| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 10-15 Work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | UV lnk που θεραπεύει το λαμπτήρα 3000W |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | UV lnk που θεραπεύει το λαμπτήρα 3000W |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | Διαπραγματευτείτε | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | χαρτοκιβώτιο |
| Εξουσία | 3000W | Μέγεθος | 550mm*120mm*43mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 480mm*45mm | Σχήμα ψύξης | Υδροψύξη |
| Εφαρμογή | Ισχύστε στις διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, τη ζωγραφική, και την κόλλα | Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000-30000 ώρες |
Ηλεκτρονικό φως για την επεξεργασία ακτινοβολιών
Φωτήρας στεγνώσεως μελάνης UV Περιγραφή του προϊόντος
| Άρθρο | Φώτα για την επεξεργασία ακτινοβολιών UV 3000W |
| Δύναμη | 3000W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λαμπτήρων | 315 τεμάχια |
| Τύπος διόδου | 6868 SMD τύπου |
| Μέγεθος | 550mm*120mm*43mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 480 mm*45 mm |
| Υλικό τσιπ | LG, Σεούλ, Επιλέντς |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Σχέδιο ψύξης | Ψύξη με νερό |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, ζωγραφικής και κόλλας. |
| Προαιρετικό | Μοναδικός λαμπτήρας, λαμπτήρας + τροφοδοσία, λαμπτήρας + τροφοδοσία + δεξαμενή νερού |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000ώρες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
Q1- Τι είναι όλο το σύστημα θεραπείας UV LED συμπεριλαμβανομένου;
Όλο
το
σύστημα
στεγνώσεως
UV
LED,
συμπεριλαμβανομένου
του
ελεγκτή
στεγνώσεως
UV
LED
+
κεφαλής
λάμπας
UV
LED.
Q2Μπορώ
να
χρησιμοποιήσω
το
δικό
μου
PLC
and
Electric
cabinet;
Ο
οδηγός
UV
LED
παρέχει
επικοινωνία
RS485.
Q3.How
to
proceed
an
order
for
UV
LED
curing
system;
Πώς
να
προχωρήσω
σε
μια
παραγγελία
για
UV
LED
θεραπευτικό
σύστημα;
Πρώτον, ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και τοποθετεί την κατάθεση για την επίσημη παραγγελία.
Q4. Is it OK to print my logo on UV LED curing system; Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου σε σύστημα θεραπείας UV LED;
Ενημερώστε μας επίσημα πριν την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε το σχέδιο πρώτα με βάση το δείγμα μας.
Ε.5.Προσφέρετε εγγύηση και υπηρεσία εγκατάστασης για τα προϊόντα;
Α:Ναι, προσφέρουμε υπηρεσία μετά την πώληση και εγγύηση ενός έτους.
διαφορετική χώρα και διαφορετικό σύστημα.
ΑΕφαρμογή από λαμπτήρα στεγνώσεως μελάνης UV LED
Οι UV LED λαμπτήρες επεξεργασίας μελάνης χρησιμοποιούνται κυρίως για την επεξεργασία εκτύπωσης, την αναγνώριση κατά της παραχάραξης, τον καθαρισμό (νερό, αέρας κλπ.), την αποθήκευση δεδομένων υπολογιστών.Με την ανάπτυξη της τεχνολογίαςΟι υπεριώδεις LED έχουν ευρείες προοπτικές αγοράς.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.comΣας ευχαριστώ για την προσοχή σας.



