| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Piece |
| Ωρα παράδοσης | Negotiable |
| Μάρκα | SensorMicro |
| Θέση προέλευσης | Wuhan, επαρχία Hubei, Κίνα |
| Certification | ISO9001:2015; RoHS; Reach |
| Πρότυπος αριθμός | PLUG617R |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T |
| Brand Name | SensorMicro | Πρότυπος αριθμός | PLUG617R |
| Certification | ISO9001:2015; RoHS; Reach | Θέση προέλευσης | Wuhan, επαρχία Hubei, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 κομμάτι | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T | Εύρος Θερμοκρασίας | -20℃~+550℃ (Προσαρμόσιμο) |
| Ακρίβεια θερμοκρασίας | ±2℃ ή ±2% | Ψήφισμα | 640x512/17μm |
| NETD | <30mK | Φασματικό εύρος | 8~14μm LW |
| Μέγεθος | 44,5x44,5x36,6mm |
640x512 / 17μm πυρήνας θερμικής μονάδας υπέρυθρου για βιομηχανική θερμογραφία
Το PLUG617R μη ψυγμένο θερμικό μοντέλο κάμερας αποτελείται από ανιχνευτή υπέρυθρου fpa 640x512 / 17μm χωρίς ψύξη, πλήρη σειρά οπτικών εξαρτημάτων,Επαγγελματικό κύκλωμα επεξεργασίας σήματος και αλγόριθμος επεξεργασίας εικόνας.
Το PLUG617R είναι ένα είδος μη ψυγμένης μονάδας κάμερας που εφαρμόζεται στον τομέα της βιομηχανικής θερμικής απεικόνισης και της μέτρησης της θερμοκρασίας.που μπορεί να ανταποκρίνεται στις ειδικές απαιτήσεις της βιομηχανικής θερμογραφίας και να παρουσιάζει καθαρή θερμική εικόνα.
Ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές θερμικών συσκευών κάμερας, η τεχνολογία Global Sensor δεσμεύεται να ανοίξει ένα νέο όραμα για τη βιομηχανική μέτρηση θερμοκρασίας.Μετά από χρόνια τεχνικής συσσώρευσης και πρακτικής εμπειρίας στον τομέα της μέτρησης θερμοκρασίας υπέρυθρων, έχουμε προσφέρει στους πελάτες μας ένα πλήρες φάσμα λύσεων οραματισμού θερμικής απεικόνισης μηχανών.
-
NETD
-
Σταθερή
απόδοση
-
Εύκολη
ενσωμάτωση
-
Καθαρή
ποιότητα
εικόνας
και
λεπτομέρειες
-
Προσαρμόσιμη
περιοχή
θερμοκρασίας
-
Ισχυρή
προσαρμοστικότητα
στο
περιβάλλον
| Σχήμα | ΠΡΟΕΔΡΟΣ 617R |
| Απόδοση ανιχνευτή υπέρυθρων | |
| Απόφαση | 640x512 |
| Πιξέλες | 17 μm |
| Φασματικό εύρος | 8 έως 14 μm |
| ΔΕΔ | |
| Επεξεργασία εικόνας | |
| Ποσοστό καρέ | 25Hz/30Hz |
| Ώρα εκκίνησης | |
| Αναλογικό βίντεο | PAL/NTSC |
| Ψηφιακό βίντεο | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Συστατικό επέκτασης | USB/Camerlink |
| Τρόπος εξασθένισης | Γραμμικό/Ιστογράφημα/Μικτό |
| Ψηφιακό ζουμ | 1 ~ 8X συνεχής ζουμ, μέγεθος βήματος 1/8 |
| Εμφάνιση εικόνας | Μαύρο Ζεστό / Λευκό Ζεστό / Ψευδοχρώμα |
| Κατεύθυνση εικόνας | Οριζόντια/κατά κάθετη/διαγώνια αναστροφή |
| Αλγόριθμος εικόνας | Εθνικό Κέντρο Ελέγχου/Εθνικό Κέντρο Ελέγχου/Εθνικό Κέντρο Ελέγχου/Εθνικό Κέντρο Ελέγχου |
| Ηλεκτρική προδιαγραφή | |
| Τυπική εξωτερική διεπαφή | 50pin_HRS Διασύνδεση |
| Τρόπος επικοινωνίας | RS232-TTL, 115200bps |
| Πρόσθετη τάση | 4 έως 6V |
| Μέτρηση θερμοκρασίας | |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -20°C έως 150°C, 100°C έως 550°C |
| Ακριβότητα θερμοκρασίας | ±2°C ή ±2% (Παραλάβετε τη μέγιστη τιμή) |
| SDK | ARM/Windows/Linux SDK, θερμογραφία πλήρους οθόνης |
| Φυσικά χαρακτηριστικά | |
| Μέγεθος (mm) | 44.5x44.5x36.6 |
| Βάρος | |
| Προσαρμογή στο περιβάλλον | |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ +70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -45°C ~ +85°C |
| Η υγρασία | 5% έως 95%, μη συμπυκνωτικό |
| Δονήσεις | Τυχαία δόνηση 5,35gms, 3 άξονες |
| Σοκ | Κύκλος μισού νόμου, 40g/11ms, 3 άξονας 6 κατεύθυνση |
| Οπτική | |
| Προαιρετικός φακός |
Σταθερή
εστίαση
Αθερμική:
7.5mm/13mm/19mm/25mm/35mm Μηχανοκίνητος φακούς: 75mm/100mm/150mm |
Η μονάδα θερμικής απεικόνισης PLUG617R χρησιμοποιείται ευρέως στην επιθεώρηση ηλεκτρικής ενέργειας, την μηχανική όραση, την ασφάλεια και παρακολούθηση κτιρίων HVAC, εξωτερικά, την πυρκαγιά και την διάσωση, την επιβολή του νόμου και τη διάσωση, το ADAS,Χρήσιμα φορτία UAV κλπ..
