| Τιμή | USD10-USD20/SQM |
| MOQ | 10pcs |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 workdays |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | SGS |
| Αριθμός μοντέλου | κουρτίνα 01 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ζώνες ασφαλείας + φιλμ PVC + παλέτα αντιγραμμικού ξύλου |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 τεμάχια το μήνα |
| Αριθμός μοντέλου | κουρτίνα 01 | Certification | SGS |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα | Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 10 ΤΕΜ |
| Price | USD10-USD20/SQM | Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 τεμάχια το μήνα | Χρόνος Παράδοσης | 5-8 εργάσιμες |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ζώνες ασφαλείας + φιλμ PVC + παλέτα αντιγραμμικού ξύλου | Όνομα προϊόντος | Μεταλλική Διακοσμητική Κουρτίνα από ανοξείδωτο ατσάλι |
| Επιφάνεια | σκόνη επικαλυμμένη, ανοδιωμένη, επικαλυμμένη με PVC, PVDF, | Χρώμα | ορειχάλκινο, χρυσό, Προσαρμοσμένο σε οποιοδήποτε χρώμα |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή αντοχή, αντοχή στη διάβρωση, | Μέγεθος ανοίγματος | 15mm 30mm προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογές | Οροφές, διαχωριστικά, πρόσοψη, στρωμένο γυαλί, ντουλάπια, επένδυση τοίχων, κουρτίνες | Χρήση | εσωτερικό και εξωτερικό διακοσμητικό δίχτυ |
| Δείγμα | Προσαρμοσμένο υποστήριξη δείγμα | πακέτο | ξύλινη θήκη |
Το πλέγμα υφασμένου καλωδίου είναι κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας καλώδια από χάλυβα και ράβδους από χάλυβα.Μέσα από εξειδικευμένες διαδικασίες ζωγραφικής, το μέταλλο μπορεί να φτιαχτεί σε διάφορα χρώματα, προσφέροντας όμορφα μεταλλικά φινίρισμα, ποικίλα στυλ, εξαιρετική λειτουργικότητα και μοντέρνα διακοσμητικά στοιχεία.
Τα προϊόντα μας χρησιμοποιούν πρώτες ύλες από ατσάλι, κράμα αλουμινίου και καθαρό αλουμίνιο, τα οποία είναι ανθεκτικά, εύκολο στη συντήρηση, όμορφα και εύκολο στην εγκατάσταση.
| Ονομασία του προϊόντος | Διακοσμητική πετσέτα με σπείρα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος σύρματος | 0.8mm, 1mm, 1.2mm, 1.5mm |
| Απόσταση καλωδίου | 30mm, 50mm (προσαρμοσμένες επιλογές διαθέσιμες) |
| Απόσταση ράβδου | 5mm, 10mm (προσαρμοσμένες επιλογές διαθέσιμες) |
| Μέγεθος | 1*3m, 2*3m (προσαρμοσμένο με βάση τις απαιτήσεις) |
| Χρώμα | Ασημένιο, χρυσό, αρχαίο χαλκό, αρχαίο χάλκινο, πράσινο, μπλε, μωβ |
| Επεξεργασία επιφάνειας | PVDF, επίστρωση σε σκόνη, βαμμένο |
| Εφαρμογή | Οροφές, διασταυρώσεις, προσόψεις, στρωμένα γυαλιά, ντουλάπια, επένδυση τοίχων, κουρτίνες |
Προσφέρουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες εξατομίκευσης προσαρμοσμένες στις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
Παρέχουμε εκτεταμένες επιλογές χρωμάτων, συμπεριλαμβανομένων των δημοφιλών ασημένιων και χρυσών φινίρισμα, καθώς και προσαρμοσμένα χρώματα για εξειδικευμένα περιβάλλοντα.
Κατασκευάζουμε πλέγματα από διάφορα υλικά, όπως χάλυβα υψηλής αντοχής, ανοξείδωτο χάλυβα και ήπιο χάλυβα.
Τα πλεονεκτήματα του υφασμένου πλέγματος περιλαμβάνουν την μεγάλη ανοικτή περιοχή, την υψηλή σχέση αντοχής προς βάρος, την αισθητική και την ευελιξία.
Ιδρύθηκε το 2000 και βρίσκεται στην κομητεία Anping της Κίνας, η εταιρεία μας λειτουργεί από μια εγκατάσταση 20.000 τ.μ. που ειδικεύεται σε αρχιτεκτονικά διακοσμητικά πλέγματα, κατασκευαστικά κτίρια πλέγματα, SS 304 λεπτού φίλτρου πλέγμα,Με πάνω από 15 χρόνια εμπειρίας στη βιομηχανία, έχουμε εφαρμόσει σύγχρονα συστήματα διαχείρισης για να εξασφαλίσουμε σταθερή ποιότητα των προϊόντων.
Η παγκόσμια αγορά μας περιλαμβάνει την Αυστραλία, τη Γερμανία, τη Γαλλία, το Ηνωμένο Βασίλειο, την Ισπανία, τη Σουηδία, την Ελβετία, τη Νορβηγία, την Ιταλία, τις ΗΠΑ, τον Καναδά, τον Βραζιλία, τον Παναμά, τη Μέση Ανατολή και τη Νοτιοανατολική Ασία.Επενδύουμε συνεχώς σε προηγμένο σχεδιασμό., τεχνολογίες παραγωγής και δοκιμών για την εκπλήρωση διεθνών προτύπων ποιότητας σε διάφορους κλάδους, συμπεριλαμβανομένων των εξορυκτικών δραστηριοτήτων, του σίτισης, του φιλτραρίσματος, της βιομηχανικής προστασίας, της αρχιτεκτονικής διακόσμησης,κατασκευή κτιρίων, αεροπορίας και πετρελαίου.



