| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Piece |
| Ωρα παράδοσης | Negotiable |
| Μάρκα | SensorMicro |
| Θέση προέλευσης | Wuhan, επαρχία Hubei, Κίνα |
| Certification | ISO9001:2015; RoHS; Reach |
| Πρότυπος αριθμός | C330M MWIR |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T |
| Brand Name | SensorMicro | Πρότυπος αριθμός | C330M MWIR |
| Certification | ISO9001:2015; RoHS; Reach | Θέση προέλευσης | Wuhan, επαρχία Hubei, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 κομμάτι | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T | Ψήφισμα | 320x256/30μm |
| NETD | ≤9mK (F2); ≤15mK (F4) | Φασματικό εύρος | 3,7~4,8μm MW |
| Μέγεθος | 142x58,5x71mm |
MWIR HgCdTe Ψυγμένος υπέρυθρος ανιχνευτής 320x256 / 30μm Ενσωματωμένος συνασπισμός ψύκτη Dewar
Το C330M MWIR είναι ένα από τα HgCdTe / MCT ψυγμένα ολοκληρωμένα σύνολα ψύξης dewar.έχει χρησιμοποιηθεί ευρέως στις πιο συνηθισμένες εφαρμογές, όπως η παρακολούθηση κατά τη διάρκεια της ημέρας/νύχτας, χειροκίνητα θερμικά τηλεοράματα, ωφέλιμα φορτία, κάμερες ανίχνευσης διαρροής αερίου και πολλά άλλα υπερύθρια ηλεκτρο-οπτικά συστήματα.
Το μήκος κύματος, ο αριθμός F, η επιφάνεια τοποθέτησης μπορούν να προσαρμοστούν και υπάρχουν διαθέσιμα πολλαπλά κρυοψυκτικά.
- Ανάλυση: 320x256
- Πιξέλες: 30μm
- Υψηλή ευαισθησία
- Σύνθετο σχέδιο
- Ελαφρύ
- Μικρή κατανάλωση ενέργειας
| Σχήμα | C330M MW |
| Υλικό | ΜΚΤ |
| Απόφαση | 320x256 |
| Πιξέλες | 30 μm |
| Φασματικό εύρος | 30,7 μm· 4,8 μm MW |
| Τρόπος λειτουργίας | Εικόνα, Τρόπος ενσωμάτωσης ITR, Τρόπος Windows, Αντι-φυτρώνει |
| Δυνατότητα φόρτισης | 36μ. / 12μ. |
| Δυναμικό εύρος | ≥ 80dB |
| Αριθμός παραγωγής | 1 ή 4; Μέχρι 6,6Mpixel/s ανά έξοδο |
| ΔΕΔ |
F2:
≤
9mK F4: ≤ 15mK |
| Αποτελεσματική ταχύτητα εικονοστοιχείων | ≥ 99,5% |
| Αντίστοιχη απάντηση | ≤ 8% |
| Τύπος κρυοψύκτη | RS058/RS046H |
| Σταθερή κατανάλωση ενέργειας |
≤
6W
@
RS058 ≤ 6W @ RS046H |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος |
≤
12W
@
RS058 ≤ 11W @ RS046H |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία |
RS058:
24V
DC RS046H: 32V DC |
| Χρόνος ψύξης |
≤6min
@
RS058 ≤5min30s @ RS046H |
| Βάρος | ≤ 600 g |
| Μέγεθος (mm) | 142x58.5x71 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -45°C ~ +71°C |
Ο
ανιχνευτής
υπέρυθρων
με
κρυογονική
ψύξη
C330M
MWIR
χρησιμοποιείται
ευρέως
σε
πολλούς
τομείς,
όπως
το
σύστημα
απομακρυσμένης
παρακολούθησης,
το
σύστημα
βελτίωσης
όρασης
πτήσης,
το
πολύαισθητικό
ωφέλιμο
φορτίο
κλπ.
Τυποποιημένη Υπηρεσία
Ολοκληρωμένη τεκμηρίωση: εγχειρίδια προϊόντων, οδηγίες εγκατάστασης και αναφορές επιλογής.
Ανάπτυξη και υποστήριξη δοκιμών: Ενσωματωμένη δοκιμή δειγμάτων, αξιολόγηση της απόδοσης και επαλήθευση παραμέτρων.
Προχωρημένο εργαλείο προγραμματιστή: SDK, API, αλγόριθμοι και εργαλεία διορθώσεων για βαθιά ολοκλήρωση.
Εξωτερική τεχνική υποστήριξη: υποστήριξη 24 ώρες την εβδομάδα, 7 ημέρες την εβδομάδα, 7 ημέρες την εβδομάδα, 7 ημέρες την εβδομάδα, 7 ημέρες την εβδομάδα, 7 ημέρες την εβδομάδα.
Εγγύηση: Αρχικά εξαρτήματα και αυστηρή τήρηση διαδικασιών για την αποκατάσταση βέλτιστης απόδοσης.
1Σε ποιες βιομηχανίες χρησιμοποιούνται οι ανιχνευτές υπέρυθρων συστοιχίας εστιακού επιπέδου;
Ο ανιχνευτής υπέρυθρου εστιακού επιπέδου είναι το βασικό στοιχείο του συστήματος θερμικής απεικόνισης και είναι το κλειδί για την ανίχνευση, την ταυτοποίηση και την ανάλυση των υπέρυθρων πληροφοριών των αντικειμένων.Έχει ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών στην κυκλοφορία, επιθεώρηση, παρακολούθηση της ασφάλειας, μετεωρολογία, ιατρική και άλλες βιομηχανίες.
2Ποια είναι τα χαρακτηριστικά του ψυγμένου και μη ψυγμένου υπερύθριου ανιχνευτή εστιακού επιπέδου;
Οι ανιχνευτές εστιακού επιπέδου υπέρυθρου μπορούν να χωριστούν σε ανιχνευτές εστιακού επιπέδου υπέρυθρου με ψύξη και ανιχνευτές εστιακού επιπέδου υπέρυθρου χωρίς ψύξη.Ο ανιχνευτής υπέρυθρου με ψύξη λειτουργεί σε περιβάλλον κενού χαμηλής θερμοκρασίας με υψηλή ευαισθησία και μπορεί να διακρίνει πιο λεπτές διαφορές θερμοκρασίας, ενώ ο ανιχνευτής εστιακού επιπέδου υπέρυθρου χωρίς ψύξη δεν χρειάζεται κρυογενές περιβάλλον και μπορεί να λειτουργεί σε θερμοκρασία δωματίου.



