| Τιμή | $1000-$10000 |
| MOQ | 1unit |
| Ωρα παράδοσης | 30days |
| Μάρκα | WINLEY |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | UL,cUL,CE,ISO |
| Αριθμός μοντέλου | Δ-10/5 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 5000 σετ/μήνα |
| Brand Name | WINLEY | Αριθμός μοντέλου | Δ-10/5 |
| Certification | UL,cUL,CE,ISO | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 μονάδα | Price | $1000-$10000 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα Προμήθειας | 5000 σετ/μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 30 ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Τύπος μετασχηματιστή | Μετασχηματιστής διανομής υπερυψωτικών δαπανών | Ικανότητα | 10 kVA |
| Πρωτεύουσα τάση | 4160V | δευτερεύουσα τάση | 120/208V |
| Βαθμολογία μόνωσης | Μόνωση Κατηγορίας Ε - 120°C, 248°F | Συχνότητα | 60 Hz |
| Υλικό περιέλιξης | Χαλκός | Διαστάσεις | Πληροί τα πρότυπα DOE 2016, πληροί τα πρότυπα CSA Πληροί τα πρότυπα ANSI/IEEE |
Μετασχηματιστής Τοποθετημένος σε Πόλο 10kVA 4160V σε 120V Ελαιοβρεχόμενος Μετασχηματιστής Ισχύος Συμμορφούμενος με Πρότυπα ANSI IEEE CSA UL/cUL
Η Winley Electric προμηθεύει μετασχηματιστές υψηλής απόδοσης τοποθετημένους σε πόλο που υπερβαίνουν τις προσδοκίες σας, διαθέσιμοι σε μονοφασικές και τριφασικές διαμορφώσεις. Σχεδιασμένοι με πηνία και πυρήνες υψηλής απόδοσης, εξοικονόμησης ενέργειας, αυτοί οι μετασχηματιστές συντομεύουν τις γραμμές διανομής χαμηλής τάσης, μειώνουν τις απώλειες γραμμής, βελτιώνουν την ποιότητα ισχύος και διαθέτουν συμπαγή σχεδίαση, χαμηλότερη επένδυση υποδομής, μειωμένη ακτίνα τροφοδοσίας χαμηλής τάσης και πάνω από 60% χαμηλότερες απώλειες γραμμής χαμηλής τάσης.
Αυτός είναι ένας μονοφασικός, τοποθετημένος σε πόλο, υδρόψυκτος υπέργειος μετασχηματιστής διανομής 10 kVA με αφαιρετική πολικότητα, πρωτεύουσα 4160V, δευτερεύουσα 120/208V, εξοπλισμένος με εξωτερικό ρυθμιστή θέσεων 5 θέσεων, χάλκινες περιελίξεις, αυτοψυχόμενος ONAN, ορυκτέλαιο μη-PCB, μόνωση κλάσης Ε και αύξηση θερμοκρασίας 65°C, πλήρως συμβατός με τα πρότυπα DOE 2016, CSA, ANSI και IEEE.
Κύρια δεδομένα
| Τύπος Μετασχηματιστή | Υπέργειος Μετασχηματιστής Διανομής, Συμβατικός Τύπος |
| Φάση | Μονοφασικός |
| Χωρητικότητα | 10 KVA |
| Πρωτεύουσα Τάση | 4160V |
| Δευτερεύουσα Τάση | 120/208V (L-N-L) |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Αύξηση Θερμοκρασίας | 65°C |
| Βαθμός Μόνωσης | Μόνωση Κλάσης Ε - 120°C, 248°F |
| Κλάση Ψύξης | ONAN; Αυτοψυχόμενος |
| Πρότυπα Απόδοσης | Συμμορφώνεται με Πρότυπα DOE 2016, Συμμορφώνεται με Πρότυπα CSA Συμμορφώνεται με Πρότυπα ANSI/IEEE |
| Υλικό Περιέλιξης | Χαλκός |
| Ονομαστική Θερμοκρασία Περιβάλλοντος | 40°C |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας Περιβάλλοντος | -40°C έως +40°C (-50°F έως +104°F) |
| Επίπεδο Θορύβου | 48 dBA |
Τεχνικά σχέδια
Δομικά Χαρακτηριστικά
1.
