| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 10-15 Work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | UV lnk που θεραπεύει το λαμπτήρα 2400W |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | UV lnk που θεραπεύει το λαμπτήρα 2400W |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 μονάδα | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | UV lnk που θεραπεύει το λαμπτήρα 2400W | Μέγεθος | 432mm*242mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 400mm*200mm | Μήκος κύματος | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Σχήμα ψύξης | Υδροψύξη | Υλικό κελύφους | Προφίλ αλουμινίου |
Λάμπα Σκλήρυνσης UV με Μελάνι 2400W Σύστημα Στέγνωσης UV Μελάνης LED Φως UV Λάμπα Υπεριώδους Ακτινοβολίας
Λάμπα Σκλήρυνσης UV με Μελάνι 2400W Περιγραφή Προϊόντος
| Στοιχείο | Λάμπα Σκλήρυνσης UV με Μελάνι 2400W |
| Ισχύς | 2400W |
| Χρώμα | UV |
| Τύπος διόδου | 3535 smd τύπου |
| Αριθμός διόδων | 800 τεμ. |
| Γωνία θέασης του φακού | 60 μοίρες |
| Μέγεθος | 432mm*242mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 400mm*200mm |
| Υλικό τσιπ | LG,Seoul,Epileds |
| Μήκος κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Σχέδιο ψύξης | Ψύξη με νερό |
| Υλικό κελύφους | Προφίλ αλουμινίου |
| Διαδικασία ενθυλάκωσης | Συσκευασία φακού χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, βαφής και κόλλας. |
| προαιρετικό | Μονή λάμπα, λάμπα + τροφοδοτικό, λάμπα + τροφοδοτικό + δεξαμενή νερού |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τόπος προέλευσης | Σενζέν, Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
Ε1: Μπορεί η ετικέτα, η συσκευασία, ο σχεδιασμός των προϊόντων σας να προσαρμοστούν;
Α: Ναι, προσφέρουμε υπηρεσία προσαρμογής σε αυτά.
Ε2: Ποια είναι η μηνιαία παραγωγική σας ικανότητα;
Α: Η παραγωγική ικανότητα του εργοστασίου μας είναι 10.000 σετ συστημάτων φωτισμού ανά μήνα.
Ε3: Ποια είναι η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας σας;
Α: MOQ 2 σετ, αλλά δεχόμαστε επίσης παραγγελία δείγματος για ποιοτικούς πελάτες.
Ε4: Μπορώ να πάρω ένα δείγμα για ποιοτικό έλεγχο;
Α: Ναι, προσφέρουμε δείγμα.
Ε5: Πόσο σύντομα είναι ο χρόνος παράδοσης;
Α: Για παραγγελία δείγματος, 3-5 ημέρες. Για μαζική παραγγελία, 9-15 ημέρες.
Ε6: Ποια είναι η διάρκεια ζωής των συστημάτων φωτισμού σας;
Α: Τα συστήματα φωτισμού μας μπορούν να λειτουργούν τουλάχιστον 3 χρόνια, αυτές οι λάμπες φωτισμού πρέπει να αντικαθίστανται τακτικά.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.com , Σας ευχαριστούμε για την προσοχή σας.



