| Τιμή | $1000-$10000 |
| MOQ | 1unit |
| Ωρα παράδοσης | 30days |
| Μάρκα | WINLEY |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | UL,cUL,CE,ISO |
| Αριθμός μοντέλου | Δ-15/4.16 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 5000 σετ/μήνα |
| Brand Name | WINLEY | Αριθμός μοντέλου | Δ-15/4.16 |
| Certification | UL,cUL,CE,ISO | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 μονάδα | Price | $1000-$10000 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα Προμήθειας | 5000 σετ/μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 30 ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Τύπος μετασχηματιστή | Μετασχηματιστής εναέριας διανομής, συμβατικού τύπου | Ικανότητα | 15 KVA |
| Πρωτεύουσα τάση | 4160V | δευτερεύουσα τάση | 120/208V (LNL) |
| Πρωτογενές BIL | 60 KV | Δευτεροβάθμια BIL | 30 KV |
| Καμία απώλεια φορτίων | +/- 65W | Πλήρης απώλεια φορτίου | +/- 250W |
15kVA διπλής περιστροφής μονό φάσης μετασχηματιστή 4160V έως 120/208V Πρότυπα ANSI/IEEE
Ο μετασχηματιστής Winley Electric 15 kVA μονής φάσης είναι σχεδιασμένος για υψηλής αξιοπιστίας παροχή ενέργειας και βιομηχανική διανομή ενέργειας.Αυτή η μονάδα συμβατικού τύπου συνδυάζει ισχυρή κατασκευή με αυστηρή τήρηση των προτύπων ασφάλειας και αποδοτικότηταςΜε περιστροφές από χαλκό και υψηλής ποιότητας μόνωση από ορυκτά έλαια, παρέχει ανώτερη θερμική απόδοση και μακροχρόνια αντοχή σε απαιτητικά εξωτερικά περιβάλλοντα.
Βασικά σημεία και συμμόρφωση
Κύρια δεδομένα
| Τύπος μετασχηματιστή | Μετασχηματιστής εναέριας διανομής, συμβατικού τύπου |
| Διαμόρφωση μετασχηματιστή | Πλήρης υγρό στύλος τοποθετημένος |
| Φάση | Μία φάση |
| Δυναμικότητα | 15 KVA |
| Πρωτογενής τάση | 4160V |
| Πρωταρχικός Φασόρος | Δέλτα |
| Πρωτογενής BIL | 60 kV |
| Δευτερογενής τάση | 120/208V (L-N-L) |
| Δευτερογενής BIL | 30 KV |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Αύξηση της θερμοκρασίας | 65°C |
| Αξιολόγηση μόνωσης | Κλάση Ε Μόνωση - 120°C, 248°F |
| Τάξη ψύξης | ΟΝΑΝ; Αυτοψυγμένο |
| Κάντε κλικ στο μετατροπέα | Μετατροπέας κρουσμάτων 5 θέσεων με εξωτερικό χειριστήριο |
| Πρωτογενής διάταξη τοποθέτησης κεραυνών | Προδιαγραφές τοποθέτησης για την εγκατάσταση αντιφωτιστικού στα κύρια τερματικά H1 και H2 |
| Δευτερεύουσα ουδέτερη σύνδεση | Δευτερογενής X2 ουδέτερος γείωση στην δεξαμενή μέσω 1/2-13 UNC Tapped τρύπα, 7/16 ′′ βαθύ Bung & χαλκό γείωση λουρί |
| Πρότυπο αποδοτικότητας | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα DOE 2016, πληροί τα πρότυπα CSA πληροί τα πρότυπα ANSI/IEEE |
| Υλικό περιστροφής | Χάλυβα |
| Μέγεθος* | 19.69' W x 22.83' D x 38.19' H |
| Αποτελεσματικότητα | 980,50% |
| Καμία απώλεια φορτίου (σε βατ) | +/- 65W |
| Πλήρης απώλεια φορτίου (σε βατ) | +/- 254W |
Τεχνικά σχέδια
Εφαρμογές
Προδιαγραφές
| 10kva-500kva Μονοφασικός μετασχηματιστής βυθισμένος σε λάδι | ||||||
| Ονομαστική κεφαλαιακή αξία (kVA) | Υψηλή | Χαμηλή τάση (v) | Σύμβολο σύνδεσης | Τύπος | Αντίσταση βραχυκυκλώματος (%) | Αποτελεσματικότητα |
| Τετάρτη | (%) | |||||
| 10 |
4160 7200 12000 12470 13200 13800 19920 24940 34500 |
110 220 230 400 480 |
ΙΙ0, ΙΙ6 | Δελτίο ΕΚΑΧ | 10,0-4,5% | 98.7 |
| 15 | 98.82 | |||||
| 25 | 98.95 | |||||
| 37.5 | 99.05 | |||||
| 50 | 99.11 | |||||
| 75 | 99.19 | |||||
| 100 | 99.25 | |||||
| 167 | 99.33 | |||||
| 250 | 99.39 | |||||
| 333 | 99.43 | |||||
| 500 | 99.49 | |||||
Διαδικασία παραγωγής



