| Τιμή | $5000-$150000 |
| MOQ | 1unit |
| Ωρα παράδοσης | 30days |
| Μάρκα | WINLEY |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | UL/cUL,CE,ISO |
| Αριθμός μοντέλου | ZGS-5000/13.8 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 σετ/μήνα |
| Brand Name | WINLEY | Αριθμός μοντέλου | ZGS-5000/13.8 |
| Certification | UL/cUL,CE,ISO | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 μονάδα | Price | $5000-$150000 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 σετ/μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 30 Ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Τύπος | Τοποθετημένο σε μαξιλαράκι, Διαμερισματικού Τύπου | Διαμόρφωση | Τοποθετημένο επίθεμα γεμάτο υγρό |
| Αρ. Φάσης | Τρεις φάσεις | Πρωτεύουσα τάση | 13800 V |
| δευτερεύουσα τάση | 4160Y/2400 | Κατηγορία Ψύξης | ΟΝΑΝ; Αυτοψύχεται |
| Αποδοτικότητα | 98% | Υλικό | Αλουμίνιο |
| Πρότυπα | Πληροί τα πρότυπα DOE 2016, πληροί τα πρότυπα CSA Πληροί τα πρότυπα ANSI/IEEE |
Μετασχηματιστής 5 MVA 3 φάσεων 13800V έως 4160Y/2400V
Η WINLEY προσφέρει μια πλήρη σειρά από μετασχηματιστές τριών φάσεων γεμάτους υγρό που πληρούν τα πρότυπα ANSI®/IEEE® και έχουν λάβει πιστοποίηση UL/cUL.Με τάσεις έως 15 kV και ονομαστικές τάσεις έως 5Οι μετασχηματιστές αυτοί είναι κατάλληλοι για εφαρμογές υψηλής τάσης και μεγάλης χωρητικότητας, όπως υποσταθμοί και βιομηχανικά συστήματα ηλεκτρικής ενέργειας.Η σχεδίαση τους με βύθιση σε λάδι εξασφαλίζει ανώτερη απόδοση και σταθερότητα σε υψηλό φορτίο, σενάρια υψηλής τάσης, με μονωτικό υγρό εκτός PCB, ανθεκτικό σε καιρό περίβλημα NEMA 3R και συμμόρφωση με τα πρότυπα απόδοσης DOE 2016 και CSA.
Φωτογραφία προϊόντος
κύρια δεδομένα
| Τύπος μετασχηματιστή: | Εγκατασκευασμένο σε πλακέτα, τύπου διαμερίσματος |
| Φάση: | Τρία στάδια |
| Δυνατότητα: | 5 MVA |
| Ομάδα φορέα: | Dyn11 |
| Αρχική τάση: | 13800 V |
| Πρωτογενής BIL: | 95 KV |
| Δευτερογενής τάση: | 4160Y/2400 |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| Αύξηση θερμοκρασίας: | 65°C |
| Τάξη ψύξης: | ΟΝΑΝ; Αυτοψυγμένο |
| Πρότυπο αποδοτικότητας: | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα DOE 2016, πληροί τα πρότυπα CSA πληροί τα πρότυπα ANSI/IEEE |
| Υλικό περιστροφής: | Αλουμίνιο |
| Απόδοση %: | 98% |
| Χωρίς απώλεια φορτίου (σε βατ): | +/- 8,889W |
| Πλήρης απώλεια φορτίου (σε βατ) στο 100%: | +/- 34,996W |
Τεχνικά σχέδια
Προδιαγραφές
|
Κατηγορία
ισχύος (KVA) |
Υψηλή
τάση (KV) |
Χαμηλή
τάση (V) |
Απώλεια
χωρίς
φορτίο (W) |
Απώλεια
επί
φορτίου (W) |
Υψόμετρο (μμ) |
Βαθμός (μμ) |
Διάμετρο (μμ) |
Βάρος (kg) |
Βάρος (Λιβρά) |
| 75KVA |
34.5KV 4.160KV 12.47KV 13.2KV 13.8KV 24.94GrdY/14.4 12.47 Γκάρντι/7.2 4.16GrdY/2.4 ή άλλα |
277V 347V 480V 600V 120/240V 208GrdY/120 415GrdY/240 480GrdY/277 600Y/347 |
180 | 1250 | 1430 | 910 | 1930 | 645 | 1422 |
| 150KVA | 280 | 2200 | 1530 | 980 | 1510 | 989 | 2180 | ||
| 300KVA | 480 | 3650 | 1680 | 1080 | 1660 | 1415 | 3119 | ||
| 500KVA | 680 | 5100 | 1790 | 1160 | 1810 | 1905 | 4200 | ||
| 750KVA | 980 | 7500 | 2030 | 1300 | 2030 | 2755 | 6074 | ||
| 1000KVA | 1150 | 10300 | 1854 | 1549 | 1651 | 3235 | 7132 | ||
| 1500KVA | 1640 | 14500 | 2150 | 1570 | 2210 | 5835 | 12864 | ||
| 2000KVA | 2160 | 20645 | 2220 | 1600 | 2380 | 6430 | 14175 | ||
| 2500KVA | 2680 | 23786 | 2330 | 1650 | 3070 | 8865 | 19544 | ||
| 3000KVA | 3300 | 30300 | 2460 | 1850 | 3260 | 11300 | 24912 | ||
| 3750KVA | 4125 | 37875 | 2680 | 2060 | 4080 | 14400 | 31746 |
Χαρακτηριστικά
Εφαρμογή
Υποσταθμοί κοινής ωφέλειας και συστήματα βιομηχανικής ενέργειαςόπου είναι κρίσιμη η σταθερή, μεγάλης κλίμακας μετατροπή ισχύος.
Διαδικασία παραγωγής



