| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 7-10 work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | 6565/6868 τσιπ 20mm SMD |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | 6565/6868 τσιπ 20mm SMD |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | Διαπραγματευτείτε | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Ονομα | 6565/6868 SMD Chip 20mm | Εξουσία | 10 W |
| Δυναμικό | 6.5-7.5V | Ρεύμα | 1-1.5A |
| Γωνία προβολή του φακού | 30, 60, 90, 120 βαθμός | Μήκος κύματος | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
UV LED SMD Chip 6565 10W UV LED Επεξεργασία 20mm Έξαγωνική πλάκα LED φακό
| Άρθρο | 6565/6868 SMD Τσιπ |
| Δύναμη | 10w |
| Χρώμα | UV |
| Τύπος διόδου | Τύπος 6565/6868 smd |
| Υλικό φακού από διόδη | Άλλες ουσίες, που δεν περιέχουν ουσία |
| Γωνία θέασης του φακού | 30, 60, 120 βαθμούς |
| μέγεθος | 6.5mm*6.5mm |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τετάρτη | 60,5-7,5V |
| Σήμερα | 1-1.5Α |
| Υλικό τσιπ | LG, Σεούλ, Επιλέντς |
| Θέρμανση συγκόλλησης | ≤ 220 βαθμοί |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000-30000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης υπεριώδους ακτινοβολίας, ζωγραφικής, UV ink, και UV κόλλα. |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |

Θέματα
που
απαιτούν
προσοχή
Θερμές
συμβουλές,
προκειμένου
να
κάνει
τα
προϊόντα
μας
να
παίξουν
την
καλύτερη
απόδοση
και
να
μειώσει
ατυχία
του
πελάτη
στη
χρήση
των
προϊόντων,
σημειώστε:
1)
Κατά
τη
διάρκεια
ολόκληρης
της
διαδικασίας
χρήσης,
όλα
τα
άτομα
που
έρχονται
σε
άμεση
επαφή
με
το
πρέπει
να
λαμβάνουν
μέτρα
για
την
πρόληψη
και
την
εξάλειψη
του
στατικού
ηλεκτρισμού
και
να
μην
αγγίζουν
το
Διοειδή
εκπομπής
υπεριώδους
φωτός
απευθείας
με
τα
χέρια
τους.
2)
Κατά
την
συγκόλληση,
πρέπει
να
δίνεται
προσοχή
στον
χρόνο
και
τη
θερμοκρασία
συγκόλλησης,
και
πρέπει
να
διακρίνονται
οι
θετικές
και
αρνητικές
πολικότητες.
3)
Οι
ηλεκτρικές
παράμετροι
όπως
το
ρεύμα
και
η
τάση
δεν
πρέπει
να
υπερβαίνουν
τις
ονομαστικές
τιμές.
Εάν
έχετε
άλλες
ανάγκες,
επικοινωνήστε
μαζί
μας
για
να
σας
προσφέρουμε
την
καλύτερη
λύση.
Σας
ευχαριστώ
για
την
προσοχή
σας.



