| Τιμή | $1000-$10000 |
| MOQ | 1unit |
| Ωρα παράδοσης | 30days |
| Μάρκα | WINLEY |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | UL,cUL,CE,ISO |
| Αριθμός μοντέλου | D-10/4.16 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 5000 σετ/μήνα |
| Brand Name | WINLEY | Αριθμός μοντέλου | D-10/4.16 |
| Certification | UL,cUL,CE,ISO | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 μονάδα | Price | $1000-$10000 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα Προμήθειας | 5000 σετ/μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 30 ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Τύπος μετασχηματιστή | Μετασχηματιστής βάσης τύπου CSP | Ικανότητα | 10 kVA |
| Πρωτεύουσα τάση | 2400/4160GrdY Grounded Wye (2 Wire) | δευτερεύουσα τάση | 120/240V (L-L-N) |
| Λοξοτομώ | 75 kV | Υγρό μόνωσης | FR-3 Oil - Non PCB Fluid |
| Υλικό περιέλιξης | Χαλκός | Πρότυπο | Πρότυπο ANSI / IEEE C57.12.20 |
UL Καταχωρημένος 100kVA μονοφασικός μετασχηματιστής 25000V έως 120V 150 kV BIL μετασχηματιστής ισχύος βυθισμένου σε λάδι
Γιατί να μας επιλέξετε;
Κύρια δεδομένα
| Φάση | Μία φάση |
| Δυναμικότητα | 100 KVA |
| Πρωτογενής τάση | 25000V |
| Πρωτογενής BIL | 150 kV |
| Δευτερογενής τάση | 120/240V (L-N-L) |
| Δευτερογενής φασόρος | Διπλή περιστροφή μονοφάσης |
| Δευτερογενής BIL | 30 KV |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Αύξηση της θερμοκρασίας | 65°C |
| Αξιολόγηση μόνωσης | Κλάση Ε Μόνωση - 120°C, 248°F |
| Τάξη ψύξης | ΟΝΑΝ; Αυτοψυγμένο |
| Πρότυπο αποδοτικότητας | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα DOE 2016 και ANSI/IEEE |
| Υλικό περιστροφής | Χάλυβα |
| Κατηγορία θερμοκρασίας περιβάλλοντος | 40°C |
| Επίπεδο ήχου | 50 dBA |
| Αποτελεσματικότητα | 990,00% |
Τεχνικά σχέδια
Χαρακτηριστικό απόδοσης
1Τα
προϊόντα
αυτά
χρησιμοποιούνται
ευρέως
στη
μεταφορά
και
διανομή
ηλεκτρικής
ενέργειας
σε
βιομηχανικά
και
γεωργικά
δίκτυα
ηλεκτρικής
ενέργειας.
2Ο
πυρήνας
σιδήρου
είναι
κατασκευασμένος
από
ψυχρά
κυλούμενα
φύλλα
από
πυρίτιο
και
χάλυβα
με
υψηλή
αγωγιμότητα
μαγνητισμού
και
υιοθετεί
δομή
τραβήματος
σανίδων,
έτσι
ώστε
η
μαγνητική
του
διαδρομή
να
είναι
σύντομη,
οι
απώλειες
και
το
επίπεδο
θορύβου
να
είναι
χαμηλά.
3Το
σύρμα
συμπίεσης
υιοθετείται
για
την
επικάλυψη,
έτσι
ώστε
οι
απώλειες
να
είναι
χαμηλές
και
να
έχουν
καλή
ικανότητα
αντοχής
σε
βραχυκύκλωμα.
4Η
δεξαμενή
ελαίου
είναι
τύπου
καμπάνας
με
δομή
τύπου
πλήρους
αναδιπλούμενης
πλάκας,
με
εξαιρετικό
εξωτερικό
και
εύκολη
συντήρηση.
Προδιαγραφές
| 10kva-500kva Μονοφασικός μετασχηματιστής βυθισμένος σε λάδι | ||||||
| Ονομαστική κεφαλαιακή αξία (kVA) | Υψηλή | Χαμηλή τάση (v) | Σύμβολο σύνδεσης | Τύπος | Αντίσταση βραχυκυκλώματος (%) | Αποτελεσματικότητα |
| Τετάρτη | (%) | |||||
| 10 |
4160 7200 12000 12470 13200 13800 19920 24940 34500 |
110 220 230 400 480 |
ΙΙ0, ΙΙ6 | Δελτίο ΕΚΑΧ | 10,0-4,5% | 98.7 |
| 15 | 98.82 | |||||
| 25 | 98.95 | |||||
| 37.5 | 99.05 | |||||
| 50 | 99.11 | |||||
| 75 | 99.19 | |||||
| 100 | 99.25 | |||||
| 167 | 99.33 | |||||
| 250 | 99.39 | |||||
| 333 | 99.43 | |||||
| 500 | 99.49 | |||||
Διαδικασία παραγωγής



