| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 7-10 work days |
| Μάρκα | YM |
| Τόπο καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Μίμησης μονάδα λούμεν SMD τσιπ-s-B20mm |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Οροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Μίμησης μονάδα λούμεν SMD τσιπ-s-B20mm |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Τόπο καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 10 τεμ | Price | Negotiate |
| Οροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Ονομα | Imitation Lumen SMD Chip-S-B20mm | Εξουσία | 3W |
| Υλικό φακού | φακός σιλικόνης | Δυναμικό | 3.4V-3.6V |
| Ρεύμα | 0.5-0.7A | Γωνία προβολή του φακού | 60, 140 βαθμός |
Τσιπ UV LED 3W UV LED Φως Απομίμησης Lumen 20mm Πλάκα Αλουμινίου
| Στοιχείο | Τσιπ Απομίμησης Lumen SMD-S-B20mm |
| Ισχύς | 3W |
| Χρώμα εκπομπής | UV |
| Τύπος διόδου | Απομίμηση Lumen smd |
| Υλικό φακού διόδου | Φακός σιλικόνης |
| Γωνία θέασης φακού | 60, 140 μοίρες |
| Μήκος κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τάση | 3.4V-3.6V |
| Ρεύμα | 0.5A-0.7A |
| Υλικό τσιπ | Seoul,LG,Epileds |
| Θερμοκρασία συγκόλλησης | ≤220 βαθμοί |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης UV, βαφές, μελάνια UV και κόλλες UV. |
| Τόπος προέλευσης | Σενζέν, Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |


Συχνές
ερωτήσεις
Ε1.
Είναι
η
εταιρεία
σας
κατασκευαστής
ή
διανομέας;
A.
Είμαστε
μια
κατασκευαστική
εταιρεία
με
έδρα
το
Σενζέν.
Τα
τελευταία
11
χρόνια
παράγουμε
και
αναπτύσσουμε
προϊόντα
UV
LED.
Ε2.
Μπορούμε
να
προσαρμόσουμε
το
προϊόν;
A.
Ναι!
Μπορούμε
να
παράγουμε
σύμφωνα
με
τις
απαιτήσεις
σας
ή
τα
τεχνικά
σας
σχέδια.
Ε3.
Ποια
είναι
τα
κύρια
προϊόντα
σας;
A.
Χάντρα
λαμπτήρα
UV
LED·
Μονάδα
UV
LED·
Μονοφωτισμός
UV
LED.
Ε4.
Έχετε
κάποιο
όριο
MOQ
για
παραγγελία
φωτός
LED;
Όχι!
Ένα
είναι
επίσης
αποδεκτό.
Ε5.
Πώς
γίνεται
η
πληρωμή;
A.
T/T,D/P
D/A,Πιστωτική
κάρτα,PayPal.Δεχόμαστε
πολλαπλές
μεθόδους
πληρωμής.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.
umi@ymleduv.com , Σας ευχαριστούμε για την προσοχή σας.



