| Τιμή | USD10-USD20/SQM |
| MOQ | 10pcs |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 workdays |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | SGS |
| Αριθμός μοντέλου | κουρτίνα 01 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ζώνες ασφαλείας + φιλμ PVC + παλέτα αντιγραμμικού ξύλου |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 τεμάχια το μήνα |
| Αριθμός μοντέλου | κουρτίνα 01 | Certification | SGS |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα | Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 10 ΤΕΜ |
| Price | USD10-USD20/SQM | Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 τεμάχια το μήνα | Χρόνος Παράδοσης | 5-8 εργάσιμες |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ζώνες ασφαλείας + φιλμ PVC + παλέτα αντιγραμμικού ξύλου | Όνομα προϊόντος | Μεταλλική Διακοσμητική Κουρτίνα από ανοξείδωτο ατσάλι |
| Επιφάνεια | σκόνη επικαλυμμένη, ανοδιωμένη, επικαλυμμένη με PVC, PVDF, | Χρώμα | ορειχάλκινο, χρυσό, Προσαρμοσμένο σε οποιοδήποτε χρώμα |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή αντοχή, αντοχή στη διάβρωση, | Μέγεθος ανοίγματος | 15mm 30mm προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογές | Οροφές, διαχωριστικά, πρόσοψη, στρωμένο γυαλί, ντουλάπια, επένδυση τοίχων, κουρτίνες | Χρήση | εσωτερικό και εξωτερικό διακοσμητικό δίχτυ |
| Δείγμα | Προσαρμοσμένο υποστήριξη δείγμα | πακέτο | ξύλινη θήκη |
| Όνομα Προϊόντος | Διακοσμητικό Πάνελ Υφαντού Μεταλλικού Πλέγματος από Ανοξείδωτο Ατσάλι |
|---|---|
| Διάμετρος Σύρματος | 0,8mm, 1mm, 1,2mm, 1,5mm |
| Μέγεθος Οπής | 20mm, 30mm, 50mm (διαθέσιμες προσαρμοσμένες επιλογές) |
| Πάχος Σύρματος | 2mm, 1mm (διαθέσιμες προσαρμοσμένες επιλογές) |
| Μέγεθος | 1×3m, 2×3m (προσαρμοσμένο βάσει απαιτήσεων) |
| Χρώμα | Ασημί, Χρυσό, Αντίκα Χαλκός, Αντίκα Μπρονζέ, προσαρμοσμένο χρώμα σχεδίου |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | PVDF, Επίστρωση Πούδρας, Βαμμένο |
| Εφαρμογή | Οροφές, διαχωριστικά, προσόψεις, πολυστρωματικό γυαλί, ντουλάπια, επενδύσεις τοίχων, κουρτίνες |
Παρέχουμε εκτενείς επιλογές χρωμάτων, συμπεριλαμβανομένων των δημοφιλών ασημί και χρυσών φινιρισμάτων, καθώς και προσαρμοσμένα χρώματα για εξειδικευμένα περιβάλλοντα.
Προσφέρουμε ευέλικτες επιλογές αποστολής για να καλύψουμε τις ανάγκες σας.
Είτε χρειάζεστε μικρά πακέτα είτε μεγάλο φορτίο, έχουμε τη σωστή λύση για εσάς.
Συνεργαζόμαστε με αξιόπιστους συνεργάτες για να παρέχουμε διαφορετικές μεθόδους αποστολής: θαλάσσια μεταφορά για μεγάλες παραγγελίες, αεροπορική μεταφορά για επείγουσες παραδόσεις και ταχυμεταφορές για μικρά πακέτα.
Ανεξάρτητα από το ποια θα επιλέξετε, διασφαλίζουμε ότι τα αγαθά σας θα φτάσουν με ασφάλεια.
Ιδρύθηκε το 2000 και βρίσκεται στην κομητεία Anping της Κίνας, η εταιρεία μας λειτουργεί από μια εγκατάσταση 20.000 τ.μ. που ειδικεύεται σε αρχιτεκτονικά διακοσμητικά πλέγματα, πλέγματα κατασκευών, πλέγματα λεπτού φίλτρου SS 304 και προϊόντα σχαρών πεζοδρομίων. Με πάνω από 15 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο, έχουμε εφαρμόσει σύγχρονα συστήματα διαχείρισης για να διασφαλίσουμε σταθερή ποιότητα προϊόντων.
Η παγκόσμια εμβέλεια της αγοράς μας περιλαμβάνει την Αυστραλία, τη Γερμανία, τη Γαλλία, το Ηνωμένο Βασίλειο, την Ισπανία, τη Σουηδία, την Ελβετία, τη Νορβηγία, την Ιταλία, τις ΗΠΑ, τον Καναδά, τη Βραζιλία, τον Παναμά, τη Μέση Ανατολή και τη Νοτιοανατολική Ασία. Επενδύουμε συνεχώς σε προηγμένες τεχνολογίες σχεδιασμού, παραγωγής και δοκιμών για να πληρούμε τα διεθνή πρότυπα ποιότητας σε διάφορους κλάδους, όπως εξόρυξη, κοσκίνισμα, φιλτράρισμα, βιομηχανική προστασία, αρχιτεκτονική διακόσμηση, κατασκευές κτιρίων, αεροπορία και πετρέλαιο.



