| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 10-15 Work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Θεραπεύοντας λαμπτήρας 1200W των UV οδηγήσεων |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Θεραπεύοντας λαμπτήρας 1200W των UV οδηγήσεων |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 μονάδα | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Θεραπεύοντας λαμπτήρας 1200W των UV οδηγήσεων | Εξουσία | 1200W |
| Σχήμα ψύξης | Αερόψυκτος | Μήκος κύματος | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Φώτα στεγνώσεως UV LED 1200WΜηχανή σκληρύνωσης με φως υπεριώδους φωτός
Φώτα στεγνώσεως UV LED Περιγραφή του προϊόντος
| Άρθρο | Φώτα στεγνώσεως UV LED 1200W |
| Δύναμη | 1200W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λαμπτήρων | 400 τεμάχια |
| Τύπος διόδου | 3535 SMD τύπου |
| Μέγεθος | 320*64*17MM |
| Φωτεινό μέγεθος | 300*25MM |
| Υλικό τσιπ | LG, Σεούλ, Επιλέντς |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Σχέδιο ψύξης | Ψύξη με νερό |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, ζωγραφικής και κόλλας. |
| Προαιρετικό | Μοναδικός λαμπτήρας, λαμπτήρας + τροφοδοσία, λαμπτήρας + τροφοδοσία + δεξαμενή νερού |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000ώρες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
Τα συστήματα ανθεκτικότητας με υπεριώδη ακτινοβολία χρησιμοποιούνται ευρέως από βιομηχανικούς κατασκευαστές στην εκτύπωση, την αυτοκινητοβιομηχανία, τα ιατρικά προϊόντα,
Χρησιμοποιούνται επίσης σε εφαρμογές τελικής επεξεργασίας ξύλου, συμπεριλαμβανομένης της επικάλυψης και της συσκευασίας.
προσκόλληση για συναρμολόγηση, καθώς και σφράγιση και οθόνη.
1. διαφήμιση Εκτύπωση
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.comΣας ευχαριστώ για την προσοχή σας.



