| Τιμή | 96 |
| MOQ | 1pcs |
| Ωρα παράδοσης | Less than 7 days |
| Μάρκα | Benergy |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | CE, ROHS, MSDS |
| Αριθμός μοντέλου | BC14-26015A |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 1 τεμ |
| Όροι πληρωμής | TT, LC, Paypal |
| Brand Name | Benergy | Αριθμός μοντέλου | BC14-26015A |
| Certification | CE, ROHS, MSDS | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 τεμ | Price | 96 |
| Όροι πληρωμής | TT, LC, Paypal | Χρόνος Παράδοσης | Λιγότερο από 7 ημέρες |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 1 τεμ | Λειτουργία φόρτισης | CC/CV |
| Βάρος | 20,6 κιλά | Τάση εισόδου | AC90-264V, 10-15A |
| Προστασία | Υπερτάσεις/ Υπερτάσεις/ Σύντομα κυκλώματα/ Αντίστροφη πολικότητα | Ρεύμα εξόδου | 20Α |
| Όνομα προϊόντος | Ιονικός φορτιστής μπαταριών λίθιου | Μέγεθος | 282*130*82 ((mm) |
| Συχνότητα εισόδου | 40~70Hz |
Φορτιστή μπαταρίας ιόντων λιθίου 60V 15A με προστασία αντίστροφης πολικότητας και κελύφη από κράμα αλουμινίου
Αυτός ο φορτιστής μπαταριών ιόντων λιθίου 1400W είναι κατασκευασμένος για απαιτητικές εφαρμογές, συνδυάζοντας τη φόρτιση υψηλής ισχύος με ισχυρή προστασία σε μία μονάδα.
Διαθέτοντας ένα υδατοασφαλές περίβλημα από κράμα αλουμινίου IP67, έχει σχεδιαστεί για να λειτουργεί αξιόπιστα υπό σκληρές εξωτερικές και βιομηχανικές συνθήκες.
* Προστασία αντίστροφης πολικότηταςΠρολαμβάνει ζημιές που προκαλούνται από λανθασμένες συνδέσεις μπαταρίας
* Ευρύ φάσμα συχνότητας εισόδουΥποστηρίζει 40 ̊70Hz για ευέλικτη παγκόσμια χρήση
* Τρόπος φόρτισης CC/CV️ Εξασφαλίζει ασφαλή, αποτελεσματική φόρτιση και παρατείνει τη διάρκεια ζωής της μπαταρίας
* Διευρυμένη ανοχή θερμοκρασίας️ Περιοχή αποθήκευσης από -55°C έως +100°C
* Διαφανείς δείκτες LEDΗ κατάσταση φόρτισης σε πραγματικό χρόνο σε μια ματιά
* Ανθεκτικός και ανθεκτικός στη θερμότητα σχεδιασμόςΤο άλουμινίου βελτιώνει την απώλεια θερμότητας και τη φυσική αντοχή
Με βάρος 3,8 kg, αυτό το φορτιστή παρέχει μέγιστη ασφάλεια, αξιοπιστία και αποτελεσματικότητα, καθιστώντας το ιδανική επιλογή για ηλεκτρικά οχήματα (ηλεκτρικά τριποδήλατα, tuk-tuk, φορτηγά), συστήματα ηλιακής ενέργειας,βιομηχανικό εξοπλισμό, και άλλες εφαρμογές μπαταριών λιθίου.
| Ιδιοκτησία | Αξία |
|---|---|
| Βάρος | 20,6 kg |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C~+50°C |
| Δυναμική τάση | 60V συνεχής |
| Υλικό | Πυρήνες από αλουμίνιο |
| ρεύμα εξόδου | 15Α |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -55°C~+100°C |
| Μέγεθος | 282*130*82 ((mm) |
| Προστασία | Υπερτάσεις/ Υπερτάσεις/ Σύντομα κυκλώματα/ Αντίστροφη πολικότητα |
| Ενδείξεις | LED |
| Τρόπος φόρτισης | CC/CV |
| Διάκριση IP67 | - Ναι, ναι. |
| Δύναμη | 1400W |
Το Benergy BC14-6015A είναι ένα φορτιστή μπαταριών λιθίου 30A υψηλής ισχύος 60V σχεδιασμένο για γρήγορη και αξιόπιστη φόρτιση μπαταριών ηλεκτρικών λεωφορείων και άλλων βαρέων ηλεκτρικών οχημάτων.Πιστοποιημένο για ασφάλεια και συμμόρφωση (CE), ROHS, MSDS), αυτός ο φορτιστής βιομηχανικής κλάσης λειτουργεί σε ευρύ φάσμα τάσης εισόδου (AC 90-264V) και είναι κατασκευασμένος για να λειτουργεί σε απαιτητικά περιβάλλοντα,με εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας από -30°C έως +50°C και ανοχή αποθήκευσης από -55°C έως +100°C.
