| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 10-15 Work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Θεραπεύοντας λαμπτήρας 1500W των UV οδηγήσεων |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Θεραπεύοντας λαμπτήρας 1500W των UV οδηγήσεων |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 μονάδα | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Θεραπεύοντας λαμπτήρας 1500W των UV οδηγήσεων | Εξουσία | 1500W |
| Σχήμα ψύξης | Υδροψύκτη | Μήκος κύματος | 395nm |
| Φωτεινό μέγεθος | 255*32MM | Εφαρμογή | Ξήρανση βερνικιών επίπλων, βιοϊατρική |
Περιγραφή
του
προϊόντος
| Άρθρο | Φωτοβολταϊκός UV LED 1500W |
| Δύναμη | 1500W |
| Χρώμα | UV |
| Τύπος διόδου | 3535 SMD τύπου |
| Μέγεθος | 275*65*32MM |
| Φωτεινό μέγεθος | 255*32MM |
| Υλικό τσιπ | LG, Σεούλ. |
| Διάστημα κύματος | 395nm |
| Σχέδιο ψύξης | Ψύξη με νερό |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, ζωγραφικής και κόλλας. |
| Προαιρετικό | Μοναδικός λαμπτήρας, λαμπτήρας + τροφοδοσία, λαμπτήρας + τροφοδοσία + δεξαμενή νερού |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000ώρες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
Ο λαμπτήρας UV LED μπορεί να ενεργοποιηθεί αμέσως και να λειτουργήσει χωρίς προθέρμανση και κατάσταση αναμονής.
Ο λαμπτήρας UV LED είναι κατάλληλος για πολλά βασικά υλικά, όπως τα μαλακά, άκαμπτα, απορροφητικά και μη απορροφητικά υλικά.
1. διαφήμιση Εκτύπωση
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.comΣας ευχαριστώ για την προσοχή σας.



