| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 10-15 Work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Θεραπεύοντας λαμπτήρας 600W των UV οδηγήσεων |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Θεραπεύοντας λαμπτήρας 600W των UV οδηγήσεων |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | Διαπραγματευτείτε | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Θεραπεύοντας λαμπτήρας 600W των UV οδηγήσεων | Εξουσία | 600W |
| UV μέγεθος λαμπτήρων | 234mm*120mm*106mm | Φωτεινό μέγεθος | 200mm*90mm |
| Σχήμα ψύξης | Αερόψυξη | Μήκος κύματος | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
600W Υψηλής ισχύος UV LED λαμπτήρα για 365nm 385nm 395nm 405nm Αέρα ψύξη UV LED θεραπεία
Περιγραφή του προϊόντος
| Άρθρο | Φώτα στεγνώσεως UV LED 600W |
| Δύναμη | 600W |
| Χρώμα | UV |
| Τύπος διόδου | 3535 SMD τύπου |
| Μέγεθος | 234mm*120mm*106mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 200*90mm |
| Διάστημα κύματος | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Σχέδιο ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, ζωγραφικής και κόλλας. |
| Προαιρετικό | Μοναδικός λαμπτήρας, λαμπτήρας + τροφοδοσία, λαμπτήρας + τροφοδοσία + δεξαμενή νερού |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000ώρες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
Γενικές ερωτήσεις
1.
Πώς
να
επιλέξετε
UV
LED
πηγή
φωτός;
Α:
Φωτισμός
(LM),
η
αποτελεσματικότητα
του
φωτός
(LM
/
W),
η
διάρκεια
ζωής
(hrs)
είναι
πολύ
σημαντικοί
παράγοντες
κατά
την
επιλογή
της
πηγής
φωτός
LED.Η
βάση
LED
και
άλλα
υλικά
θα
επηρεάσουν
την
αξιοπιστία
του
προϊόντος.
2Γιατί
να
επιλέξετε
το
YuanMing
UV
LED;
Απάντηση:
Προσανατολισμένη
στον
πελάτη,
τεχνολογία
πρώτα,
η
πιο
σημαντική
λειτουργία
είναι
η
επιχειρηματική
μας
φιλοσοφία.Χρησιμοποιούμε
υλικά
κορυφαίας
μάρκας
για
να
παράγουμε
υψηλής
ποιότητας
προϊόντα.Επίσης,
η
YuanMing
δεν
είναι
μόνο
ένας
κατασκευαστής
για
UV
LED
και
ενότητες,
αλλά
και
ένας
πάροχος
λύσεων
εφαρμογής
φωτισμού
για
όλες
τις
ανάγκες
σας
UV
LED,
μπορούμε
να
είμαστε
σύμβουλος
φωτισμού
όποτε
χρειαστείτε.
3Τι
μπορεί
να
προσφέρει
η
Γιουάν
Μινγκ;
Α:
Τα
προϊόντα
μας
καλύπτουν
ένα
ευρύ
φάσμα.
Μπορούμε
να
σας
προσφέρουμε,
υψηλής
ισχύος
LED
συστοιχία
(1-100W),
COB
LED,
EPILEDs,
LED
μονάδες,
λαμπτήρες
LED,
υψηλής
ισχύος
θεραπεία
UV
LED
και
όλες
τις
λύσεις
εφαρμογής
UV
LED.
4Πώς
να
κάνω
μια
παραγγελία;
Απ:
Επικοινωνήστε
με
τους
αντιπροσώπους
πωλήσεων
μας
μέσω
email,
skype
ή
κάνοντας
ένα
τηλεφώνημα,
σύντομα
θα
σας
στείλουμε
επιβεβαίωση
μαζί
σας
για
τις
λεπτομερείς
απαιτήσεις
σας.Μπορείτε
να
επιλέξετε
T
/
T,
L
/
C
να
μας
στείλει
την
πληρωμή.
5-
Πόσο
θα
πάρει
ο
χρόνος;
Α.
Αυτό
θα
εξαρτηθεί
από
την
ποσότητα
της
παραγγελίας
σας.
Συνήθως,
ο
χρόνος
προόδου
μας
είναι
7-15
ημέρες.
Για
μεγάλη
ποσότητα,
επιβεβαιώστε
με
τις
πωλήσεις
σας.
Εάν
έχετε
οποιοδήποτε
ενδιαφέρον
ή
ερώτηση,
παρακαλώ,
μη
διστάσετε
να
επικοινωνήσετε
μαζί
μας.
Δοκιμασμός UV LED Φωτήρας Το πακέτο κεραμικών, έχει υψηλή αξιοπιστία, καλή διάχυση θερμότητας, χρησιμοποιούνται ευρέως στην απολύμανση, την επεξεργασία, την εκτύπωση και άλλους τομείς, για παράδειγμα, υπεριώδη απολύμανση, UV επεξεργασία,Δοκιμασία μελάνης UV, εκτύπωση.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.com Σας ευχαριστώ για την προσοχή σας.



