| Τιμή | to be negotiated |
| MOQ | 1 Piece |
| Ωρα παράδοσης | 1 Set/30 Days; >1 To Be Negotiated |
| Μάρκα | DURA |
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
| Πρότυπος αριθμός | Sds-5 Sds-6 Sds-8 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Περίπτωση κοντραπλακέ |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100 κομμάτια το μήνα |
| Brand Name | DURA | Πρότυπος αριθμός | Sds-5 Sds-6 Sds-8 |
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα | Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 κομμάτι |
| Price | to be negotiated | Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100 κομμάτια το μήνα | Χρόνος παράδοσης | 1 ημέρες Set/30 >1 για να συζητηθεί |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Περίπτωση κοντραπλακέ | Όνομα | Τρυπάνι-σημείο βιδών προηγούμενο για την παραγωγή της βίδας μόνος-διατρήσεων |
| Τύπος | Προηγμένος | Όρος | Νέος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος | Βασικά σημεία πώλησης | Ανταγωνιστική τιμή |
| Τύπος μηχανών | Κρύα μηχανή σφυρηλατημένων κομματιών | Εφαρμογή | Διαμόρφωση της άκρης/του τέλους της βίδας μόνος-διατρήσεων |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Καταστήματα οικοδομικού υλικού, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εγκαταστάσεις κατασκευής | Θέση αιθουσών εκθέσεως | Κανένας |
| Θέση τοπικής υπηρεσίας | Κανένας |
Τρυπάνι-σημείο βιδών προηγούμενο για την παραγωγή της βίδας μόνος-διατρήσεων
Εφαρμογή προϊόντων
- για τη διαμόρφωση του σημείου/της άκρης/του κεφαλιού της βίδας μόνος-διατρήσεων,
όπως στο βήμα. 2 παρουσιάζουν στην ακόλουθη εικόνα:
(το βήμα 1 απαιτεί την κρύα μηχανή τίτλων βιδών, το βήμα 3 απαιτεί την κυλώντας μηχανή νημάτων βιδών)
| Πρότυπο | Sds-5 |
| Κενό dia. | 2.84.9mm |
| Μήκος | 10125mm |
| Ικανότητα | 100-500pcs/min |
| Κύρια μηχανή | 5.5kw |
| Αναστροφέας | 7.5kw |
| Οδηγώντας μέθοδος | Ωθημένο Valve+Air φρένο σωληνοειδών της MAC |
| Η αυτόματος-δράση & ανιχνεύει τον ελεγκτή | PLC & ένδειξη ελαττωμάτων ανθρώπου-μηχανής διεπαφών οθόνης αφής |
| Γενικές διαστάσεις | 1900*1400*1600mm |
| Βάρος (περ.) | 2300kg |