Διαθέτοντας τεχνολογία φόρτισης CC/CV, εξασφαλίζει αποτελεσματικούς κύκλους φόρτισης και φιλικούς προς την μπαταρία, ενώ παράγει ισχύ 30A για μειωμένο χρόνο στάσης λειτουργίας.Υποστηρίζει ευέλικτη παραγγελία (MOQ)Κάθε μονάδα συσκευάζεται με ασφάλεια για άμεση ενσωμάτωση στα συστήματα χρέωσης στόλου,υποδομές διαμετακόμισης, και βιομηχανικές ενεργειακές εφαρμογές.
Ετικέτα: Benergy
Αριθμός μοντέλου: BC14-6015A
Χώρος προέλευσης: Κίνα
Πιστοποίηση: CE, ROHS, MSDS
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας: 1pcs
Περιγραφή συσκευασίας: 1pcs
Χρόνος παράδοσης: Λιγότερο από 7 ημέρες
Όροι πληρωμής: TT, LC, Paypal
Υλικό: Τάγμα από κράμα αλουμινίου
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -55°C+100°C
Δείκτης: LED
Η τάση εισόδου: AC90-264V, 10-15A
Προστασία: Υπερτάσεις/ Υπερτάσεις/ Σύντομα κυκλώματα/ Αντίστροφη πολικότητα
Αυτό...Φορτιστή μπαταριών ιόντων λιθίουείναι ειδικά σχεδιασμένο για φορτιστή μπαταρίας 60V, φορτιστή μπαταρίας επιβατών, φορτιστή μπαταρίας καρότσι γκολφ.Επίσης έχει χαρακτηριστικά προστασίας όπως Υπερτάσεις / Υπερτάσεις / Κοντοκυκλώματα / Αντίστροφη πολικότηταΈχει τάση εισόδου AC90-264V, 10-15A και θερμοκρασία αποθήκευσης από -55°C ̇+100°C. Είναι πιστοποιημένο με CE, ROHS, MSDS και είναι διαθέσιμο σε τιμή 96.Η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας είναι 1pcs και ο χρόνος παράδοσης είναι λιγότερο από 7 ημέρεςΟι όροι πληρωμής περιλαμβάνουν TT, LC, Paypal.
Συνδετήρες εισόδου για την επιλογή σας:
Συνδετήρες εξόδου για την επιλογή σας:
Άλλα μοντέλα για την επιλογή σας:
Είμαστε εδώ για να σας βοηθήσουμε με τυχόν τεχνικά προβλήματα που σχετίζονται με το φορτιστή μπαταρίας ιόντων λιθίου σας.
Προσφέρουμε μια σειρά από υπηρεσίες και υποστήριξη για να διατηρήσουμε το φορτιστή σας σε άριστη κατάσταση:
Αν χρειάζεστε βοήθεια με το φορτιστή μπαταρίας ιόντων λιθίου σας, μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
Ο φορτιστής μπαταριών ιόντων λιθίου είναι συσκευασμένος με τα ακόλουθα στοιχεία:
Το φορτιστή μπαταρίας ιόντων λιθίου αποστέλλεται στους πελάτες μέσω μιας αξιόπιστης υπηρεσίας ταχυμεταφορών.
Α1: Το εμπορικό σήμα του φορτιστή μπαταριών ιόντων λιθίου είναι Benergy.
Α2: Ο αριθμός μοντέλου του φορτιστή μπαταριών ιόντων λιθίου είναι BC14-6015A.
Α3: Ο φορτιστής μπαταριών ιόντων λιθίου κατασκευάζεται στην Κίνα.
Α4: Ο φορτιστής μπαταριών ιόντων λιθίου έχει πιστοποιητικά CE, ROHS.
Α5: Η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας για το φορτιστή μπαταρίας ιόντων λιθίου είναι 1pcs, καλωσορίζουμε τη μαζική παραγγελία.