| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 10-15 Work days |
| Μάρκα | YM |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Αριθμός μοντέλου | Φωτοβολίδα UV 50W |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Καρτόνι |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 |
| Brand Name | YM | Αριθμός μοντέλου | Φωτοβολίδα UV 50W |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | Να διαπραγματευτούμε. | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ | Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 εργάσιμες ημέρες | Πληροφορίες συσκευασίας | Καρτόνι |
| Ονομα | 50W UV LED φακός επεξεργασίας | Τύπος φακού | UV φακός |
| Μήκος κύματος | 365/385/395/405nm (προαιρετικά) | Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος προϊόντος | 52*50*123 mm | Φωτεινό μέγεθος | 25*25 χιλ. |
| Σχήμα ψύξης | Αερόψυξη | Εξουσία | 50W |
| Χρόνος ωρίμανσης | 2-3S | Όνομα προϊόντος | Φως θεραπείας των UV οδηγήσεων |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
Πλεονεκτήματα
1. Features:Fast, ευέλικτο θεραπεία και ξήρανση
2. Cool Printing Environment: Enables to print on heat sensitive substrates, viz. thin slides, self-adhesive sheet,
Minimum heat resistance allows effective bi-directional calibration (Μινητική αντοχή στη θερμότητα επιτρέπει αποτελεσματικό δι-κατευθυντικό βαθμολόγηση).
3. Easy Switch OFF and ON: Easily switch ON and OFF without degradation of intensity. Thus, there is no warm up (Εύκολο διακόπτημα και ανάκτηση):
ο οποίος οδηγεί σε ταχύτερη λειτουργία με υψηλή παραγωγικότητα.
4Έτσι, προσφέρουν μακροπρόθεσμα οφέλη, χωρίς να χάνεται ο χρόνος λειτουργίας του λαμπτήρα ή οποιοδήποτε άλλο.
Συνεπώς, εξοικονομεί ενέργεια και προσφέρει μια οικονομικά αποδοτική λύση.
5. Περιβαλλοντικά φιλικό: Δεν αποτελείται από υδράργυρο (ένα μη-αναλώσιμο στοιχείο) και όζον αέριο που μπορεί να βλάψει το περιβάλλον.
| Άρθρο | 50W UV LED θεραπευτικό φακό |
| Δύναμη | 50W |
| Χρώμα | UV |
| Μέγεθος προϊόντος | 52*50*123 χιλιοστά |
| Υλικό τσιπ |
LG/ Seoul/ Epileds (Επιλογικό) |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Σχέδιο ψύξης |
Αέραςψύξη |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, ζωγραφικής και κόλλας. |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
Πλεονεκτήματα της τεχνολογίας υπεριώδους σκληρύνειας
Γενικές ερωτήσεις
1- Τι είναι όλο το σύστημα θεραπείας UV LED συμπεριλαμβανομένου;
Όλο
το
σύστημα
στεγνώσεως
UV
LED,
συμπεριλαμβανομένου
του
ελεγκτή
στεγνώσεως
UV
LED
+
κεφαλής
λάμπας
UV
LED.
2Μπορώ
να
χρησιμοποιήσω
το
δικό
μου
PLC
and
Electric
cabinet;
Ο
οδηγός
UV
LED
παρέχει
επικοινωνία
RS485.
3.How
to
proceed
an
order
for
UV
LED
curing
system;
Πώς
να
προχωρήσω
σε
μια
παραγγελία
για
UV
LED
θεραπευτικό
σύστημα;
Πρώτον, ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και τοποθετεί την κατάθεση για την επίσημη παραγγελία.
4. Is it OK to print my logo on UV LED curing system; Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου σε σύστημα θεραπείας UV LED;
Ενημερώστε μας επίσημα πριν την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε το σχέδιο πρώτα με βάση το δείγμα μας.
5- Προσφέρετε εγγύηση και εγκατάσταση για τα προϊόντα;
Ναι, προσφέρουμε24 ώρες μετά την πώλησηΗ εγκατάσταση υπηρεσία μπορεί να παρέχεται
αλλά πρέπει να πληρωθεί σύμφωνα διαφορετική χώρα και διαφορετικό σύστημα.

Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.



