| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 10-15 Work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Θεραπεύοντας λαμπτήρας 2240W των UV οδηγήσεων |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Θεραπεύοντας λαμπτήρας 2240W των UV οδηγήσεων |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | Διαπραγματευτείτε | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Θεραπεύοντας λαμπτήρας 2240W των UV οδηγήσεων | Εξουσία | 2240W |
| Μέγεθος | 500*83MM | Φωτεινό μέγεθος | 450*50mm |
| Σχήμα ψύξης | Αερόψυκτος | Μήκος κύματος | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Χρώμα | Λαμπτήρας των οδηγήσεων UVA | Εγγύηση | 2 Χρόνια |
Λάμπα Σκλήρυνσης UV LED 2240Wσκλήρυνση led uv ψύξη νερού εξοπλισμός σκλήρυνσης uv
Λάμπα Σκλήρυνσης UV LED Περιγραφή Προϊόντος
| Στοιχείο | Λάμπα Σκλήρυνσης UV LED 2240W |
| Ισχύς | 2240W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λυχνιών | 224 τεμ. |
| Τύπος διόδου | 6565 smd τύπου |
| Μέγεθος | 500*83MM |
| Φωτεινό Μέγεθος | 450*50mm |
| Υλικό Chip | LG,Seoul,Epileds |
| Μήκος κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη νερού |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, βαφής και κόλλας. |
| προαιρετικό | Μονή λάμπα, λάμπα + τροφοδοτικό, λάμπα + τροφοδοτικό + δεξαμενή νερού |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000-30000 ώρες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τόπος Προέλευσης | Σενζέν, Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |


Ε1. Τι περιλαμβάνει ολόκληρο το σύστημα σκλήρυνσης UV LED;
Α:Ολόκληρο
το
σύστημα
σκλήρυνσης
UV
LED
περιλαμβάνει
ελεγκτή
σκλήρυνσης
UV
LED
+
κεφαλή
λάμπας
UV
LED.
Ε2.
Μπορώ
να
χρησιμοποιήσω
το
δικό
μου
PLC
και
ηλεκτρικό
ντουλάπι;
Α:Ναι,
φυσικά.
Ο
οδηγός
UV
LED
μας
παρέχει
επικοινωνία
RS485.
Ε3.
Πώς
να
προχωρήσω
σε
μια
παραγγελία
για
σύστημα
σκλήρυνσης
UV
LED;
Α:Πρώτα ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας. Δεύτερον, παραθέτουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και καταθέτει προκαταβολή για επίσημη παραγγελία. Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Ε4. Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο σύστημα σκλήρυνσης UV LED;
Α: Ναι. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε πρώτα το σχέδιο με βάση το δείγμα μας.
Ε5. Προσφέρετε εγγύηση και υπηρεσία εγκατάστασης για τα προϊόντα;
Α:Ναι, προσφέρουμε υπηρεσία 15000ΩΡΩΝ και 1 έτος δωρεάν εγγύηση. Η υπηρεσία εγκατάστασης μπορεί να παρασχεθεί αλλά πρέπει να πληρωθεί σύμφωνα
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.



