| Τιμή | $1000-$10000 |
| MOQ | 1unit |
| Ωρα παράδοσης | 30days |
| Μάρκα | WINLEY |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | UL,cUL,CE,ISO |
| Αριθμός μοντέλου | Δ-10/5 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 5000 σετ/μήνα |
| Brand Name | WINLEY | Αριθμός μοντέλου | Δ-10/5 |
| Certification | UL,cUL,CE,ISO | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 μονάδα | Price | $1000-$10000 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα Προμήθειας | 5000 σετ/μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 30 ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Τύπος μετασχηματιστή | Μετασχηματιστής με στήλη στερέωσης | Ικανότητα | 10 kVA |
| Πρωτεύουσα τάση | 2400/4160GrdY | δευτερεύουσα τάση | 120/240V |
| Κατηγορία Ψύξης | Κονσέρις | Συχνότητα | 60 Hz |
| Υλικό περιέλιξης | Χαλκός | Πρότυπο | Πρότυπο ANSI / IEEE C57.12.20 |
Μετασχηματιστής 10kVA Τοποθετημένος σε Πόλο Εμποτισμένος σε Λάδι 2400/4160grdy σε 120/240V Μετασχηματιστής Πόλου με Πιστοποίηση UL/cUL
Αυτός ο μονοφασικός μετασχηματιστής ανάρτησης 10 KVA από την Winley Electric διαθέτει σχεδιασμό πηνίου χαλκού υψηλής απόδοσης και φιλικό προς το περιβάλλον μονωτικό λάδι FR-3, παρέχοντας μια αξιόπιστη λύση ισχύος συμβατή με ANSI, υποστηριζόμενη από την κορυφαία εμπειρία κατασκευής μας και τη δέσμευση για ανώτερη αντοχή στη διάβρωση.
Διαδικασία παραγωγής
Κύρια δεδομένα
| Φάση | Μονοφασικός |
| Χωρητικότητα | 10 KVA |
| Πρωτεύον Τάση | 2400/4160GrdY Γειωμένο Αστέρι (2 Καλώδια) |
| Πρωτεύον BIL | 75 kV |
| Δευτερεύον Τάση | 120/240V (L-L-N) |
| Δευτερεύον BIL | 30kV |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Αύξηση Θερμοκρασίας | 65°C |
| Μονωτικό Υγρό | Λάδι FR-3 - Υγρό Χωρίς PCB |
| Κλάση Ψύξης | KNAN |
| Απώλεια Χωρίς Φορτίο | 60W |
| Απώλεια Πλήρους Φορτίου | 156W |
| Υλικό Πηνίου | Χαλκός |
Τεχνικά σχέδια
Προσαρμογή
Προσφέρουμε στους πελάτες την ευελιξία να επιλέγουν βασικά εξαρτήματα — συμπεριλαμβανομένων των απαγωγέων υπέρτασης, των ακροδεκτών HV/LV, των ασφαλειών και των μονωτήρων — από διεθνώς αναγνωρισμένες μάρκες όπως η Eaton, με βάση τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
Προδιαγραφές
| Μονοφασικός μετασχηματιστής εμποτισμένος σε λάδι 10kVA-500kVA | ||||||
| Ονομαστική Χωρητικότητα (kVA) | Υψηλή | Χαμηλή Τάση (v) | Σύμβολο Σύνδεσης | Πρότυπο | Αντίσταση βραχυκυκλώματος (%) | Απόδοση |
| Τάση (v) | (%) | |||||
| 10 |
4160 7200 12000 12470 13200 13800 19920 24940 34500 |
110 220 230 400 480 |
II0,II6 | IEEE/ANSI/ DOE/CSA | 1.0-4.5% | 98.7 |
| 15 | 98.82 | |||||
| 25 | 98.95 | |||||
| 37.5 | 99.05 | |||||
| 50 | 99.11 | |||||
| 75 | 99.19 | |||||
| 100 | 99.25 | |||||
| 167 | 99.33 | |||||
| 250 | 99.39 | |||||
| 333 | 99.43 | |||||
| 500 | 99.49 | |||||
Γιατί να μας επιλέξετε
1.Οι
μετασχηματιστές
τοποθετημένοι
σε
πόλο
που
παράγονται
από
την
WINLEY
έχουν
λάβει
πιστοποίηση
UL/cUL,
με
ονομαστικές
χωρητικότητες
που
κυμαίνονται
από
10
kVA
έως
333
kVA.
Τα
προϊόντα
πληρούν
ή
και
υπερβαίνουν
τα
πρότυπα
ANSI,
IEEE,
CSA,
IEC60076
και
άλλα.
2.Μέσω
βελτιστοποιημένου
ηλεκτρολογικού
σχεδιασμού,
τα
προϊόντα
μας
είναι
ασφαλή,
σταθερά
και
αποδοτικά,
βοηθώντας
σας
να
εξοικονομήσετε
λειτουργικά
κόστη
3.Τα
προϊόντα
μας
έχουν
εξαχθεί
σε
μεγάλες
ποσότητες
στη
Βόρεια
Αμερική,
την
Κεντρική
και
Νότια
Αμερική,
τη
Νοτιοανατολική
Ασία
και
άλλες
αγορές.
Έχουμε
πλούσια
εμπειρία
και
μπορούμε
να
παρέχουμε
ολοκληρωμένη
τεχνική
υποστήριξη
και
υπηρεσίες.



