| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 10-15 Work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | UV θεραπεύοντας συστήματα για την εκτύπωση 2000W |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | UV θεραπεύοντας συστήματα για την εκτύπωση 2000W |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 μονάδα | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | UV θεραπεύοντας συστήματα για την εκτύπωση 2000W | Εξουσία | 2000W |
| Μέγεθος | 210mm*50mm*36mm*65mm | Φωτεινό μέγεθος | 180mm*11mm |
Συστήματα στεγνώσεως υπεριώδους ακτινοβολίας για εκτύπωση 2000W COB υπεριώδης στεγνώσεις 365nm 385nm 395nm
Συστήματα στεγνώσεως υπεριώδους ακτινοβολίας για την εκτύπωση Περιγραφή του προϊόντος
Προδιαγραφή συστημάτων στεγνώσεως με υπεριώδη ακτινοβολία για εκτύπωση
| Άρθρο | Συστήματα στεγνώσεως υπεριώδους ακτινοβολίας για εκτύπωση 2000W |
| Δύναμη | 2000W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λαμπτήρων | 800 τεμάχια |
| Τύπος διόδου | Τύπος SMD COB |
| Μέγεθος | 210mm*50mm*36mm*65mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 180 mm*11 mm |
| Υλικό τσιπ | LG, Σεούλ, Επιλέντς |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Σχέδιο ψύξης | Ψύξη με νερό |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, ζωγραφικής και κόλλας. |
| Προαιρετικό | Μοναδικός λαμπτήρας, λαμπτήρας + τροφοδοσία, λαμπτήρας + τροφοδοσία + δεξαμενή νερού |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000ώρες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
ΑΕφαρμογή ofΣυστήματα στεγνώσεως υπεριώδους ακτινοβολίας για την εκτύπωση
Η μονάδα UV LED χρησιμοποιείται κυρίως σε βιοϊατρικούς τομείς, στην αναγνώριση κατά της παραχάραξης, στον καθαρισμό (νερό, αέρας κλπ.), στην αποθήκευση δεδομένων υπολογιστών,Η θέρμανση με UV LED είναι πιο αποτελεσματική, εξοικονομεί 80% του κόστους ενέργειας και είναι φιλική προς το περιβάλλον.Επιπλέον, με την εξέλιξη της τεχνολογίας, νέες εφαρμογές θα συνεχίσουν να εμφανίζονται για να αντικαταστήσουν την αρχική τεχνολογία και τα προϊόντα.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.comΣας ευχαριστώ για την προσοχή σας.