Τα
καπάκια
της
δεξαμενής
διαθέτουν
πορσελάνινες
ακροδέκτες
υψηλής
τάσης
που
συνοδεύονται
από
δακτυλίους,
οι
οποίοι
μπορούν
να
φιλοξενήσουν
καλώδια
αλουμινίου
ή
χαλκού.
2.
Η
κυκλική
δομή
ραφής
του
καλύμματος
της
δεξαμενής
εξασφαλίζει
ομοιόμορφη
κατανομή
τάσης
και
αξιόπιστη
στεγανοποίηση.
3.
Οι
δακτύλιοι
στη
τοιχώματα
της
δεξαμενής
χρησιμεύουν
ως
ακροδέκτης
χαμηλής
τάσης
και
είναι
επικασσιτερωμένοι.
4.
Αυτό
το
αντικείμενο
συνοδεύεται
από
βαλβίδα
ανακούφισης
πίεσης
που
είναι
ικανή
για
αυτο-σφράγιση.
5.
Σύμφωνα
με
τα
πρότυπα
ANSI,
οι
γάντζοι
ανάρτησης
του
μετασχηματιστή
στο
πάνω
και
κάτω
μέρος
συμμορφώνονται.
6.
Ο
ακροδέκτης
γείωσης
στη
δεξαμενή
είναι
ένας
δακτυλιοειδής
ακροδέκτης
γείωσης.
Προδιαγραφές
Μονοφασικός
ελαιοβρεχόμενος
μετασχηματιστής
10kva-500kva
Ονομαστική
Χωρητικότητα
(kVA)
Υψηλή
Χαμηλή
Τάση
(V)
Σύμβολο Σύνδεσης
| Πρότυπο | ||||||
| Αντίσταση Βραχυκυκλώματος (%) | Απόδοση | Τάση (V) | ( | % | ) | 10 |
| 4160 | 7200 12000 12470 | |||||
| 13200 |
13800 19920 24940 34500 110 220 230 400 480 |
II0,II6 IEEE/ANSI/ DOE/CSA 1.0-4.5% 98.7 15 |
98.82 | 25 | 98.95 | 37.5 |
| 99.05 | 50 | |||||
| 99.11 | 75 | |||||
| 99.19 | 100 | |||||
| 99.25 | 167 | |||||
| 99.33 | 250 | |||||
| 99.39 | 333 | |||||
| 99.43 | 500 | |||||
| 99.49 | Γιατί να μας επιλέξετε | |||||
| 1. Οι μετασχηματιστές τοποθετημένοι σε πόλο που παράγονται από την WINLEY έχουν λάβει πιστοποίηση UL/cUL, με ονομαστικές χωρητικότητες που κυμαίνονται από 10 kVA έως 333 kVA. Τα προϊόντα πληρούν ή και υπερβαίνουν τα πρότυπα ANSI, IEEE, CSA, IEC60076 και άλλα. 2. Μέσω βελτιστοποιημένου ηλεκτρολογικού σχεδιασμού, τα προϊόντα μας είναι ασφαλή, σταθερά και αποδοτικά, βοηθώντας σας να εξοικονομήσετε λειτουργικά κόστη. 3. Τα προϊόντα μας έχουν εξαχθεί σε μεγάλες ποσότητες στη Βόρεια Αμερική, την Κεντρική και Νότια Αμερική, τη Νοτιοανατολική Ασία και άλλες αγορές. Έχουμε πλούσια εμπειρία και μπορούμε να παρέχουμε ολοκληρωμένη τεχνική υποστήριξη και υπηρεσίες. | Διαδικασία παραγωγής | |||||
| Συχνές Ερωτήσεις | ||||||



