| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 10-15 Work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Φακός 72W των UV οδηγήσεων |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Φακός 72W των UV οδηγήσεων |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | Διαπραγματευτείτε | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Φακός 72W των UV οδηγήσεων | Μέγεθος | 125mm*50mm |
| Τρόπος | Φορητός φακός | Σχήμα ψύξης | Αερόψυξη |
| Υλικό τσιπ | Epileds | Χρώμα | UV |
Φακός UV LED 72W Υψηλής Ισχύος για Σκλήρυνση Κόλλας UV 365nm 395nm
| Στοιχείο | Φακός UV LED 72W |
| Ισχύς | 72w |
| Χρώμα | UV |
| Μάρκα Διόδου | DC, LG |
| Τύπος Διόδου | τύπου COB smd |
| Μέγεθος | 125mm*50mm |
| Λειτουργία | φορητός φακός |
| Υλικό Τσιπ | Epileds |
| Μήκος κύματος | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Σχέδιο Ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Εφαρμογή | Εφαρμογή σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, βαφής και κόλλας. |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τόπος Προέλευσης | Guangdong, Κίνα |


ΕφαρμογήΕφαρμογή του Μονάδας UV LEDΗ μονάδα UV LED χρησιμοποιείται κυρίως στους τομείς της βιοϊατρικής, της αναγνώρισης κατά της παραχάραξης, της καθαρισμού (νερού, αέρα κ.λπ.), της αποθήκευσης δεδομένων υπολογιστών και της κόλλας UV. Επιπλέον, με την ανάπτυξη της τεχνολογίας, νέες εφαρμογές θα συνεχίσουν να εμφανίζονται για να αντικαταστήσουν την αρχική τεχνολογία και τα προϊόντα. Το υπεριώδες LED έχει ευρείες προοπτικές εφαρμογής στην αγορά. Για παράδειγμα, το όργανο φωτοθεραπείας με υπεριώδες LED είναι μια πολύ δημοφιλής ιατρική συσκευή στο μέλλον, αλλά η τεχνολογία βρίσκεται ακόμη στα σπάργανα. μακρύ.
1. Εκτύπωση διαφημίσεων
2. 3D εκτύπωση
3. Εκτύπωση γραμμωτού κώδικα
4. Προστασία πλακέτας PCB
5. Συγκόλληση κόλλας UV φακού
6. Προστασία οθόνης αφής
7. Στέγνωμα βερνικιού επίπλων
8. Ιατρικό όργανο
9. Οπτική ακριβείας
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.
Σας ευχαριστούμε για την προσοχή σας.



