| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 10-15 Work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Θεραπεύοντας εξοπλισμός 900W των UV οδηγήσεων |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Θεραπεύοντας εξοπλισμός 900W των UV οδηγήσεων |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 μονάδα | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Μέγεθος | 320mm*70mm | Φωτεινό μέγεθος | 225mm*30mm |
| Σχήμα ψύξης | Υδροψύξη | Υλικό κελύφους | Προφίλ αλουμινίου |
| Γωνία προβολή του φακού | 60 μοίρες | Τύπος διόδου | 6565/6868 τύπος smd |
900W UV LED εξοπλισμός θεραπείας 365nm 385nm 395nm 405nm UV θεραπεία φωτός
ΠεριγραφήτουΕξοπλισμός UV LED:
ΗΕξοπλισμός
στεγνώσεως
UV
LEDψύχεται
με
ψύξη
νερού,
γεγονός
που
καθιστά
το
UV
LED
πιο
σταθερό
και
εγγυάται
την
ποιότητα.
Διαφορετικές
δυνάμεις,
μεγέθη
και
κυκλώματα
μπορούν
να
προσαρμοστούν
σύμφωνα
με
τις
απαιτήσεις
σας,
συμπεριλαμβανομένων
των
μικτών
μήκων
κύματος.
Είναι
κατάλληλο
για
την
κάλυψη
διαφόρων
βιομηχανιών
εκτύπωσης
υπεριώδους
ακτινοβολίας,
χρωμάτων,
μελάνων
υπεριώδους
ακτινοβολίας,
κολλών
υπεριώδους
ακτινοβολίας
και
οθονών
αφής.
| Άρθρο | Σύστημα εξοπλισμού UV LED 900W |
| Δύναμη | 900w |
| Χρώμα | UV |
| Τύπος διόδου | Τύπος 6565/6868 smd |
| Αριθμός λαμπτήρων | 90μ.τ.λ. |
| Γωνία θέασης του φακού | 60 βαθμοί |
| Μέγεθος | 320 mm*70 mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 225 mm*30 mm |
| Υλικό τσιπ | LG, Σεούλ, Επιλέντς |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Σχέδιο ψύξης | Ψύξη με νερό |
| Διαδικασία ενσωμάτωσης | Πακέτο φακών υψηλής θερμοκρασίας |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, ζωγραφικής και κόλλας. |
| Προαιρετικό | Μία λάμπα, λάμπα + τροφοδοσία + ψυγείο νερού |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
Q1Πώς θα παραδώσουμε το φορτίο;
Α1:Γενικά, μπορούμε να στείλουμε τα προϊόντα μέσω DHL, UPS, FEDEX express κλπ. Για προϊόντα μεγάλου βάρους και αξίας,
Προτείνουμε να μεταφέρετε το πλοίο από τη θάλασσα.
Q2- Ποιο παράθυρο εκπομπής χρειάζομαι;
Α2: Εξαρτάται από την περιοχή επεξεργασίας σας. Ή μπορείτε να μας πείτε την περιοχή σας και θα σας προτείνουμε την καλύτερη λύση.
Q3Πώς να διαλέξετε το μήκος κύματος;
Α3: Το κανονικό μήκος κύματος μας είναι 365nm, 385nm, 395nm και 405nm. Διαφορετική εφαρμογή θα χρησιμοποιήσει διαφορετικό μήκος κύματος.
Ή μπορείτε να μας ρωτήσετε για επιβεβαίωση.
Q4: Πώς να κάνετε παραγγελία;
Α4: Μπορείτε να ελέγξετε το κόστος αποστολής και τις πληροφορίες έκπτωσης σε απευθείας σύνδεση και να κάνετε παραγγελία απευθείας στην πλατφόρμα εξωτερικού εμπορίου.
Ή μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας για τις λεπτομέρειες της παραγγελίας, θα σας απαντήσουμε σε λίγα λεπτά.
Q5Τι γίνεται με την υπηρεσία μετά την πώληση;
Α5: Η YM παρέχει ανταλλακτικά για αντικατάσταση και 24ωρη ηλεκτρονική και τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο.
Εφαρμογή εξοπλισμού UV LED
Η μονάδα UV LED χρησιμοποιείται κυρίως σε βιοϊατρικούς τομείς, στην αναγνώριση κατά της παραχάραξης, στον καθαρισμό (νερό, αέρα κλπ.), στην αποθήκευση δεδομένων υπολογιστών και στον εκτυπωτή UV.Με την ανάπτυξη της τεχνολογίαςΟι νέες εφαρμογές θα συνεχίσουν να εμφανίζονται για να αντικαταστήσουν την αρχική τεχνολογία και τα προϊόντα.Το υπεριώδες όργανο φωτοθεραπείας LED είναι μια πολύ δημοφιλής ιατρική συσκευή στο μέλλον, αλλά η τεχνολογία είναι ακόμα στα πρώτα της στάδια.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.comΣας ευχαριστώ για την προσοχή σας.



