| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Piece |
| Ωρα παράδοσης | Negotiable |
| Μάρκα | SensorMicro |
| Τόπο καταγωγής | Wuhan, επαρχία Hubei, Κίνα |
| Certification | ISO9001:2015; RoHS; Reach |
| Αριθμός μοντέλου | GAVIN615B |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T |
| Brand Name | SensorMicro | Αριθμός μοντέλου | GAVIN615B |
| Certification | ISO9001:2015; RoHS; Reach | Τόπο καταγωγής | Wuhan, επαρχία Hubei, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 τεμάχιο | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T | Ψήφισμα | 640x512 / 15μm |
| NETD | ≤20mk | Φασματικό εύρος | 3,7~4,8μm MW |
| Ρυθμός καρέ | 50Hz/100Hz | Μέγεθος | 125x92x67mm |
| Βάρος | ≤650 γρ |
Το GAVIN615B είναι ένα ψυγμένο ενδιάμεσο κύμα θερμικής απεικόνισης που αναπτύχθηκε από την SensorMicro. Αποτελείται από έναν ανιχνευτή IR MWIR 640x512 / 15μm HgCdTe με ψυγείο RS046,Η ηλεκτρονική υλικοτεχνική και διάφοροι αλγόριθμοι επεξεργασίας εικόνας είναι ήδη ενσωματωμένοι για να παρουσιάσουν καθαρές θερμικές εικόνες..
Το GAVIN615B είναι πολύ συμπαγές σε μέγεθος, με διαστάσεις 125x92x67mm και βάρος μικρότερο από 650g. Η σταθερή κατανάλωση ενέργειας είναι μόλις 12w.Με βιομηχανικό πρότυπο διεπαφή κάμερας, κάμερα υπέρυθρου ή ενσωματωτής συστήματος μπορούν να σχεδιάσουν ή να ενσωματώσουν εύκολα τη δική τους ολοκληρωμένη κάμερα με βάση τη μονάδα θερμικής απεικόνισης GAVIN615B.
- Υψηλή ευαισθησία, NETD≤20mK
- Ανίχνευση μεγάλης εμβέλειας
- Ρυθμιζόμενη ταχύτητα εικόνας
- Εύκολη ενσωμάτωση στο σύστημα
| Σχήμα | GAVIN615B |
| Απόδοση ανιχνευτή υπέρυθρων | |
| Απόφαση | 640x512 |
| Πιξέλες | 15 μm |
| Κρυοψυκτικό | RS046 |
| Φασματικό εύρος | 30,7 μm· 4,8 μm MW |
| Χρόνος ψύξης (20°C) | ≤7 λεπτά |
| NETD (20°C) | ≤ 20mK |
| Επεξεργασία εικόνας | |
| Ποσοστό καρέ | 50Hz/100Hz |
| Τρόπος εξασθένισης | Γραμμικό/Ιστογράφημα/Μικτό |
| Ψηφιακό ζουμ | ×1/×2/×4 |
| Κατεύθυνση εικόνας | Οριζόντια/κατά κάθετη/διαγώνια αναστροφή |
| Αλγόριθμος εικόνας | Εθνικό Κέντρο Ελέγχου/Εθνικό Κέντρο Ελέγχου/Εθνικό Κέντρο Ελέγχου/Εθνικό Κέντρο Ελέγχου |
| Ηλεκτρική προδιαγραφή | |
| Τυπική εξωτερική διεπαφή | J30JZ 25pin |
| Αναλογικό βίντεο | ΠΑΛ |
| Ψηφιακό βίντεο | 16bit RAW/YUV: 16bit DVP/Cameralink έξοδος |
| Εξωτερική συγχρονισμός | Εξωτερική συγχρονισμός: RS422 |
| Επικοινωνία | RS422, 115200bps |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 20 ~ 28VDC |
| Σταθερή κατανάλωση ενέργειας | 12W |
| Μέγεθος (mm) | 125×92×67 |
| Βάρος | ≤ 650 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ +60°C |
| Μέγεθος δονήσεων |
Δονήσεις:
GJB
Μεταφορές
υψηλής
ταχύτητας
σε
οχήματα Σοκ: Κύκλος μισού κύματος, 40g 11 ms, 3 άξονες 6 κατευθύνσεις 3 φορές κάθε |
| Οπτικοί φακοί | |
| Προαιρετικός φακός |
Συνεχή
Ζούμ 60~240mm/F4 15~300mm/F4 21~420mm/F4 35~690mm/F4 |
Η θερμική υπέρυθρη κάμερα GAVIN615B χρησιμοποιείται ευρέως σε πολλούς τομείς, όπως το σύστημα απομακρυσμένης παρακολούθησης, το σύστημα βελτίωσης της όρασης πτήσης, το πολύαισθητικό ωφέλιμο φορτίο κλπ.
