| Τιμή | $5000-$150000 |
| MOQ | 1unit |
| Ωρα παράδοσης | 30days |
| Μάρκα | WINLEY |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | UL/cUL,CE,ISO |
| Αριθμός μοντέλου | ZGS-1500/13.2 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 σετ/μήνα |
| Brand Name | WINLEY | Αριθμός μοντέλου | ZGS-1500/13.2 |
| Certification | UL/cUL,CE,ISO | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 μονάδα | Price | $5000-$150000 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 σετ/μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 30 ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Τύπος | Τοποθετημένο επίθεμα γεμάτο υγρό | Ονομαστική χωρητικότητα | 1,5 MVA (1500 KVA) |
| Αρ. Φάσης | Τρεις φάσεις | Πρωτεύουσα τάση | 4160V |
| δευτερεύουσα τάση | 480Y/277 | Κατηγορία Ψύξης | KNAN; Αυτοψύχεται |
| Αποδοτικότητα | 99.30% | Υλικό | Χαλκός |
| Πρότυπα | Πληροί τα πρότυπα DOE 2016, πληροί τα πρότυπα ANSI/IEEE |
Η WINLEY προσφέρει μια πλήρη σειρά τριφασικών μετασχηματιστών τοποθετημένων σε βάση με υγρή ψύξη που πληρούν τα πρότυπα ANSI®/IEEE® και έχουν λάβει πιστοποίηση UL/cUL. Με τάσεις έως 34,5 kV και ονομαστικές τιμές έως 5.000 kVA, αυτοί οι μετασχηματιστές είναι κατάλληλοι για εφαρμογές υψηλής τάσης και μεγάλης χωρητικότητας, όπως υποσταθμοί και βιομηχανικά συστήματα ισχύος. Ο σχεδιασμός τους με εμβάπτιση σε λάδι εξασφαλίζει ανώτερη απόδοση και σταθερότητα σε σενάρια υψηλού φορτίου και υψηλής τάσης.
| Τύπος Μετασχηματιστή: | Τοποθετημένος σε Βάση, Τύπου Διαμερίσματος |
| Φάση: | Τριφασικός |
| Χωρητικότητα: | 1,5 MVA (1500 KVA) |
| Ομάδα Διανυσμάτων: | DYN1 |
| Πρωτεύουσα Τάση: | 4160V |
| Πρωτεύον BIL: | 60 KV |
| Δευτερεύουσα Τάση: | 480Y/277 |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| Αύξηση Θερμοκρασίας: | 65°C |
| Κλάση Ψύξης: | KNAN; Αυτόψυκτος |
| Πρότυπα Απόδοσης: | Πληροί τα Πρότυπα DOE 2016, Πληροί τα Πρότυπα ANSI/IEEE |
| Υλικό Τυλίγματος: | χαλκός |
| Απόδοση %: | 99,30% |
| Απώλειες Χωρίς Φορτίο (σε βατ)): | +/- 1.900W |
| Απώλειες Πλήρους Φορτίου (σε βατ) στο 100%: | +/- 10.500W |
|
Ονομαστική
Ισχύς (KVA) |
Υψηλή
Τάση (KV) |
Χαμηλή
Τάση (V) |
Απώλειες
Χωρίς
Φορτίο (W) |
Απώλειες
με
Φορτίο (W) |
Ύψος (mm) |
Βάθος (mm) |
Πλάτος (mm) |
Βάρος (kg) |
Βάρος (Lbs) |
| 75KVA |
34.5KV 4.160KV 12.47KV 13.2KV 13.8KV 24940GrdY/14400 1247Grdy/7200 4160GrdY/2400 ή άλλα |
277V 347V 480V 600V 120/240V 208GrdY/120 415GrdY/240 480GrdY/277 600Y/347 |
180 | 1250 | 1430 | 910 | 1930 | 645 | 1422 |
| 150KVA | 280 | 2200 | 1530 | 980 | 1510 | 989 | 2180 | ||
| 300KVA | 480 | 3650 | 1680 | 1080 | 1660 | 1415 | 3119 | ||
| 500KVA | 680 | 5100 | 1790 | 1160 | 1810 | 1905 | 4200 | ||
| 750KVA | 980 | 7500 | 2030 | 1300 | 2030 | 2755 | 6074 | ||
| 1000KVA | 1150 | 10300 | 1854 | 1549 | 1651 | 3235 | 7132 | ||
| 1500KVA | 1640 | 14500 | 2150 | 1570 | 2210 | 5835 | 12864 | ||
| 2000KVA | 2160 | 20645 | 2220 | 1600 | 2380 | 6430 | 14175 | ||
| 2500KVA | 2680 | 23786 | 2330 | 1650 | 3070 | 8865 | 19544 | ||
| 3000KVA | 3300 | 30300 | 2460 | 1850 | 3260 | 11300 | 24912 | ||
| 3735KVA | 4125 | 37875 | 2680 | 2060 | 4080 | 14400 | 31746 |



