| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1000 Pieces |
| Ωρα παράδοσης | Negotiable |
| Μάρκα | SensorMicro |
| Θέση προέλευσης | Wuhan, επαρχία Hubei, Κίνα |
| Certification | ISO9001:2015; RoHS; Reach |
| Πρότυπος αριθμός | GST417W |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T |
| Brand Name | SensorMicro | Πρότυπος αριθμός | GST417W |
| Certification | ISO9001:2015; RoHS; Reach | Θέση προέλευσης | Wuhan, επαρχία Hubei, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1000 κομμάτια | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T | Ψήφισμα | 400x300 |
| Pixel Pitch | 17μm | Τύπος | Μικροβολόμετρο |
| Φασματικό εύρος | 8~14μm | υλικό | Οξείδιο του βαναδίου |
| NETD | <40mK | Μέγεθος | 18x16x2,8mm |
| Βάρος | <1,5 γρ |
Διάτακτος υπερύθριος ανιχνευτής υπεριώδους θερμικής απεικόνισης 400x300 / 17μm χωρίς ψύξη
Ο GST417W είναι ένας από τους ανιχνευτές μικροβολόμετρου Wafer Level Packing (WLP) χωρίς ψύξη.Η ανάλυση του είναι 400x300 με μέγεθος pixel στα 17μm και συλλαμβάνει το φάσμα υπέρυθρου μεγάλων κυμάτων (LWIR) που κυμαίνεται από 8 έως 14μm.
Χρησιμοποιώντας την πολύ οικονομικά αποδοτική τεχνολογία WLP στην αγορά, έχουμε επιτύχει πλήρως βελτιστοποιημένη εφαρμογή SWaP-C και μαζική παραγωγή ανιχνευτών υπέρυθρων WLP.συσκευασία και παράδοση ανιχνευτών υπέρυθρου WLP, ολόκληρη η διαδικασία του θερμικού αισθητήρα WLP μειώνεται σημαντικά και ο κύκλος είναι πολύ μικρότερος, γεγονός που θα οδηγήσει σε χαμηλότερα κόστη για τους πελάτες.
Έχουμε πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο της θερμικής απεικόνισης και ένα σύνολο από ώριμες λύσεις για τους πελάτες να επιλέξουν.Έχουμε επίσης επαγγελματική ομάδα υπηρεσιών μετά την πώληση για να σας παρέχει επαγγελματική απάντησηΓια τυχόν ερωτήσεις ή προβλήματα, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας οποιαδήποτε στιγμή, θα απαντήσουμε το συντομότερο δυνατό.
-
Υλικό
ανίχνευσης:
Οξείδιο
βανάδιου
(VOx)
-
Ανιχνευτής
Ανάλυση:
400x300
-
Μέγεθος
εικονοστοιχείων:
17μm
-
Καθαρή
ποιότητα
εικόνας
-
Ευρεία
εφαρμογή
| Σχήμα | GST417W |
| Υλικό | VOx |
| Απόφαση | 400x300 |
| Πιξέλες | 17 μm |
| Φασματικό εύρος | 8-14μm |
| ΔΕΔ | |
| Ψηφιακή έξοδος | Ενσωματωμένο 14bit ADC |
| Τυπική Ανταπόκριση | 15mV/K |
| Χρόνος θερμικής αντίδρασης | |
| Ποσοστό καρέ | 50/60Hz |
| Μέγεθος (mm) | 18x16x2.8 |
| Βάρος | |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ +85°C |
Ο ανιχνευτής μικροβολόμετρου GST417W χωρίς ψύξη χρησιμοποιείται ευρέως σε πολλούς τομείς, όπως θερμογραφία, ασφάλεια και παρακολούθηση, εξωτερικά, ωφέλιμα φορτία UAV, πρόληψη επιδημιών, ADAS, ευφυές υλικό,Έξυπνο κτίριο, έξυπνο σπίτι, AIoT κλπ.
Προφίλ εταιρείας
Η SensorMicro είναι ο κορυφαίος κατασκευαστής και πάροχος υπηρεσιών υπέρυθρων ανιχνευτών.Είναι πρόθυμη να παρέχει στους πελάτες σε όλο τον κόσμο με υψηλής απόδοσης μη ψυγμένους και ψυγμένους ανιχνευτές θερμικής απεικόνισης και να μοιραστεί την επαγγελματική εμπειρία εφαρμογής.
Η
SensorMicro
προσφέρει
προηγμένους
ανιχνευτές
υπέρυθρων,
πυρήνες
κάμερας
και
μονάδες
με
ευπροσάρμοστες
μορφές
και
ζώνες
κύματος.Τα
προϊόντα
μας
ενσωματώνονται
απρόσκοπτα
σε
διάφορα
συστήματα,
ενισχύοντας
εφαρμογές
απεικόνισης
και
ανίχνευσης
επόμενης
γενιάς
σε
διάφορες
βιομηχανίες..
Οι
μικροανιχνευτές
έχουν
χρησιμοποιηθεί
ευρέως
στην
θερμογραφία,
την
ασφάλεια
και
την
παρακολούθηση,
την
προσωπική
όραση,
τα
αυτοκινητοβιομηχανικά
και
καταναλωτικά
προϊόντα
υπέρυθρου.Η
ικανότητα
παραγωγής
σε
μεγάλες
ποσότητες
της
SensorMicro
της
επιτρέπει
να
ανταποκριθεί
στην
αυξανόμενη
ζήτηση
από
όλες
τις
υπάρχουσες
και
αναδυόμενες
αγορές.
1Σε ποιες βιομηχανίες μπορούν να χρησιμοποιηθούν οι ανιχνευτές υπέρυθρου / πυρήνες θερμικών καμερών;
Οι μικροθερμικές μονάδες κάμερας χρησιμοποιούνται ευρέως σε πολλές βιομηχανίες, όπως:
- Θερμογραφία: Συντήρηση ηλεκτρικής ενέργειας, μηχανική όραση, κτίριο HVAC, μεταλλουργική πετροχημική, προγνωστική συντήρηση, πρόληψη επιδημιών
- Ασφάλεια και παρακολούθηση: Ασφαλής πόλη, Παρακολούθηση υποδομών, Ασφάλεια των συνόρων, Ναυτικές κρουαζιέρες, Ασφάλεια των ορυχείων
- Πυροσβεστική και διάσωση: Πρόληψη δασικών πυρκαγιών, πρόληψη πυρκαγιών, έρευνα και διάσωση
- Χρήσιμο φορτίο UAV: Επιθεώρηση εξοπλισμού, επιβολή και διάσωση, εφαρμογή πυρκαγιάς, παρατήρηση ζώων
- Προσωπικό όραμα: ελεύθερος χρόνος, παρατήρηση ζώων, περιπολία επιβολής του νόμου
- ADAS: αυτόνομη οδήγηση, προηγμένο σύστημα υποβοήθησης οδηγού, ειδικά οχήματα
- AIoT: έξυπνο σπίτι, έξυπνο υλικό, έξυπνη φροντίδα, ρομπότ
- Άλλοι: Ενισχυμένο σύστημα όρασης πτήσης, ανίχνευση αερίων, γεωργία και βοσκοτροφία, επιστημονική έρευνα.