| Τιμή | $1000-$10000 |
| MOQ | 1unit |
| Ωρα παράδοσης | 30days |
| Μάρκα | WINLEY |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | UL,cUL,CE,ISO |
| Αριθμός μοντέλου | D-25/5 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 5000 σετ/μήνα |
| Brand Name | WINLEY | Αριθμός μοντέλου | D-25/5 |
| Certification | UL,cUL,CE,ISO | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 μονάδα | Price | $1000-$10000 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα Προμήθειας | 5000 σετ/μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 30 ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Τύπος μετασχηματιστή | Μετασχηματιστής εναέριας διανομής τύπου CSP | Ικανότητα | 25kVA |
| Πρωτεύουσα τάση | 2400/4160GrdY | δευτερεύουσα τάση | 120/240V |
| Υγρό μόνωσης | FR-3 Oil - Non PCB Fluid | Συχνότητα | 60 Hz |
| Υλικό περιέλιξης | Χαλκός | Διαστάσεις | 21,0-Π x 21,8-Β x 32-Υ |
Ηλεκτρικός μετασχηματιστής 25KVA τύπου CSP μονό φάσης
Μετασχηματιστής CSP Ένας μετασχηματιστής CSP μπορεί γενικά να οριστεί ως μια συσκευή πλήρους αυτοπροστασίας, γνωστή επίσης ως μετασχηματιστής αυτοπροστασίας, και είναι ένας μετασχηματιστής που τοποθετείται σε στύλο.Είναι κοινή πρακτική για έναν μετασχηματιστή CSP να χρησιμοποιεί τις ασφαλείς μεθόδους και χαρακτηριστικά του για να προστατεύσει από βλάβη, και κατά τη διάρκεια της διαδικασίας εγκατάστασης, δεν θα χρειαστεί να εγκαταστήσετε οποιαδήποτε εξειδικευμένα χαρακτηριστικά ασφαλείας, τα οποία θα σας εξοικονομήσουν χρόνο και χρήμα, εκτός από την εξάλειψη πιθανών ενοχλητικών.
Κύρια δεδομένα
| Φάση | Μία φάση |
| Δυναμικότητα | 25 KVA |
| Πρωτογενής τάση | 2400/4160GrdY Χωρισμένο Wye (2 Wire) |
| Πρωτογενής BIL | 75 kV |
| Δευτερογενής τάση | 120/240V (L-N-L) |
| Δευτερογενής BIL | 30kV |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Αύξηση της θερμοκρασίας | 65°C |
| Υγρά μόνωσης | FR-3 Πετρέλαιο - υγρό μη PCB |
| Επαρχιακή προστασία από υπερστροφή (OCP) | Μαγνητικός διακόπτης κυκλώματος με θερμική και ρεύμα προστασία εξοπλισμένος με προειδοποιητικό φως υπερφόρτωσης |
| Αντίσταση (περίπου) | 2% |
| Υλικό περιστροφής | Χάλυβα |
Τεχνικά σχέδια
Συστατικά μετασχηματιστή CSP
1.
ανύψωση
κορφών
2.
πλακέτες
τοποθέτησης
συσσωρευτή
3.υψηλής
τάσης
πορσελάνινη
βούσχα
με
κάλυψη
με
τερματικό
βύθισμα
4.
κατώτατης
τάσης
μπουσές
με
τερματικά
μπουλόνια
5.σκουπίδι
γείωσης
χαμηλής
τάσης
(δεν
εμφανίζεται)
(μόνο
10-50
kVA
τάξης
β-2
και
β-3)
6-
Άλλες
λαβές
στήριξης
(συσταματικές
λαβές)
με
ετικέτα
με
laser
στην
κάτω
λαβή
7.
απομονωμένο
κάλυμμα
από
πολυεστέρα
8.
αυτοαναπνευστική
και
επανασφραγίσιμη
συσκευή
κάλυψης
9.
πυρήνας
10.
σπείρα
11.
στήριξη
στήριξης
κεντρικής
γραμμής
πυρήνα/σύμπλεξης
τροχιάς
12.
καλώδια
χαμηλής
τάσης
13.
πρίζα
γεμίσματος
πετρελαίου
με
το
καπάκι
γης
14.
δεξαμενή
γήπεδο
15.πρωταρχικός
προστατευτικός
σύνδεσμος
(εγκατασταμένος
σε
θήκη
υψηλής
τάσης)
16.
διακόπτης
υπερβολικής
τάσης
17.
δευτερογενής
διακόπτης
18.
δευτερεύουσα
λαβή
λειτουργίας
διακόπτη
με
επαναφορά
υπερφόρτωσης
σε
κατάσταση
έκτακτης
ανάγκης
και
φως
σήματος
υπερφόρτωσης
Ποιο είναι το πλεονέκτημα του μετασχηματιστή CSP;
Προδιαγραφές
| 10kva-500kva Μονοφασικός μετασχηματιστής βυθισμένος σε λάδι | ||||||
| Ονομαστική κεφαλαιακή αξία (kVA) | Υψηλή | Χαμηλή τάση (v) | Σύμβολο σύνδεσης | Τύπος | Αντίσταση βραχυκυκλώματος (%) | Αποτελεσματικότητα |
| Τετάρτη | (%) | |||||
| 10 |
4160 7200 12000 12470 13200 13800 19920 24940 34500 |
110 220 230 400 480 |
ΙΙ0, ΙΙ6 | Δελτίο ΕΚΑΧ | 10,0-4,5% | 98.7 |
| 15 | 98.82 | |||||
| 25 | 98.95 | |||||
| 37.5 | 99.05 | |||||
| 50 | 99.11 | |||||
| 75 | 99.19 | |||||
| 100 | 99.25 | |||||
| 167 | 99.33 | |||||
| 250 | 99.39 | |||||
| 333 | 99.43 | |||||
| 500 | 99.49 | |||||
Διαδικασία παραγωγής
Πιστοποιητικά UL και CUL για μετασχηματιστές που τοποθετούνται σε στύλους
Γενικές ερωτήσεις



