| Τιμή | $1000-$10000 |
| MOQ | 1unit |
| Ωρα παράδοσης | 30days |
| Μάρκα | WINLEY |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | UL,cUL,CE,ISO |
| Αριθμός μοντέλου | D-10/4.16 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 5000 σετ/μήνα |
| Brand Name | WINLEY | Αριθμός μοντέλου | D-10/4.16 |
| Certification | UL,cUL,CE,ISO | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 μονάδα | Price | $1000-$10000 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα Προμήθειας | 5000 σετ/μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 30 ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Τύπος μετασχηματιστή | Μετασχηματιστής βάσης τύπου CSP | Ικανότητα | 10 kVA |
| Πρωτεύουσα τάση | 2400/4160GrdY Grounded Wye (2 Wire) | δευτερεύουσα τάση | 120/240V (L-L-N) |
| Λοξοτομώ | 75 kV | Υγρό μόνωσης | FR-3 Oil - Non PCB Fluid |
| Υλικό περιέλιξης | Χαλκός | Πρότυπο | Πρότυπο ANSI / IEEE C57.12.20 |
Μετασχηματιστής μονής φάσης 10kVA 4.16KV έως 120V Μετασχηματιστής πυλώνα ισχύος βυθισμένου σε λάδι ANSI IEEE Standard C57
Οι μετασχηματιστές που έχουν πιστοποιηθεί UL/cUL από την Winley Electric διαθέτουν χωρητικότητα 10333 kVA και συμμορφώνονται με τα πρότυπα ANSI, IEEE, CSA και IEC60076.Παρέχουμε πλήρη τεχνική υποστήριξη και εξαγωγές παγκοσμίως στη Βόρεια και Νότια Αμερική, Νοτιοανατολική Ασία.
Κύρια δεδομένα
| Φάση | Μία φάση |
| Δυναμικότητα | 10 KVA |
| Πρωτογενής τάση | 2400/4160GrdY Χωρισμένο Wye (2 Wire) |
| Πρωτογενής BIL | 75 kV |
| Δευτερογενής τάση | 120/240V (L-L-N) |
| Δευτερογενής BIL | 30kV |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Αύξηση της θερμοκρασίας | 65°C |
| Υγρά μόνωσης | FR-3 Πετρέλαιο - υγρό μη PCB |
| Επαρχιακή προστασία από υπερστροφή (OCP) | Μαγνητικός διακόπτης κυκλώματος με θερμική και ρεύμα προστασία εξοπλισμένος με προειδοποιητικό φως υπερφόρτωσης |
| Υλικό περιστροφής | Χάλυβα |
| Βασικό υλικό | Χάλυβας με προσανατολισμό στα κόκκους |
| Μέγεθος | 18.9-W x 20.0-D x 31.5-H |
| Βάρος | 260 λίβρες |
Τεχνικά σχέδια
Φωτογραφίες προϊόντων
Προσφέρουμε στους πελάτες την ευελιξία να επιλέξουν βασικά εξαρτήματα, συμπεριλαμβανομένων των συσσωρευτών υπερτάσεων, των φυτών HV / LV, των ασφάλιστρων και των μονωτών, από διεθνώς αναγνωρισμένες μάρκες όπως η Eaton,βάσει των ειδικών σας απαιτήσεων.
Συνδυάζοντας αποδεδειγμένο σχεδιασμό, αξιόπιστες βασικές επιδόσεις, και υψηλής ποιότητας εμπορικά στοιχεία, παρέχουμε ανώτερη λειτουργική ασφάλεια, μειωμένα κόστη συντήρησης,και βελτίωση της αξιοπιστίας του ενεργειακού εφοδιασμού για τα δίκτυα διανομής σε όλο τον κόσμο.
Προδιαγραφές
| 10kva-500kva Μονοφασικός μετασχηματιστής βυθισμένος σε λάδι | ||||||
| Ονομαστική κεφαλαιακή αξία (kVA) | Υψηλή | Χαμηλή τάση (v) | Σύμβολο σύνδεσης | Τύπος | Αντίσταση βραχυκυκλώματος (%) | Αποτελεσματικότητα |
| Τετάρτη | (%) | |||||
| 10 |
4160 7200 12000 12470 13200 13800 19920 24940 34500 |
110 220 230 400 480 |
ΙΙ0, ΙΙ6 | Δελτίο ΕΚΑΧ | 10,0-4,5% | 98.7 |
| 15 | 98.82 | |||||
| 25 | 98.95 | |||||
| 37.5 | 99.05 | |||||
| 50 | 99.11 | |||||
| 75 | 99.19 | |||||
| 100 | 99.25 | |||||
| 167 | 99.33 | |||||
| 250 | 99.39 | |||||
| 333 | 99.43 | |||||
| 500 | 99.49 | |||||
Γιατί να μας επιλέξετε;