Η SensorMicro είναι ο κορυφαίος κατασκευαστής και πάροχος υπηρεσιών υπέρυθρων ανιχνευτών.Είναι πρόθυμη να παρέχει στους πελάτες σε όλο τον κόσμο με υψηλής απόδοσης μη ψυγμένους και ψυγμένους ανιχνευτές θερμικής απεικόνισης και να μοιραστεί την επαγγελματική εμπειρία εφαρμογής.
Η
SensorMicro
προσφέρει
προηγμένους
ανιχνευτές
υπέρυθρων,
πυρήνες
κάμερας
και
μονάδες
με
ευπροσάρμοστες
μορφές
και
ζώνες
κύματος.Τα
προϊόντα
μας
ενσωματώνονται
απρόσκοπτα
σε
διάφορα
συστήματα,
ενισχύοντας
εφαρμογές
απεικόνισης
και
ανίχνευσης
επόμενης
γενιάς
σε
διάφορες
βιομηχανίες..
Οι
μικροανιχνευτές
έχουν
χρησιμοποιηθεί
ευρέως
στην
θερμογραφία,
την
ασφάλεια
και
την
παρακολούθηση,
την
προσωπική
όραση,
τα
αυτοκινητοβιομηχανικά
και
καταναλωτικά
προϊόντα
υπέρυθρου.Η
ικανότητα
παραγωγής
σε
μεγάλες
ποσότητες
της
SensorMicro
της
επιτρέπει
να
ανταποκριθεί
στην
αυξανόμενη
ζήτηση
από
όλες
τις
υπάρχουσες
και
αναδυόμενες
αγορές.
1Σε ποιες βιομηχανίες μπορούν να χρησιμοποιηθούν οι ανιχνευτές υπέρυθρου / πυρήνες θερμικών καμερών;
ΑισθητήρεςΜικροκηλίδες
υπέρυθρων
ανιχνευτών
/
πυρήνες
θερμικών
φωτογραφικών
μηχανών
χρησιμοποιούνται
ευρέως
σε
πολλές
βιομηχανίες
όπως:
-
Θερμογραφία:
Συντήρηση
ηλεκτρικής
ενέργειας,
μηχανική
όραση,
κτίριο
HVAC,
μεταλλουργική
πετροχημική,
προγνωστική
συντήρηση,
πρόληψη
επιδημιών
-
Ασφάλεια
και
παρακολούθηση:
Ασφαλής
πόλη,
Παρακολούθηση
υποδομών,
Ασφάλεια
των
συνόρων,
Ναυτικές
κρουαζιέρες,
Ασφάλεια
των
ορυχείων
-
Πυροσβεστική
και
διάσωση:
Πρόληψη
δασικών
πυρκαγιών,
πρόληψη
πυρκαγιών,
έρευνα
και
διάσωση
-
Χρήσιμο
φορτίο
UAV:
Επιθεώρηση
εξοπλισμού,
επιβολή
και
διάσωση,
εφαρμογή
πυρκαγιάς,
παρατήρηση
ζώων
-
Προσωπικό
όραμα:
ελεύθερος
χρόνος,
παρατήρηση
ζώων,
περιπολία
επιβολής
του
νόμου
-
ADAS:
αυτόνομη
οδήγηση,
προηγμένο
σύστημα
υποβοήθησης
οδηγού,
ειδικά
οχήματα
-
AIoT:
έξυπνο
σπίτι,
έξυπνο
υλικό,
έξυπνη
φροντίδα,
ρομπότ
-
Άλλα:
Σύστημα
βελτιωμένης
όρασης
πτήσης,
ανίχνευση
αερίων,
γεωργία
και
βοσκοτροφία,
επιστημονική
έρευνα



