| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 7-10 work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Μίμησης μονάδα λούμεν SMD τσιπ-s-B20mm |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Μίμησης μονάδα λούμεν SMD τσιπ-s-B20mm |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 10 | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Imitation Lumen SMD Chip-S-B20mm | Εξουσία | 3W |
| Υλικό φακού | φακός σιλικόνης | Δυναμικό | 3.4V-3.6V |
| Ρεύμα | 0.5-0.7A | Γωνία προβολή του φακού | 60, 140 βαθμός |
| Τσιπ LED | Σεούλ, LG, Επιλέντς. | Μήκος κύματος | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Χρώμα που εκπέμπει | UVA LED | Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 ώρες |
UV
LED
SMD
3W
UV
LED
φως
Imitation
Lumen
20mm
Πλάκα
αλουμινίου
υπεριώδης
λαμπτήρας
| Άρθρο | Ακολουθήστε τις οδηγίες για την υποβολή αιτήσεων. |
| Δύναμη | 3W |
| Εκπομπή χρώματος | UV |
| Τύπος διόδου | Απομίμηση φωτεινής ακτινοβολίαςsmd |
| Υλικό φακού από διόδη | Σιλικόνιο φακό |
| Γωνία θέασης του φακού | 60, 140 βαθμούς |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τετάρτη | 3.4V-3.6V |
| Σήμερα | 0.5Α-0.7Α |
| Υλικό τσιπ | Σεούλ, LG, Επιλέντς. |
| Θέρμανση συγκόλλησης | ≤ 220 βαθμοί |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης υπεριώδους ακτινοβολίας, ζωγραφικής, UV ink, και UV κόλλα. |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |

Γιατί
να
Επιλέξετε
Εμάς
1)
Καλή
τιμή
Μπορούμε
να
σας
προσφέρουμε
τιμές
απευθείας
πώλησης
από
εργοστάσιο
και
να
σας
δώσουμε
τη
μεγαλύτερη
έκπτωση.
2)
Διασφάλιση
ποιότητας
Έχουμε
τη
δική
μας
ομάδα
έρευνας
και
ανάπτυξης,
και
κάθε
προϊόν
έχει
δοκιμαστεί
επαγγελματικά
πριν
από
την
αποστολή,
παρακαλώ
εμπιστευτείτε
μας.
3)
Επιλογές
προσαρμογής
Παρέχουμε
εξατομικευμένα
προϊόντα
σύμφωνα
με
τις
ανάγκες
σας.
4)
Υποστήριξη
πελατών
μετά
την
πώληση
Παρέχουμε
στους
πελάτες
καλά
εκπαιδευμένο
προσωπικό
εξυπηρέτησης
πελατών
για
να
λύσουν
όλα
τα
προβλήματα
για
εσάς.
Συχνές
ερωτήσεις
Ε.
Η
εταιρεία
σας
είναι
κατασκευαστής
ή
διανομέας;
Α.
Είμαστε
μια
εταιρεία
κατασκευής
με
έδρα
το
Shenzhen.
Μπορούμε
να
προσαρμόσουμε
το
προϊόν;
Α.
Ναι!
Μπορούμε
να
παράγουμε
σύμφωνα
με
τις
απαιτήσεις
ή
τα
τεχνικά
σχέδια
σας.
Ε3.
Ποια
είναι
τα
κύρια
προϊόντα
σας;
Α.
Φωτοβολταϊκό
ακτίνα
UV
LED,
μονάδα
UV
LED,
μονοφωτισμός
UV
LED.
Ε.
Έχετε
κάποιο
όριο
MOQ
για
παραγγελία
LED
φωτός;
Όχι,
ένα
είναι
επίσης
αποδεκτό.
Ε.
Πώς
γίνεται
η
πληρωμή;
Α.T/T,
D/P
D/A,
πιστωτική
κάρτα,
PayPal.
Δέχουμε
πολλαπλές
μεθόδους
πληρωμής.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
ομι@ymleduv.com Σας ευχαριστώ για την προσοχή σας.