Υψηλή ευαισθησία και εξαιρετική απόδοση
Παγκόσμια κορυφαία τεχνολογία στην υπέρυθρη βιομηχανία
Διαφορετικοί ανιχνευτές υπέρυθρων διαθέσιμοι
Τόσο μη ψυγμένοι όσο και ψυγμένοι ανιχνευτές IR σε διαφορετικά μορφότυπα και μεγέθη pixel
Παραγωγή σε μεγάλες ποσότητες για να εξασφαλιστεί ταχεία παράδοση
Τρεις γραμμές παραγωγής με ετήσια παραγωγική ικανότητα έως εκατομμύρια ανιχνευτές.
Η SensorMicro είναι ο κορυφαίος κατασκευαστής και πάροχος υπηρεσιών υπέρυθρων ανιχνευτών.Είναι πρόθυμη να παρέχει στους πελάτες σε όλο τον κόσμο με υψηλής απόδοσης μη ψυγμένους και ψυγμένους ανιχνευτές θερμικής απεικόνισης και να μοιραστεί την εμπειρία επαγγελματικής εφαρμογής.
Η
SensorMicro
προσφέρει
προηγμένους
ανιχνευτές
υπέρυθρου,
πυρήνες
κάμερας
και
μονάδες
με
ευπροσάρμοστες
μορφές
και
ζώνες
κύματος.Τα
προϊόντα
μας
ενσωματώνονται
απρόσκοπτα
σε
διάφορα
συστήματα,
ενισχύοντας
εφαρμογές
απεικόνισης
και
ανίχνευσης
επόμενης
γενιάς
σε
διάφορες
βιομηχανίες..
Οι
μικροανιχνευτές
έχουν
χρησιμοποιηθεί
ευρέως
στην
θερμογραφία,
την
ασφάλεια
και
την
παρακολούθηση,
την
προσωπική
όραση,
τα
αυτοκινητοβιομηχανικά
και
τα
προϊόντα
υπέρυθρου.Η
ικανότητα
παραγωγής
σε
μεγάλες
ποσότητες
της
SensorMicro
της
επιτρέπει
να
ανταποκριθεί
στην
αυξανόμενη
ζήτηση
από
όλες
τις
υπάρχουσες
και
αναδυόμενες
αγορές.
1Αρχή λειτουργίας της οπτικής απεικόνισης αερίων
The optical gas imaging camera can quickly detect the gas without temporarily stopping the production line by identifying the infrared radiation difference between the gas and the background and visualizing the gas whether the leakage exists, και να εντοπίσει με ακρίβεια την πηγή διαρροής.
2Εφαρμογή της οπτικής απεικόνισης αερίων
The development and integration of optical gas imaging solution based on SensorMicro infrared detectors & thermal modules have very mature and widely applied in various industries to solve various gas leakage problems for customers, όπως το πετρέλαιο, το φυσικό αέριο, η χημική βιομηχανία, η ηλεκτρική ενέργεια και η παρακολούθηση της προστασίας του περιβάλλοντος, και συμβάλλουν σημαντικά στην προστασία του περιβάλλοντος, την εξοικονόμηση ενέργειας,Ασφαλής παραγωγή και επαγγελματική υγεία.