| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 10-15 Work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Θεραπεύοντας λαμπτήρας 160W των UV οδηγήσεων |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Θεραπεύοντας λαμπτήρας 160W των UV οδηγήσεων |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | Διαπραγματευτείτε | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Θεραπεύοντας λαμπτήρας 160W των UV οδηγήσεων | Εξουσία | 160W |
| Μέγεθος | 140*48*28MM | Φωτεινό μέγεθος | 65*25MM |
| Σχήμα ψύξης | Αερόψυκτος | Μήκος κύματος | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Χρώμα | Λαμπτήρας των οδηγήσεων UVA | Εγγύηση | 2 Χρόνια |
Φώτα διακοπής UV LED 160WΕξοπλισμός για την επεξεργασία ακτινοβολίας με υπεριώδες φως
Φώτα στεγνώσεως UV LED Περιγραφή του προϊόντος
| Άρθρο | Φώτα διακοπής UV LED 160W |
| Δύναμη | 160W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λαμπτήρων | 56 τεμάχια |
| Τύπος διόδου | 3535 COB SMD τύπος |
| Μέγεθος | 140*48*28MM |
| Φωτεινό μέγεθος | 65*25MM |
| Υλικό τσιπ | LG, Σεούλ, Επιλέντς |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Σχέδιο ψύξης | Ψύξη με νερό |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, ζωγραφικής και κόλλας. |
| Προαιρετικό | Μοναδικός λαμπτήρας, λαμπτήρας + τροφοδοσία, λαμπτήρας + τροφοδοσία + δεξαμενή νερού |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000ώρες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
Ε: Είστε εργοστάσιο ή εμπορική εταιρεία;
Α:Απευθείας εργοστάσιο στο Shenzhen της Κίνας. Παραγωγή προϊόντων UV LED από το 2015 (9+ χρόνια).
Καλωσήρθατε για επίσκεψη ή τηλεφώνημα.
Ε: Υποστηρίζετε OEM / ODM;
Α:Ναι, 100%. Προσαρμοσμένη ισχύς, μήκος κύματος (365nm-395nm), μέγεθος, στερέωμα, μήκος καλωδίου, συνδέσεις και λογότυπο.
Δείγμα διαθέσιμο εντός 7 ημερών.
Ε3:
Ποια
είναι
τα
κύρια
προϊόντα
σας;
Α:
Τσιπάκια
UV
LED
(3535,
6565,6868,
COB),
UV
LED
μονάδες
(εγκαταστημένες
σε
PCB),
και πλήρεις λάμπες σκληρύνωσης UV LED (40W-2000W, ψύξη με ανεμιστήρα/νερό).
Ε4: Υπάρχει MOQ;
Α:Χωρίς MOQ. 1 κομμάτι αποδεκτό για δοκιμή δείγματος.
Ε5: Ποιες μεθόδους πληρωμής αποδέχεστε;
Α:T/T (τραπεζική μεταφορά), D/P, D/A, πιστωτική κάρτα, PayPal.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.comΣας ευχαριστώ για την προσοχή σας.



