδότησης των αγροτικών περιοχών και αναβάθμιση του δικτύου.
Ειδική υποδομή: Τοποθεσίες τηλεπικοινωνιών, κέντρα δεδομένων και απομακρυσμένοι σταθμοί ηλεκτροπαραγωγής που απαιτούν σταθερή παροχή διπλής τάσης 120/240V.
Συστήματα ανανεώσιμης ενέργειας: Μικροδίκτυα ηλιακής και αιολικής ενέργειας, όπου η σύνδεση Dd0 με μηδενική διαφορά φάσης εξασφαλίζει την απρόσκοπτη ενσωμάτωση στο δίκτυο.
Διαδικασία παραγωγής



