| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 10-15 Work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | UV lnk που θεραπεύει το λαμπτήρα 180W |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | UV lnk που θεραπεύει το λαμπτήρα 180W |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | διαπραγματευτείτε | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | χαρτοκιβώτιο |
| Εξουσία | 180 W | Μέγεθος | 121*41*22MM |
| Φωτεινό μέγεθος | 45*20mm *2 | Σχήμα ψύξης | Υδροψύξη |
| Εφαρμογή | βιομηχανίες εκτύπωσης, ζωγραφική, μελάνι και κόλλα | Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 ώρες |
Λάμπα Σκλήρυνσης UV Μελανιού Περιγραφή Προϊόντος
| Στοιχείο | Λάμπα Σκλήρυνσης UV Μελανιού 180W |
| Ισχύς | 180W |
| Χρώμα | UV |
| Τύπος διόδου | 3535 smd type |
| Μέγεθος | 121*41*22MM |
| Φωτεινό Μέγεθος | 45*20mm *2 |
| Υλικό Chip | LG,Seoul,Epileds |
| Μήκος κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Σχέδιο ψύξης | Ψύξη με νερό |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, βαφής και κόλλας. |
| προαιρετικό | Μονή λάμπα, λάμπα + τροφοδοτικό, λάμπα + τροφοδοτικό + δεξαμενή νερού |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 ώρες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τόπος προέλευσης | Σενζέν, Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
Ε1:
Έχετε
δικό
σας
εργοστάσιο;
Α1:
Ναι!
Έχουμε
το
δικό
μας
εργοστάσιο
στο
Σενζέν.
Παράγουμε
προϊόντα
UV
LED
εδώ
και
οκτώ
χρόνια.
Ε2:
Υποστηρίζετε
υπηρεσία
OEM,
ODM;
Α2:
Ναι!
Υποστηρίζουμε
υπηρεσία
OEM
/
ODM
για
προσαρμογή.
Ε3:
Ποια
είναι
τα
κύρια
προϊόντα
σας;
Α3:
Χάντρα
λάμπας
UV
LED,
Μονάδα
UV
LED,
Μονό
φως
UV
LED.
κ.λπ.
Ε4:
Έχετε
κάποιο
όριο
MOQ
για
παραγγελία
φωτισμού
LED;
Α4:
Όχι!
Ένα
είναι
επίσης
αποδεκτό.
Ε5:
Ποιοι
είναι
οι
συνήθεις
όροι
πληρωμής
σας
για
παραγγελίες;
Α5:
T/T,
D/P
D/A,
MoneyGram,
PayPal.
Δεχόμαστε
πολλαπλές
μεθόδους
πληρωμής.
ΕφαρμογήΛάμπας Σκλήρυνσης UV Μελανιού LED Οι λάμπες UV LED για σκλήρυνση μελανιού χρησιμοποιούνται κυρίως σε σκλήρυνση εκτύπωσης, αναγνώριση κατά της παραχάραξης, πεδία καθαρισμού (νερού, αέρα κ.λπ.), αποθήκευση δεδομένων υπολογιστών και κόλλες UV. Επιπλέον, με την ανάπτυξη της τεχνολογίας, νέες εφαρμογές θα συνεχίσουν να εμφανίζονται για να αντικαταστήσουν την αρχική τεχνολογία και τα προϊόντα. Οι υπεριώδεις LED έχουν ευρείες προοπτικές εφαρμογής στην αγορά.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.


Σας ευχαριστούμε για την προσοχή σας.



